piątek, 6 maja 2022

450 zł do zgarnięcia w nowej promocji Paribasa Aktywni wiosną

Po dłuższej przerwie z nową promocją konta wraca Paribas. Tym razem do zgarnięcia jest 450 zł, a więc więcej niż ta w której ponad rok temu brałem sam udział. Wówczas wielu czytelników brało udział w premii za przelewy, czy teraz też jest tak łatwo jak wtedy.


Zaczynamy zwyczajowo od adresatów promocji. Oferentem jest Paribas więc jak się można było spodziewać karencja wynosi 12 miesięcy i po sprawdzeniu regulaminu tak jest faktycznie. Innymi słowy zamknąłeś konto rok temu? To czeka nowa premia na ciebie.

Tutaj zgarniesz 450 zł w nowej promocji Paribasa

Powyższy link promocyjny ma być aktywny do końca maja, należy jednak pamiętać, że to najdłuższy możliwy termin. Może on ulec skróceniu jeśli pula przeznaczona do wypłat premii ulegnie wyczerpaniu. Limit wniosków kolejny raz ustalono na 3000 sztuk.

Co trzeba zrobić by zgarnąć przyjemne 450 zł ekstra?1) 100 zł za jeden przelew w czerwcu

Na początek czeka nas zwyczajowe nadanie PINu do karty. Mamy na to czas do 14 czerwca to jednak jest największy pikuś. Sugeruje to jednak z góry, że karta będzie potrzebna do spełnienia warunków premii...

Dla zgarnięcia pierwszej premii nie trzeba jednak używać karty, wystarczy bowiem tylko wykonanie wpływu na konto i to na bardzo niską kwotę 300 zł. Za to już w lipcu dostaniemy stówę w gotówce. Moim zdaniem najfajniejszy warunek do zgarnięcia premii.

2) 150 zł za używanie BLIKa w lipcu

W pierwszym miesiącu wakacji warunki zostaną nieco podkręcone, dojdzie nam bowiem jeszcze jeden warunek:

 • wpływ na konto na 1000 zł
 • wykonać transakcje BLIK na kwotę 250 zł

Wpływ na konto w drugim miesiącu ma być już większy, ale w praktyce nie ma znaczenia czy robimy przelew na 300 zł czy 1000 zł, zajmuje to tyle samo czasu. Znacznie trudniejszy jest warunek z płatnością z płatnością BLIK.

Wydać trzeba 250 zł, ale w dobie szalejącej inflacji nie jest to już zbyt duża kwota. Dodatkowym warunkiem jest spełnienie warunku nr 1, ale to na pewno każdy z nas zrobi., W końcu otwieramy tu konto dla premii.


 

3) 150 zł za płatności kartą w sierpniu

Drugi miesiąc wakacji to już ostatni w spełnianiu warunków. Robimy to samo co w lipcu z tą tylko różnicą, że zamiast płatności BLIK robimy płatności kartą:

 • wpływ na konto na 1000 zł
 • wykonać transakcje kartą na kwotę 250 zł

Dodatkowo bank sprawdzi czy dostaliśmy drugą nagrodę, nieliczni mają bowiem jeszcze jakąś awersję do płatności BLIK. Nie jest to jednak nic trudnego, a od niedawno w kasie samoobsługowej w markecie mamy do wyboru czy chcemy zapłacić blikiem czy kartą. W lipcu wybieramy Blik, w sierpniu kartę i tak zgarniamy całą premię.

Tutaj zgarniesz 450 zł w nowej promocji Paribasa

Podsumowując do najprostszych ta promocja nie należy. W dalszym ciągu uważam, że płatności ilościowe są o wiele bardziej przyjazne niż kwotowe, ale z drugiej strony przez inflację dziś kasy wydajemy więcej. A tutaj wydać nie trzeba zwyczajowe 300 zł, co było normą w Paribasie przed inflacją, lecz w sumie o 100 zł mniej. Premię 450 zł zgarnąć więc jest dziś nieco łatwiej niż w standardowych akcjach Paribasa.

