piątek, 30 września 2022

Pierwsze 8% na KO oraz łatwe 450 zł w gotówce na start

To będzie lider rankingu w nadchodzącym miesiącu. Do tej pory 8% było dostępne tylko na lokatach, ale oto w samej końcówce września pojawiła się oferta z taką samą stawką na KO. Co prawda limit kwotowy nie jest duży, ale kolejna bariera została osiągnięta. A na deser można jeszcze zdobyć 450 zł.


 

Zaczniemy od KO. mBank od dłuższego czasu ma w sumie dwie stawki z oprocentowaniem, które zależą od... sposobu założenia konta:

 • 8% jeśli założymy konto przez selfie lub e-dowód
 • 7,3% dla innego sposobu zawarcia umowy o konto

Jak widać warto użyć pierwszego sposobu, jest może niebo bardziej upierdliwy, ale unikniemy w ten sposób przekazywania kurierowi naszych dokumentów. I co ważniejsze konto otworzymy szybciej, więc szybciej będą tutaj pracować nasze środki.

Kto może skorzystać z tej oferty? mBank niestety należy do tych banków, które notorycznie wydłużają karencję klientom, którzy zamknęli tutaj konto. Na dziś dotyczy to konto zamkniętych po 1 stycznia 2020, więc powoli zbliża się ona do 3 lat.

Tutaj założysz konto na 8% oraz zgarniesz 450 zł na start

Oferta potrwa rekordowo długo do czego bank ten zdążył nas przyzwyczaić. Nieraz zdarza mi się pisać o promocji mBanku po czym w trakcie pisania przypomina mi się, że ta oferta już była opisywana. Nic dziwnego potrwa ona do... 6 lutego 2023, a więc blisko 5 miesięcy.

 

Co trzeba zrobić by zgarnąć 450 zł na start

 

1) 150 zł za założenie konta przez aplikację

Warunkiem uzyskania wstępnej premii jest:

 • jednorazowy wpływ na 1000 zł w ciągu tygodnia od otwarcia konta
 • wykonanie minimum 8 płatności kartą lub BLIK

Te warunki są niezmienne już od dawna, warto jednak pamiętać o pierwszym warunku, bo szybki przelew to coś czego wymaga tylko mBank.

2) 200 zł za aktywność na koncie

Druga tura została podzielona na trzy części:

a) 100 zł za warunki spełnione w pierwszym miesiącu

Trochę to jest zakręcone, ale mBank daje dodatkową stówkę za warunki z punktu pierwszego. Przeczytałem kilka razy regulamin i nie widzę żadnej różnicy, więc poprawcie mnie, jeśli coś źle zrozumiałem. 

Warunki z punktu 1 nazywane są Bonusem za otwarcie konta przez selfie lub e-dowód, zaś z punktu 2b Premia za szybki wpływ i transakcje. Jak zwał tak zwał, dla nas ważne jest, że w sumie dostaniemy 250 zł w formie gotówki

b) po 50 zł za warunki w drugim i trzecim miesiącu

Kolejna stówka wpadnie na nasze kont,o jeśli wykonamy:

 • wpływ na 1000 zł
 • wykonanie minimum 8 płatności kartą lub BLIK

Patrząc na warunki widzimy, że nie musimy tutaj nic kombinować, bo w każdym miesiącu musimy robić to samo, przy czym w drugim i trzecim miesiącu nie ma znaczenia w którym dniu miesiąca zrobimy wpływ.


3) 100 zł za otwarcie konta dla dziecka

Ostatnia część premii to modna ostatnio tendencja premiowania nas za założenie konta dla dzieci do 18 roku życia. Nie ma tu znaczenia czy założymy eKonto Junior (do 13 roku życia) czy też eKonto możliwości dedykowane dla młodzieży.

O dziwo premia przysługuje za samo otwarcie. Inne banki wymagają w tym punkcie wykonanie jakiejś czynności, tutaj jednak nie widzę dodatkowych warunków. 

  

4) 8% (lub 7,3%) na rachunku Moje Cele 

Nowością jest najwyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego, które tutaj jest oferowane przez 3 miesiące z hakiem. Bank liczy pozostałe dni miesiąca w którym założyliśmy konto oraz pełny kolejny kwartał. 

