poniedziałek, 4 kwietnia 2022

380 zł do zgarnięcia na start z Santander + liczne bonusy

Jeszcze więcej niż w Millennium można zgarnąć na start w Santanderze. Tutaj także od kwietnia ruszyła nowa promocja konta, co powoli staje się regułą. ING zaczyna swoje promocje co kwartał, Santander co miesiąc i pozwala zyskać więcej nie tylko na start. Co więcej warunki są jeszcze łatwiejsze niż były w poprzedniej edycji.

 

Niestety w przeciwieństwie do Banku Śląskiego Santander nie przesuwa okresu karencji. Podobnie jak w przypadku Millennium data zamknięcia konta jest ustawiona na sztywno i wykluczone są wszystkie osoby, które zamknęły konto przed 1 kwietnia 2019 co oznacza, że karencja  wynosi już tutaj ponad 3 lata:(

Tutaj zgarniesz nawet 380 zł za otwarcie konta w Santander

Najnowsza promocja potrwa znów bardzo krótko, bo tylko przez miesiąc, a więc do 30 kwietnia 2022. Do zgarnięcia jest wciąż 300 zł i tym razem nie zmienił się sposób wypłat premii w stosunku do warunków z marca. Ważne jest, że dalej jest bardzo łatwo o tę premię.1) 100 zł za... tylko jedno logowanie

Na początek trzeba skorzystać z promocyjnego linku do 30 kwietnia by załapać się na promocję, po czym do 10 maja założyć konto. Musimy przy tym wyrazić wszystkie zgody by nabyć prawa do wypłaty przyszłej premii.

A pierwszą premię bank przyzna nam za spełnienie tylko jednego banalnego warunku:

 • jedno logowanie do apki Santandera

To łatwiej aniżeli było w marcu, gdzie dla dokładnie tej samej premii bank wymagał dodatkowo 10 płatności kartą! Wypłatę pierwszej stówki dostaniemy jak się można domyślać do końca czerwca.


2) 200 zł za łatwe 3 warunki

Właściwe warunki do spełnienia czekają nas w trzech kolejnych miesiącach, a więc w czerwcu, lipcu oraz sierpniu. Musimy wtedy:

 • raz zalogować się do apki Santandera
 • zrobić przelew na 1000 zł do Santandera z innego banku
 • wydać kartą zaledwie... 10 zł

Te łatwe bądź co bądź warunki pozostawiono ze zmian. Za te trzy czynności wykonane w trzech kolejnych miesiącach zgarniamy do końca września 200 zł czyli całkiem przyjemną premię.


 

3) 80 zł za skorzystanie z polecenia

Ostatnia część premii to pro prostu skorzystanie z nowej edycji programu poleceń. Nie jest to już premia w postaci przelewu na konto, lecz wyboru kart podarunkowych do Biedronki, RTV Euro AGD, Zalando, Helios lub Cinema City. Podobnie zresztą zrobili wcześniej Millennium czy Getin.

Moim zdaniem jak wchodzimy do banku, to warto zgarniać wszystkie możliwe premie. Jeśli nie masz kodu polecającego, a chciałbyś zgarnąć dodatkowe 80 zł możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com a udostępnię Ci taki kod.

Nie musimy przystępować do tej dodatkowej promocji od razu, możemy to zrobić najpóźniej 30 dni od daty otwarcia konta. Jedynym warunkiem przystąpienia do nowej premii jest brak posiadania konta w Santander przez ostatnie 12 miesięcy.

A co trzeba zrobić by zgarnąć trzecią premię? Warunek jest trudniejszy niż w poprzednim punkcie, należy bowiem wykonać: 

 • płatności kartą na 300 zł w terminie od momentu otwarcia konta do końca kolejnego miesiąca

innymi słowy jak ktoś otworzy konto w marcu, to na wydanie 300 zł ma czas do końca kwietnia. Warunek dość trudny, ale na pewno nie zaporowy. Przy obecnej inflacji wydać trzy stówki to już nie problem.

Tutaj zgarniesz nawet 480 zł za otwarcie konta w Santander

Konto warto sobie zachować po zgarnięciu premii. Z jednej strony samemu można je polecać innym, a z drugiej warto tutaj korzystać ze zwrotu za płatności za rachunki z czego sam korzystam tu od wielu lat. Rachunki za prąd, gaz, telewizor, telefon czy internet płacić i tak musimy, warto więc zadbać by część tych opłat do nas wróciła.


Można także skorzystać z dodatkowych bonusów widocznych powyżej jak lokaty na 2,50% na 4 miesiące przy czym nie ma znaczenia czy z tej lokaty już wcześniej skorzystaliśmy, mieć 4% zwrotu za zakupy na booking.com..

Regulamin promocji 300 zł z kontem

Regulamin programu poleceń w Santander

7 komentarzy:

 1. 15 marca złożyłem dyspozycję zamknięcia konta w Aion banku.Od kilku dni nie mogłem się już zalogować do aplikacji a dzisiaj dostałem e-maila że konto zostało pomyślnie zamknięte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe kiedy ten psedobank oglosi, ze wychodzi z PL. Ze swoja oferta (wlasciwie jej brakiem) to furory nie zrobil w PL, wiec tylko czekac na zamkniecie jego dzialalnosci w PL.

   Usuń
 2. A lokata na 3 miesiące w Ciechanowie już 4%. Do 400k.

  OdpowiedzUsuń
 3. Konto ike obecnie w BNP Paribas już 4.8 tylko trzeba mieć konto osobiste bo nie da otworzyć same konto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. IKE w banku nie jest atrakcyjne, gdyz IKE-obligacje z obligacjami indeksowanymi inflacja z nawiazka przebija takie konta bankowe juz w okresie 2-3lat. Inna ciekawa alternatywa jest IKE-rach maklerski, gdzie niekoniecznie musimy inwestowac w akcje, mozemy wybierac obligacje hurtowe duzych stabilnych firm lub obligacje SP czy gwarantowane przez SP i to tez da nam zarobic wiecej niz IKE-bankowe.

   Usuń
  2. W Paribasie nie ma Ike jako konto oszczędnosciowe

   Usuń
 4. Jutro na mega koncie oszczędnościowym będzie 3 procent

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...