Regulamin promocji Aktywni wiosną z 450 zł w Paribas

52 komentarze:

 1. BNP PARIBAS:

  "Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu"


  WIKIPEDIA:
  BLIK – Umożliwia użytkownikom smartfonów dokonywanie:
  *płatności bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych i internetowych,
  *wypłacanie i wpłacanie gotówki w bankomatach,
  *dokonywanie przelewów i generowanie czeków z cyfrowym kodem.

  Czy nagrodę zapewnią tylko płatności blikiem w sklepach i internecie za zakupy?

  Czy wypłata z bankomatu BLIKiem na kwotę 250zł lub zrobienie przelewu BLIKiem na telefon do kolegi na 250zł spełni warunki do odbioru nagrody?

  OdpowiedzUsuń
 2. Od dziś (7.05) Getin ogłosił - "przedwcześnie", podobnie jak KO - nowe stawki lokat na Nowe Środki. Ale w tym wypadku zmienił również dzień badania salda (na 5.05). Widać chce zatrzymać ludzi na depozytach "niezrywalnych", żeby w razie lepszych ofert lub dalszych kłopotów banku uniemożliwić ucieczkę, co z konta oszczędnościowego byłoby łatwe. Tam więc (na KO) utrzymuje twardo datę 28 marca, co zaczyna przypominać praktykę spółdzielczaków.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wg regulaminu wylaczone sa transakcje zgodnie z zalacznikiem nr 2, tam sa przeplywy w instytucjach finansowych i pod to raczej podlegaja wyplaty blik jak i przelewy na telefon blik, stad pozostaja jedynie platnosci w internecie/stacjonarne i tylko te, ktore nie zostaly wylaczone wg zalacznika nr 2.

  OdpowiedzUsuń
 4. Załącznik nr 2 do Regulaminu Promocji „Aktywni wiosną”
  Transakcje bezgotówkowe Kartą oraz Transakcje BLIK wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące
  Kody MCC:
  - 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako
  zagraniczna (country code inny niż Polska),
  - 6012, określający instytucje finansowe,
  - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

  Masz na myśli dwa ostatnie punkty? Hmm...szkoda, że to wykluczyli

  OdpowiedzUsuń
 5. Pytanie do walutowców. W przypadku gdy karta wielowalutowa w aliorze nie obsługuje waluty lokalnej czy ma znaczenie czy płacimy kartą wielowalutową czy kredytową? Chciałem zrobić próbę na dwóch tanich produktach, ale w markecie odmawiają przyjmowania karty dla małych kwot.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karty Aliora generalnie przeliczne sa na USD, czyli wnioskuje, ze jezeli nie masz mozliwosci obciazenia konta w lokalnej walucie, to powinienes posiadac USD i wtedy obciazenie z MC przyjdzie wlasnie w USD (MC dokona konwersji po swoim kursie, chyba korzystnym waluty lokalnej na USD).
   W przypadku karty kredytowej aliorowej PLN, bedzie kilka obciazen, MC przekonwertuje walute lokalna na USD a bank donona przeliczenia PLN na USD po swojej tabeli z duzym spreadem dla kart.
   Tylko EUR i GBP sa rozliczane bez posrednictwa USD, wiec wtedy nalezy tak podpiac karte lub miec bezposrednio karte do konta EUR lub GBP, bo w przeciwnym razie, gdyby obciazenie bylo na karte podpieta do konta USD, to bedzie wiele obciazen posredniczacych po tabeli banku, czyli np. USD sprzedane na PLN, z PLN kupione EUR, czyli 2x przeliczenia po tabeli banku z duzym spreadem.

