wtorek, 17 maja 2022

5% na lokacie oraz 450 zł za grilowanie z bankiem

Lokaty na 5% stają się coraz bardziej powszechne. Ba, mają je w ofercie nawet banki, po których mało kto się tego spodziewał. Nawet w... Paribas, który do tej pory skupiał się głównie na promocjach swojego konta, a nie lokatach. A zresztą nowa oferta konta też jest - tym razem za otwarcie konta można zgarnąć 450 zł. 


Ponieważ tutaj skupiamy się na opisywaniu samej promocji konta, omówienie lokaty na 5% znajdziecie dziś na PP4, tak jak to było kiedyś za starych dobrych czasów.

 

Kto może skorzystać z tej promocji? Oferentem jest Paribas, więc nawet bez patrzenia na szczegóły można z góry przyjąć, że będą to osoby, które nie miały tu konta od 12 miesięcy. Od dłuższego czasu bowiem rok przerwy to norma w tym banku i nie inaczej jest tym razem.

Tutaj zgarniesz 450 zł do Biedronki za konto w Paribas

Promocja potrwa do 5 czerwca 2022, chociaż bank jak zwykle zastrzega sobie, że promocja może się skończyć przed czasem. Wszystko zależy od tego jak szybko wyczerpie się pula przewidziana na nagrody, a ta jak zwykle ustawiona jest na 3000 sztuk.

Co trzeba zrobić by zgarnąć kasę?


1) 150 zł za jeden przelew w czerwcu

Początek jak zwykle w Paribasie jest super. Wystarczy zrobić jeden zwykły przelew na dowolną kwotę w przyszłym miesiącu by dostać za to 150 zł w lipcu. Przelew robimy z Paribasa do innego banku na dowolną kwotę. Pstryk i gotowe. 


 

2) 300 zł za warunki w kolejnych miesiącach

Tym razem promocja nie jest podzielona na 3 części jak do tej pory, po jednym miesiącu na każdą część. Mamy tylko dwie części z warunkami, pierwszy niezwykle banalny, ale za to drugi upakowany w 3 miesiące dotyczy bowiem lipca, sierpnia oraz września. W tych miesiącach należy:

 • zrobić 5 przelewów z Paribasa na zewnątrz
 • przelać do Paribasa 1000 zł
 • wydać kartą 250 zł

Nie są to jakieś zaporowe warunki, da się je zrobić. Przelewy to codzienność jak zjedzenie śniadania, zaś kwota 250 zł przy obecnej inflacji to nie te same 300 zł które bank wymagał jeszcze rok temu. Każdy więc musi odpowiedzieć sobie sam czy chce wykonać powyższe czynności przez 3 miesiące dla 450 zł do Biedronki.

Regulamin promocji 450 zł za Grilowanie z bankiem

10 komentarzy:

 1. sprawdzał ktoś z was co to za BankNowy ?
  mają niezłe 5,5% na 3m do 400k
  jednak w rankingach internetowych jakoś są pomijani.
  pirx

  OdpowiedzUsuń
 2. w pekao juz jest lokata 6% rentierska

  OdpowiedzUsuń
 3. Już kolejny bank kombinuje przy KO opartym o wibor. Tym razem to CA. KO u nich oparte jest o Wibor 1M.

  "19 lipca 2022 roku zmienimy wysokość marży o 3 punkty procentowe, z obecnej - 1,50% (minus 1,50%) na - 4,5% (minus 4,5%). "
  I żeby mnie przekonać ze to niekoniecznie dla mnie zła wiadomość , tłumaczą mi jak debilowi:
  "Zmiana ta wpłynie na wysokość oprocentowania na Rachunku Oszczędzam. Może być ono wyższe, jeśli w przyszłości WIBOR wzrośnie o ponad 3 punkty
  procentowe"
  Gorzej niż ruska propaganda. Nie tyle denerwuje mnie ta obniżka (pieniądze nie muszą leżeć u nich) co sposób komunikowania się ze mną jak ze skończonym idiotą. No chyba że ja mam zawyżoną samoocenę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyprzedził Nest Bank tam Wibor 1m z marżą - 4% (minus 4%)

   Usuń
  2. "Gmeranie" przy marzy konta powinno byc prawnie zakazane, jak ktos ma kredyt, to ja nie slyszalem, zeby mu zmieniac marze w trakcie umowy. To samo powinno dotyczyc depozytow, jezeli bank sprzedal nam KO oparte o jakis tam wskaznik minus marza, to nie ma prawa tego zmieniac, nowe umowy moze sobie ksztaltowac dowolnie, ale stare musi zachowywac. Nikt im nie kaze sprzedawac konta opartego o wskaznik referencyjny.

   Usuń
  3. Jak interpretowane jest 12-m karencji w promocji Paribasa? Czy chodzi o dokladnie 12-pelnych mies kalendarzowych nieposiadania konta? Np. umowa rozwiazla mi sie 15 maja 2021, czy juz moge zapisac sie do nowej promocji czy musze poczekac do 1 czerwca?

   Usuń
  4. A jakbym to ja napisał do banku, że za 2 miesiące zmieniam moja marże kredytu o minus 3 p.p. z obecnej plus 2% do minus 1% ? To tak można? Jak bankowi wolno to mi chyba też.

   Usuń
 4. Lokata lojalna w inbanku 6%

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...