Należy pamiętać, że KO w mBanku rożni się od typowego konta oszczędnościowego. Tutaj ważne jest by z miesiąca na miesiąc suma wpływów była wyższa od sumy obciążeń o minimum 100 zł. Uwaga: jeśli ten warunek nie zostanie spełniony dostajemy tylko... 0,50%

Co prawda warunek ten sprawdzany jest tylko ostatniego dnia miesiąca, ale jak sądzę dla wielu będzie on nie do przyjęcia. O ile dobrze to rozumiem w takim układzie przelew na lepszy procent w innym banku i pozostawienie sobie tutaj części kasy będzie skutkowało katastrofalną stawką dla pozostałej części.

Limit na tym koncie wynosi 50.000 zł czyli jest dość znaczny od tego co mamy w innych bankach. Co ciekawe bank dał także limit dla wszystkich swoich klientów - wynosi on 3 miliardy złotych. Jeśli ten limit zostanie przekroczony bank poinformuje o tym na swojej stronie.

Tutaj założysz konto na 8% oraz zgarniesz 450 zł na start

Podsumowując mamy z pewnością łatwe warunki dla premii i trochę zakręcone warunki dla 8% na KO. Ciekaw jestem ile czasu zajmie innym bankom dogonienie mBanku z tą stawką. Dziś mamy nową odsłonę konta w Getin...

Regulamin promocji dla 450 zł za eKonto oraz 8% na KO - edycja V


59 komentarzy:

 1. W getinie na eko bez zmian do 17 października.

  OdpowiedzUsuń
 2. Getin Bank śpij słodko aniołku

  OdpowiedzUsuń
 3. Getin upadł. Od poniedziałku bank nowy i nowe lokaty. To zrywać lokaty trzeba

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krzysiek a skąd info o nowej ofercie od ponidziałku ?

   Usuń
 4. https://www.bfg.pl/bfg-rozpoczal-przymusowa-restrukturyzacje-getin-noble-bank-s-a-ktorego-dzialalnosc-zostanie-przeniesiona-do-wspolnego-banku-bfg-i-systemu-ochrony-bankow-komercyjnych-utworzonego-przez-osiem-bankow/

  OdpowiedzUsuń
 5. A co z założonymi lokatami w Getin Banku?

  OdpowiedzUsuń
 6. Getin Bank - zrywać lokaty, czy będą one trwały normalnie do zakończenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak ktoś ma nowe środki i zadowolony z 8% to zakładać

   Usuń
  2. do Anonimowy30 września 2022 09:08 Zostawić, tak jak niedawno z Idea Bank.

   Usuń
 7. "Plan Zdzisława" jednak się udał :(

  OdpowiedzUsuń
 8. czyli BFG bank to Bank Nowy?
  i on się teraz będzie zajmował klientami Getinu az do czasu przejęcia go przez inny bank?
  To zakładać lokaty w Banku Nowym, czy zrywać?
  Skoro Getin odpadnie, to konkurencja będzie niższa i oferty % słabsze, może warto pojsc w Banku Nowym na 8,2% na 12mcy?

  OdpowiedzUsuń
 9. A oprocentowanie na ko zostaje jak ktoś ma aktywna promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do Anonimowy30 września 2022 09:53 Tak. Zajrzyj na konto Getin na facebooku. Tam tę kwestię wyjaśniono.

   Usuń
 10. Zastanawia komunikat na stronie Getin Banku: BARDZO PRZEPRASZAMY. STRONA JEST CHWILOWO NIEDOSTĘPNA Przepraszamy, brak dostępu. Nie można zalogować się. Do aplikacji także.

  OdpowiedzUsuń
 11. Na facebooku Getin Bank pół godziny temu zamieścił komunikat: Od 3 października Bank BFG S.A. przejmie działalność Getin Noble Bank S.A (GNB), z wyłączeniem m.in. kredytów walutowych. Docelowo bank, do którego zostanie przeniesiona działalność Getin Noble Bank S.A. będzie działał pod nazwą VeloBank S.A. W komentarzach klienci informują o problemach z zalogowaniem się do konta

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 13. Działalność Getin Noble Bank S.A. (GNB) w dniu 3 października 2022 r. zostanie przeniesiona do Banku BFG S.A., którego właścicielem od 3 października będzie obok Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (BFG) także System Ochrony Banków Komercyjnych S.A. (SOBK), utworzony przez osiem największych banków komercyjnych działających w Polsce (Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., Bank Pekao S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., ING Bank Śląski S.A., mBank S.A., Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A., Santander Bank Polska S.A.).