   Usuń
  2. Mam co do tego poważne wątpliwości, wszak pamiętam jak płaciłem w Meksyku i na koncie miałem za mało środków w peso. System wówczas pobrał mi z waluty polskiej a nie z konta w dolarach.
   Być może nie powinno się trzymać polskiej waluty na koncie walutowym. Za twoją poradą zakupię jutro dolary by nie mieć waluty polskiej. Wtedy jak sądzę system nie będzie miał wyboru i pobierze z dolarów i przewalutuje na walutę lokalną. Tak czy owak czeka mnie podwójne przewalutowanie.
   Teoretycznie więc nie ma to większego sensu. Ma jedynie w tym przypadku, że unikamy przewalutowania w niekorzystnych terminach jak godziny nocne czy weekendy, gdy kursy są dużo wyższe niż w standardowych godzinach roboczych.

   Usuń
  3. Polcan a jakie masz karty w Aliorze ? Czy piszesz o karcie wielowalutowej z kantoru Aliora ?

   Usuń
  4. Do postu z 15:24
   Nie mialem nigdy karty wielowalutowej, tylko karty podpiete do kont w okreslonej walucie, wiec odbywa sie to tak , jak opisalem. Trzeba by wczytywac sie w regulamin tej wielowalutowej, ale generalnie zasada kart aliorowych jest operowanie na USD poza GBP i EUR. Tak jak mowisz, jak chcesz uzywac walut "egzotycznych" to posiadaj tylko srodki na koncie USD, wowczas na 99,9% bedziesz mial zdjete z konta USD, ktore przychodzi z MC (MC bedzie korzystnie przeliczal "egzotyki" na USD) a Alior nie bedzie niczego przeliczal wg swojej tabeli.

   Usuń
 6. Getin lokata 6.1 przelew do mBank na dwa lata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A konta oszcz. nie proponują na wyżej niż obecne 4%?

   Usuń
  2. Oj, oj. No to chyba Getin padnie na dniach, ponieważ tak rozpaczliwie chce zatrzymać pieniążki klienta na dłuuugo. Dwa lata to dla mnie wieczność - i ze względu na dynamiczność rynku oraz mój wiek. Tak więc ile mogłam, nie zrywając innych lokat pracujących już co najmniej miesiąc, wpakowałam z KO Getina na "zwrotkę" 5% na dwa miesiące. Wyszło jakieś 4/5 BFG. Mam nadzieję, że to był właściwy wybór.

   Usuń
  3. Przypominają mi się bardzo stare czasy. Niestety, wtedy jeszcze nie prowadziłam "zestawień historycznych" lokat, więc dokładnie nie odtworzę. Ale pamiętam, że po całej Warszawie jeździłam/chodziłam ze sporą (jak na tamte czasy) gotówką poutykaną w zakamarkach odzieży, żeby załapać się na najlepsze lokaty. Wtedy oddziałów było jak na lekarstwo, a o kontach internetowych mało kto słyszał. A przelewy kosztowały sporo, więc żeby więcej zarobić, urządzało się takie spacerki do różnych banków. Z wielu z nich pozostało tylko wspomnienie...

   Usuń
  4. Tak spytam z ciekawości ile Pani ma lat? I jakie to były czasy?

   Usuń
  5. Jak wlasciciel Getina nie dokapitalizuje banku, to wczesniej czy pozniej bedzie przejecie, jak w wypadku IB, upadlosci bym nie obstawial, bo to wymaga uruchomienia duzych kwot przez BFG.

   Usuń
 7. 6,1% na dwa lata, to żadna łaska. Inflacja do końca roku będzie w przedziale 15-20% więc KO będą się wahać 7-8%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie strasz gucio. Nie będzie tak dużej inflacji. Nie przekroczą 15%. Ale fakt, to co płacą banki za konta i lokaty przy tej inflacji, to kpina jest.

   Usuń
  2. 15 - 20 % ? Jasnowidz z ...

