poniedziałek, 12 września 2022

400 zł do zgarnięcia w nowej promocji + dodatkowe korzyści w Santander

Wracamy do omawiania promocji bankowych, dających pewne zyski. Z nową edycją konta od września wystartował Santander, ale zwyczajowo nie warto brać udział w tych promocjach bo w drugim tygodniu miesiącu bank dodaje ekstra bonus i nie inaczej było tym razem, więc z omawianiem promocji jak zwykle czekamy do drugiej części by zgarnąć więcej na start.


 Standardowo zaczynamy od karencji czyli sprawdzenia kto może brać udział w tej promocji. Bank dalej tutaj stoi przy dwóch datach: brak konta od 1 września 2021 oraz przede wszystkim brak udziału w promocji bankowej po 1 kwietnia 2019. Ciekaw jestem kiedy wreszcie ta druga data zacznie się skracać zamiast wydłużać z miesiąca na miesiąc...

Tutaj zgarniesz 400 zł i więcej za konto w Santander

Tak jak każda poprzednia promocja tak i niniejsza potrwa do końca miesiąca czyli 30 września 2022. Od października będziemy mieć zapewne nową edycję, ale znów okrojoną do 300 zł, warto więc będzie poczekać do drugiej dekady miesiąca by zgarnąć więcej na start. 

Co trzeba zrobić by zgarnąć pełną pulę?


1) 100 zł za dwie banalne czynności

Chociaż promocje w tym banku trwają non stop, o dziwo co miesiąc coś je różni. W najnowszej nie ma podziału na 50 zł i 250 zł w części podstawowej lecz 100 i 200 zł. Za pierwszą stówkę trzeba zrobić dwie banalne czynności:

 • do 10 października podpisać umowę o kartę i konto
 • zalogować się apki do końca października

w praktyce to żadne warunki, więc stówka wpada nam za darmo.


2) 250 zł za łatwą aktywność na koncie przez 3 miesiące

Drugi warunek to już klasyka. Bank chce by w listopadzie, grudniu oraz styczniu:

 • zrobić sobie wpływ na konto w wysokości 1000 zł
 • zapłacić 2x kartą debetową za minimum 10 zł
 • raz zalogować się do apki

jak widać warunki są niewiele trudniejsze od pierwszego punktu, ale w dalszym ciągu banalne. Kasę czyli 200 zł przelewem na konto dostaniemy do końca lutego.
 

 

3) 100 zł do Allegro

Dodatkową premię w wysokości 100 zł tym razem Santander daje do Allegro, a nie do Biedronki jak było poprzednim razem. Dla tej dodatkowej promocji istnieje osobny regulamin, By zgarnąć dodatkową stówkę należy spełnić dwa dodatkowe warunki, które o dziwo mają nieco inne daty

 • do 28 września złożyć wniosek o konto z kartą (dwa dni wcześniej niż w punkcie 1)
 • do 31 października wybrać metodę oszczędzania 'Końcówki transakcji' w ramach usługi Moje Cele
 • do 28 lutego 2023 odłożyć w ramach tego celu minimum 50 zł

Do wyboru mamy 3 cele co widzimy na screenie niżej. Przy każdej płatności kartą lub blikiem końcówki transakcji trafią na konto. Nie jest trudno w ten sposób odłożyć 50 zł.


4) Cashback za rachunki co miesiąc

A co potem czyli po zgarnięciu premii? W przeciwieństwie do innych banków, gdzie po zgarnięciu premii od razu zamykamy konto, rachunek w Santander warto sobie zatrzymać. Tylko tutaj bowiem mamy zwroty za rachunki typu gaz, prąd, telefon czy internet.