  Dla klientów GNB nic się nie zmienia. Wszyscy klienci są i będą obsługiwani tak jak do tej pory, mają nieprzerwany dostęp do wszystkich swoich środków pieniężnych. Dotyczy to wszystkich osób i podmiotów, które na dzień 30 września 2022 r. są klientami Getin Noble Banku S.A., w tym klientów firmowych, z sektora publicznego, a także klientów bankowości osobistej i private banking.

  Przeniesienie działalności Getin Noble Bank S.A. odbywa się w ramach przymusowej restrukturyzacji, którą 30 września 2022 r. wszczął Bankowy Fundusz Gwarancyjny ze względu na bardzo złą sytuację kapitałową Getin Noble Bank S.A. Decyzję o wszczęciu przymusowej restrukturyzacji („Decyzja”) BFG wydał w dniu 29 września 2022 r., a w jej sentencji, dostępnej na stronie www.bfg.pl, można znaleźć szczegóły dotyczące wyłączeń z przenoszonej działalności.

  Na przeprowadzenie procesu przymusowej restrukturyzacji w zakresie przeniesienia działalności Getin Noble Bank S.A. oraz zapewnienia nieprzerwanej obsługi klientów Getin Noble Bank S.A. i bezpieczeństwa ich środków przeznaczono kwotę 10,34 mld zł bezzwrotnego wsparcia, z czego 6,87 mld pochodzi z funduszy własnych BFG, a 3,47 mld zł to zaangażowanie środków SOBK. Wsparcie to stanowi znaczne wzmocnienie wspólnego banku.
  Główne informacje dla klientów Getin Noble Bank S.A.:

  Dla klientów nic się nie zmienia. Klienci są i będą obsługiwani tak jak do tej pory, mając dostęp do swoich wszystkich oszczędności w placówkach oraz przez bankowość internetową i aplikację mobilną.
  Klienci mogą korzystać z kart i bankomatów. Nie zmieniają się numery rachunków bankowych, strony logowania, hasła i loginy do bankowości internetowej pozostają bez zmian.
  Przeniesione zostaną m.in. wszystkie depozyty, a także kredyty w PLN.
  Kredyty należy spłacać na dotychczasowych zasadach.
  Kredyty hipoteczne denominowane lub indeksowane do walut obcych (CHF, EUR, USD, JPY) są wyłączone z przeniesienia i pozostają w Getin Noble Bank S.A., jednak sytuacja kredytobiorców mających hipoteczne kredyty walutowe w zakresie ich obsługi również nie ulega zmianie: należy je spłacać na dotychczasowych zasadach i na dotychczasowe numery rachunków. Polecenia przelewu z przeniesionych rachunków bankowych będą dalej realizowane, a klienci posiadający kredyty hipoteczne w walutach obcych będą obsługiwani bez zmian.
  W związku z przymusową restrukturyzacją Getin Noble Bank S.A. klienci nie muszą podejmować żadnych działań.
  Działa całodobowa infolinia dla klientów indywidualnych pod numerem +48 664 919 797 lub +48 32 604 30 01. Infolinia dla klientów firmowych i sektora publicznego dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 20.00 pod numerami +48 608 019 700 lub + 48 32 604 30 25.
  Docelowo bank, do którego zostanie przeniesiona działalność Getin Noble Bank S.A. będzie działał pod nazwą VeloBank S.A. Trwa proces rejestracji zmiany nazwy, a klienci będą informowani o zmianach na bieżąco.
  Placówki będą działać pod dotychczasowymi szyldami do czasu rebrandingu na VeloBank S.A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajny komentarz, pożyteczne informacje. Dziękujemy !