   Usuń
 8. Getin w ciągu ostatniego miesiąca zanurkował na giełdzie 53,37%!!! Jak jutro przebije w dół 20 groszy za akcję, to błyskawicznie zbliży się do historycznego minimum 16groszy/akcja.
  To już jest nieboszczka, przypuszczam, że fundusze i firmy wyprzedają akcje i stąd nastąpił krach.
  Dobrze, że nie mam u nich nic poza drobnymi na gazetę... "wyborczą".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Getin-nieboszczka czy Getin-nieboszczyk ? Oto jest pytanie !

   Usuń
 9. Jak Getin kipnie to dostajemy kolejny nóż w plecy. Słabo widzę oszczędności w PL w najbliższych dwóch latach. TYLKO dudki, franki i funciaki, reszta się nie liczy.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy8 maja 2022 21:11 - Ciekawość częściowo zaspokoję. Mam 67 lat. "Krążenie po Warszawie" to dziewięćdziesiąte ubiegłego wieku i dwutysięczne obecnego. Tak mi się wydaje, ale nic za to nie dam sobie uciąć:)). Liczenie ręczne odsetek w BGŻ na Puławskiej - wyszło na moje. Bank PSL-u - podarowaliśmy im ich błąd, chociaż mogliśmy nieźle (na te czasy) zarobić. Jakiś ówczesny społdzielczak - nie pamiętam nazwy na Mokotowie) - też skorzystaliśmy na ich bałaganie. Oraz moja rodzima SM - również wygraliśmy, wykorzystując niekompetencje "pionu" księgowego.. Oj - chyba zacznę pamiętniki pisać:).

  OdpowiedzUsuń
 11. Getin daje 5% na KO. Ale ja się nie łapię bo mam aktywne 3% do 10 lipca. Nie chcą moich pieniędzy na 5, oczekują że bedę u nich trzymał jeszcze 2 miesiące na 3. Bankrut decyduje kto może mu dać na 5%. Moich nie chcą.

  OdpowiedzUsuń
 12. UWAGA: Getin daje od dzisiaj 5% na EKO!

  OdpowiedzUsuń
 13. UWAGA: Getin daje od dzisiaj 5% na EKO!

  OdpowiedzUsuń
 14. Chyba jest jakiś problem z Ciechanowem, mają obsuwy ze zwrotem kasy. W piątek zleciłem przelew, do tej pory pieniądze nie zostały zaksięgowane w banku docelowym, a minęły już 2 sesje przychodzące (w piątek III sesja, dzisiaj I).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tymi ich sesjami to chyba niekoniecznie jest tak, jak podaje Internet. Mnie spływało w okolicach południa.

   Usuń
  2. Dziś raniutko robiłem z Ciechanowa przelew. Proponowali 4% na zawrotnej. Tyle albo i więcej to mam teraz na różnych KO.

   Usuń
  3. W Ciechanowie mam 4% od dwóch tygodni. Pewnie "poniosę stratę" w kontekście podwyżek w innych bankach, ale tego nie ruszę, bo takie skakanie w poszukiwaniu lepszych ofert może się w pewnym momencie skończyć zablokowaniem wszystkich możliwości:). Poza tym - jednak ta kwota już trochę odsetek zapracowała.

   Usuń
  4. Ja też mam od miesiąca lokatę na 4% w Ciechanowie. Nie myśle jej zrywać, ale dziś już nie zakładałem.

   Usuń
 15. Od jutra Alior zaszaleje. KMO na 4%, lokaty n5 %

  OdpowiedzUsuń
 16. Getin konto oszczędnościowe już na 5 procent

  OdpowiedzUsuń
 17. Od jutra nowa edycja konta Megaoszczędnościowego w Alior. Obecnie mamy 3 %.

  OdpowiedzUsuń
 18. dzis getin dal 5,5%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie te 5.5 w getinie? Na rocznej lokacie?

   Usuń

 19. Anonimowy9 maja 2022 09:49 - Możesz spróbować z zawrotną. Albo zamknąć konto. Też miałam ten dylemat.

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy wiadomo jak będzie w Nest ze starymi KO?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadal Wibor minus marża w zależności od daty otwarcia konta.

