niedziela, 15 maja 2022

Do 400 zł na Allegro za same płatności w promocji PKO

PKO do tej pory raczej rzadko gościł na tym blogu, promocje tutaj owszem są, ale wyglądają dość blado na tle innych banków. Ostatnimi czasy widzimy jednak wzmożoną aktywność największego giganta w Polsce, często bowiem w komentarzach wspominacie o lokatach jakie szykuje PKO (nie mylić z Pekao - tego od żubra, który zjadł Idea bank).


 

Także w przypadku kont widzimy poprawę, zamiast dotychczasowych 100 zł, o których pisałem jakiś czas temu, teraz na start można zgarnąć do 400 zł. To z pewnością wygląda już znacznie ciekawiej, zobaczmy więc jakie warunki szykuje największy bank w Polsce.

Zaczynamy zwyczajowo od karencji, która w niektórych bankach potrafi przybrać monstrualne rozmiary. O dziwo nie dotyczy to PKO, tutaj bank nie idzie w lata naste, wystarczy, że klient nie miał konta od 1 stycznia 2021. Jeśli więc od 16 miesięcy nie masz tutaj konta możesz wracać po premię.

Tutaj zgarniesz do 400 zł do Allegro za założenie kont w PKO   

Powyższy link ma być aktywny do 30 czerwca 2022. Nie wiem czy od wakacji będzie coś nowego, w tym banku stosunkowo rzadko bowiem można spotkać tego typu promocje. Być może na kolejną tego typu akcję trzeba będzie znów dłużej poczekać. Kto lubi zakupy na allegro, powinien raczej skorzystać z okazji póki jest, tym bardziej, że warunki nie są trudne.

Jak zgarnąć tytułowe do 400 zł?

Promocja w zasadzie podzielona jest na 2 części: 200 zł możemy łatwo zgarnąć dla siebie, druga część premii w takiej samej kwocie przypada za otwarcie kont dla swoich dzieci. Więc jak widać kluczowe jest słowo DO w tytule, niektórzy bowiem będą mogli zgarnąć tylko połowę z tej kwoty.

1) 200 zł za płatności ilościowe

200 zł za otwarcie dla siebie Konta za zero jest banalnie proste, wystarczy:

 • 10 płatności kartą lub blikiem

należy je wykonać w ciągu jednego miesiąca, za co dostajemy 100 zł. Powtórzenie tego w kolejnym miesiącu skutkuje przyznaniem drugiej stówki.

Jest to więc kopia oferty z której skorzystałem niedawno jako lojalny klient. Tyle tylko, że za te same czynności dostałem 2x mniej bo po 50 zł. Informację o przyznaniu nagrody dostałem za każdym razem smsem.

 


2) 200 zł za... dwie płatności w miesiącu

Druga część promocji dotyczy dzieci, zaś dla nich do wyboru są dwa konta. W obu przypadkach dla zgarnięcia premii wystarczą tylko dwie płatności. :

 • dla dzieci w wieku 13-18 lat zakładamy Konto Pierwsze, starsi płacić mogą kartą lub Blikiem
 • dla dzieci do 13 lat zakładamy Konto Dziecka, młodsi płacić mogą tyko kartą

Podobnie jak rodzic, dziecko dostaje 100 zł na miesiąc, więc dla zgarnięcia całej puli wystarczy powtórzyć powyższe banalne czynności w drugim miesiącu. Dziecko będzie mieć frajdę: za jedno machnięcie dostaje 50 zł, a za 4 machnięcia 200 zł:)

Tutaj zgarniesz do 400 zł do Allegro za założenie kont w PKO 

To jedna z najprostszych promocji jakie znam. Aż dziw bierze, że oferuje je największy bank w Polsce. Otrzymane kody do Allegro będą ważne do końca roku czyli do 31 grudnia 2022. Po zgarnięciu premii konto można rzecz jasna zamknąć i czekać na kolejną premię.

Regulamin promocji 400 zł do Allegro w PKO

4 komentarze:

 1. Dzień dobry,
  Mam pytanie odnośnie zamykania konta w Pekao, może ktoś miał podobnie...
  Jakiś czas temu zamknąłem wszystkie produkty a mimo to pozostał mi dostęp do bankowości internetowej. Pani na infolinii twierdzi, że dostęp będę miał jeszcze przez 5 lat a potem "powinien" być wyłączony, ale jeśli w międzyczasie chcę go zablokować to mogę trzy razy błędnie wpisać hasło w systemie logowania.
  Czy naprawdę w Pekao nie da się wypowiedzieć umowy elektronicznych kanałów dostępu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem w trakcie wypowiedzenia, wiec niedlugo bede wiedzial. Juz nie pamietam, jak to bylo poprzednim razem, ale wydaje mi sie, ze nie mialem dostepu po zamknieciu, ale jak otworzylem po kilku latach ponownie, to byly zdefiniowane przelewy, choc login sie zmienil, jak i sposob logowania. Mnie to nie przeszkadza, bo banki i tak trzymaja historie operacji przez 10 lat, bo tak ich do tego zobligowuje prawo. W Pekao nie ma problemu z nowa promocja po paru latach, jak nie jest sie z niej wylaczonym, aczkolwiek zawsze nalezy udac sie do placowki, bo jak sie bylo ich klientem raz, to zaden wniosek internetowy nie przejdzie do konca bez pomocy pani/pana w placowce(ten typ tak ma).

   Usuń
  2. W moim przypadku, po upływie 30 dni, brak dostepu do bankowości internetowej zarówno w PKOBP jak i w PEKAO

   Usuń
 2. Czy jako płatność przejdzie tutaj wypłata z bankomatu poprzez kartę podpiętą do Curve? W większości banków taki myk przechodzi jako normalna transakcja.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...