   Usuń
 14. Juz inne banki na lokatach daja wiecej niz Getin. Oznacza to tyle, ze Getin po przejeciu nie bedzie przez pewien czas poprawial oferty, wiec lepiej szukac innych alternatyw. Pozniej moze byc dokladnie jak z bankiem spoldzielczym przejetym, jako Bank Nowy, ze bedzie dawal calkiem konkurencyjna oferte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do Anonimowy30 września 2022 10:47 Słuszne spostrzeżenia. Ponadto z czatu na getinbank ustaliłem, iż nadal można zakładać nowe produkty (choć na facebooku napisał ktoś, że nie można - będzie teraz sporo dezinformacji ).

   Usuń
  2. Kilka godzin temu na str. Nowa lokata było pusto, teraz wyświetlają się takie opcje lokat jak wczoraj.

   Usuń
 15. Przelewając grosika na KO uruchomiłem dzisiejszą promocję 7,5% na KO, zapewne ostatnią w historii GNB, RIP [*]

  OdpowiedzUsuń
 16. Czyli juz koniec Getin Banku, PiS zniszczy kazdego prywaciarza. Wszystko panstwowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To Czarnecki zniszczył ten bank. Wolałbyś brak interwencji i nieuchronną niewypłacalność? A potem wszystko jak kostki domina?

   Usuń
  2. Anonim z kostek domina g. 11.26 Getin Noble zmieni się w VeloBank. Pokierują nim podobno Sasiny Dworczyki i inne, czyli twoim koledzy.

   Usuń
  3. Od dawna było wiadomo, że przejęcie jest nieuniknione. Getin był bankrutem. Dlaczego zrobili to dziś? Jak pisze Samcik w Subiektywnie o Finansach: "30 września Getin Bank miał podać wyniki finansowe za drugi kwartał 2022 r. i istniało realne zagrożenie, że „zjedzie” pod kreskę, jeśli chodzi o kapitał własny. A to by oznaczało konieczność ogłoszenia upadłości. Na to nie można było pozwolić, bo skończyłoby się paniką i zagrażałoby istnieniu całej branży bankowej'
   Więc anonimowy z 30 września godz. 16.00 z tą swoją polityką spadaj na forum GW.

   Usuń
  4. W tym co mowi Samcik cos jest na rzeczy. Wczoraj Getin zapraszał na konferencje wideo, ktora dzis zostala odwolana.
   https://www.gnb.pl/aktualnosci/zaproszenie-na-internetowa-transmisje-video-z-prezentacji-wynikow-finansowych-po-2-kwartalach-2022-roku.html

   Zaproszenie na internetową transmisję video z prezentacji wyników finansowych po 2 kwartałach 2022 roku
   29.09.2022
   Szanowni Państwo,
   zapraszamy na prezentację wyników finansowych Grupy Getin Noble Bank S.A. po 2 kwartałach 2022 roku.
   Spotkanie dla analityków i inwestorów za pośrednictwem internetowej transmisji video odbędzie się 30 września 2022 roku o godz. 12.00.
   Transmisja video

   Usuń
  5. @Ptok30 września 2022 18:30

   Fajna szczera odpowiedz, z tym forum GW. Nie kryjesz się Ptok i dobrze. Cytuję:
   "Więc anonimowy z 30 września godz. 16.00 z tą swoją polityką spadaj na forum GW."

   A ja powiem tak. Róbcie tak dalej, tyle że kraj będzie zrujnowany z ogromną inflacją i wkrótce masą bezrobocia. Każdy prywatny bank ma rację bycia, a to państwowe molochy nie mają racji bycia. Nielegalna, nieprawna nacjonalizacja Getin Banku Pana L. Czarneckiego jest rodem jak ze stalinowskiej dyktatury, nigdzie w cywilizowanym kraju czegoś takiego by nie zrobiono. Będzie arbitraż w Szwecji i ogromne odszkodowania i ku temu kibicujmy Panu Leszkowi.
   Szkoda Ptok, że tego nie możesz ogarnąć. Koniec Getin Banku to koniec pewnej ery w polskiej bankowości. Ery innowacji, postępu i przedsiębiorczości. To straszna strata. Zniszczenie tytanowej pracy Pana Leszka. To koniec niezależności banków.