   Usuń
 21. W ramach majowych podwyżek stóp procentowych, wzrośnie również oprocentowanie nowych środków na Koncie Mega Oszczędnościowym. Kolejna edycja promocji potrwa od 10 maja do 9 czerwca br. Premiowe oprocentowanie w wysokości 4 proc. w skali roku obowiązywać będzie przez 4 miesiące dla maksymalnego salda do 200 tys. zł, pod warunkiem zapewnienia miesięcznych wpływów min. 2 tys. zł na konto osobiste w Alior Banku. W przypadku braku spełnienia ww. warunku oprocentowanie wyniesie 3 proc. w skali roku.

  OdpowiedzUsuń
 22. Kombinują, żeby NBP zajął się lokatami (czyli je zbierał). Powtórka z rozrywki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem to napisać o tym NBP jeszcze można było zlikwidować podatek Belki

   Usuń
  2. A jakże, miałam taką (lokatę w NBP) - w odległej przeszłości:). Olbrzymia kolejka i każdy klient z gotówką w kieszeni - raj dla złodziei. Ale chyba czasy bezpieczniejsze były.

   Usuń
 23. Facto od jutra lokata na miesiąc 4%, na 3 miesiące 4,5%

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy ktoś dostał 5% na KO w Getinie w ramach oferty zawrotnej, albo coś podobnego?
  Jeśli tak, to gdzie szedł przelew i na jaką kwote?
  Wciąż mam EKO na 3% uruchomione i żadna oferta zatrzymaniowa mi się nie pojawia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałam (kilka dni temu), ale KO mam na 4%. Lokaty proponowano na 2 i 4 miesiące. Założyłam dwie te krótsze. Nie tylko dlatego, że można się spodziewać dalszych podwyżek, ale też chciałam, żeby się zakończyły wcześniej niż promocja na KO. Ktoś tu jednak pisał, że przy koncie na 3% też takie propozycje były.

   Usuń
  2. Też mam aktywne eko na 3% jeszcze przez dwa miesiące. Oczywiście nic tam już nie trzymam od dwóch tygodni. Dziś spróbowałem zawalczyć o zawrotną. Przelałem ponad 100k z CA normalnie na ROR w getinie i parę minut po zaksięgowaniu zrobiłem próbę przelewu z powrotem do CA. Pieniądze na ror w getinie były dosłownie kilka minut. Dostałem propozycję lokaty na 4,9 na 2 i 4 miesiące. Oczywiście skorzystałem. Oferty na eko nie było.

   Usuń
 25. Szukam Regulamin Aliora Lokaty na Nowe Środki. Może ktoś podesłać link,? Regulamin KO znalazłam, a tego nie... Pewnie źle szukam
  , albo głęboko przede mną ukryli:).

  OdpowiedzUsuń
 26. Zmowa bankowa doprowadziła Idea Bank i doprowadzi Getin Bank do upadłości czyli kontrolowanego przejęcia. Pozostanie 5 banków na rynku, które jeszcze bardziej będą czesać tych co mają parę uciułanych złotych. Przy inflacji pod 15% to czy masz zdeponowane coraz mniej warte złocisze na 3 czy 4 lub 5% to praktycznie bez znaczenia. Banki zachodnie stworzyły sobie w PL raj i wysoka inflacja napędza im tylko zyski. Do tego rząd czyści swoją daniną Belki i zostają tylko ogony dla plebsu czyli tzw. wisienki.

  OdpowiedzUsuń
 27. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 28. Do 20 lipca 2022 r. laureaci Pierwszej nagrody otrzymają wiadomość mailową z adresu aktywniwiosna@bnpparibasplus.pl. Wraz z wiadomością przesłana zostanie instrukcja uzupełnienia numeru konta w celu jej wydania.

  Dostaliście coś? Ja (stan na 10:20, 20.07.2022) na razie nie mam żadnego maila.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...