Takie zwroty są tutaj już od lat, a skoro płacimy takie rachunki przez całe życie, warto mieć z tego jakiś cashback. Zgubiłem już rachubę od ilu lat z tego korzystam, ale gdyby zliczyć cały cashback wyszłaby z tego niezła sumka:)

Tutaj zgarniesz 400 zł i więcej za konto w Santander

A to nie wszystko. Bank dodatkowo daje 100 zł za założenie konta dla dziecka, 80 zł za polecenie konta znajomemu. Słowem na dobrą sprawę wygląda to lepiej niż w innych bankach, gdzie wejście jest tylko na krótką lub dłuższą chwilę jak to jest w przypadku Credit Agricole z 555 zł.

 


Regulamin promocji 300 zł za aktywne bankowanie

Regulamin promocji konto z bonusem 100 zł 

19 komentarzy:

 1. Jutro nowe edycje: EKO w Getin i KM w Alior. W tym ostatnim do dziś 5%! Ciekawe więc tym bardziej, ile będzie od jutra w Alior.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Getin to juz nie zaskoczy bo ma 7%, z Aliorem, to trudno zgadnac, zalezy ile ludzie wycofali kasy, bo praktycznie jego KMO jest na dole w grupie duzych bankow.

   Usuń
  2. do Anonimowy 13 września 2022 10:17 Getin lubi wieść prym, zatem może jutro 7,5% (to samo odnośnie do lokat na nowe środki, które także są do dzisiaj). Zaś Alior musiałby dać co najmniej 7%, aby być godnym uwagi (aby zostać zauważonym) - czyli podwyższyć aż o 2%

   Usuń
 2. Premia do Allegro jest lepsza od premii do Biedronki. Daje bowiem większe możliwości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiekszosc sie nie lapie na Sandandera, bo zbyt dluga karencja od ostatniej promocji. Poza tym ten bank niewiele oferuje dla oszczedzajacych, jezeli juz to przez SCB, w ktorym wystarczy samo KO z "wielokrotka" przelewow zwrotnych.

   Usuń
 3. Zastanawia także oprocentowanie "lokat zawrotnych" w Getin i Alior.

  OdpowiedzUsuń
 4. A ING od dziś 2 x 400 tysięcy. Na OKO i OKO Bonus, ale dalej na 7%, tylko teraz na 4 miesiące.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponadto, dla tych co mieli w ING do 12.09.2022 roku OKO na start i OKO Bonus od dziś podwyżka z 7% na 7,5% na 3 miesiące, tu bez zmian, a to za sprawą podwyżki oprocentowania standardowego na OKO z 1% na 1,5%.

   Usuń
 5. W ING na OKO które otworzyłem 25 sierpnia oprocentowanie podskoczyło mi od dziś na 7,5%. Tam był taki haczyk w regulaminie, że oprocentowanie promocyjne jest podwyższone o 6% względem standardowego. A standardowe od dziś wynosi 1,5% zamiast dotychczasowego 1%. Wyświetla mi się więc teraz w sumie 7,5%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź to - bo już zmienili :(

   Usuń
  2. Nic nie zmienili. W regulaminie obecnej promocji dodatkowe oprocentowanie wynosi 5,5%, ale nie odnoś tego do promocji obowiązującej do 12 września. Tam w regulaminie dodatkowe wynosi 6%. Do każdej promocji jest osobny regulamin. Sprawdziłem, jest dalej 7,5 na OKO.

   Usuń
  3. Ja jestem właśnie w poprzedniej promocji i wczoraj i dziś wyświetla mi się 7% (OKO Bonus) O co wiec chodzi??

   Usuń
  4. Zwykłe oko z bonusem na start sprzed 12.09. ma inny regulamin i ma 7,5, a oko bonus ma 7. To są dwa różne konta i dwa różne regulaminy

   Usuń
 6. Pisze 8 procent na ikze w ing

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko do końca roku promocja 8%, potem 4%

   Usuń
 7. Od jutra Alior 7% ale niestety do 200k

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd info?

   Usuń
  2. Ni wiem skąd miałeś info ale.. sprawdziło sie

   Usuń
 8. Od dziś Getin EKO 7,5% do 200 tys., zaś 7,0% w skali roku dla nadwyżki ponad 200 do 400 tys. zł. Lokata na nowe środki - 8% na rok.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...