   Usuń
  6. @22:45
   Przy finansach nie kieruje sie polityka, ale niestety, gdyby bylo to takie bezprawne, to juz bysmy to zobaczyli po zamknieciu IB. Teraz to samo jest z Getinem i zadne sympatie do banku czy polityczne niczego tu nie zmienia. To prawo wymyslila EU, wiec do niej pretensje. Zawsze szkoda, jak jest mniejsza konkurencja na rynku bankowym, ale ja pamietam lata 90, kiedy gwarancje byly niewielkie i ludzie tracili oszczednosci, gdy zlodzieje w bialych rekawiczkach doprowadzali dany bank do upadlosci.
   Bylo troche prywatnych polskich bankow po 89r, ale niestety albo zostaly sprzedane lub upadaly przez celowe przekrety. Widocznie nie jest to taki latwy biznes i nie ma sporo chetnych, zeby wsadzic swoja kase w taki interes. Jakos nie wala do nas nawet te banki na licencji z innego kraju, widocznie biznes, nie jest juz tak dochodowy, a ostatni, ktory wszedl na rynek detaliczny Aion, to raczej parodia bankowosci niz kompleksowa obsluga, do ktorej jestesmy przyzwyczajeni z innych bankow.

   Usuń
  7. @anonimowy z 22.45. Z ta tytanowa praca to chyba juz "pojechałes Giertychem". Troche poczytaj na ten tamat ile juz bankow w Europie w ten sposób przeksztalcano na podstawie prawa unijnego z 2014, wdrozonego u nas w 2016. A z tym wyslaniem cie na gw to racja. U ciebie kompletny brak zrozumienia tematu tylko zianie jadem w stronę rzadzacych. Ja też nie popieram PiSu ale to nie znaczy ze bede trzymal strone Czarneckiego. Przez niego walnalby cały system bankowy.

   Usuń
  8. "Fajna szczera odpowiedz, z tym forum GW. Nie kryjesz się Ptok i dobrze." Z forum gw kojarzysz mi sie dlatego, że zero argumentacji tylko i jedynie antypis. . Nie wynika moja opinia z żadnych sympatii partyjnych, jedynie z oceny twojej znajomości tematu. Może i u ciebie ta znajomość jest , ale z twojej wypowiedzi to nie wynika. Słyszę tylko o Dworczykach i Sasinach. A to trochę za mało.

   Usuń
  9. Pamiętam jak w 2000 upadł bank staropolski. (trochę lat mam) Nie miałem tam akurat pieniędzy, ale miała je tam moja koleżanka z pracy, bo ten bank wtedy też oferował najwyższe odsetki. O ile mnie pamięć nie myli to wówczas gwarancje obejmowały 80% do kwoty 90 tys., czyli maksymalnie można było odzyskać 72 tysie. Pozostałe pieniądze przepadały. Trzeba robić wszystko żeby się podobne sytuacje nie powtórzyły. A Czarneckim się nie przejmuje. Pamiętam jeszcze czasy polisolokat, pareto itp. Ludzie tracili oszczędności życia. Joli Pieńkowskiej na pewno nie braknie na waciki i nie tylko.

   Usuń
  10. "Zniszczenie tytanowej pracy Pana Leszka". A co to jest ta tytanowa praca. Bo o tytanicznej to słyszałem. To jakiś nowy feminatyw?

   Usuń
  11. Po upadku Staropolskiego zwracano 100% do pewnej kwoty (niższej niż obecna), więc kto miał mało to NIC nie tracił.

   Usuń
  12. @anonimowy z godz. 9.21. Trochę g.... prawda, to co piszesz. Ja nawet zawyżyłem kwoty ale to moja niedoskonała pamięć.

   Cytuję: "Zgodnie z przepisami o gwarantowaniu depozytów przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, osoby których oszczędności nie przekraczały równowartości 1 tys. euro, otrzymały z BFG 100 proc. wkładów. Ci zaś, których oszczędności miały wartość od 1 tys. do 11 tys. euro, otrzymali 90 proc. swoich wkładów. Kwoty powyżej tego pułapu nie były objęte gwarancjami BFG."
   W 2000 roku euro było po około 4 złote, to sobie policz.

   https://www.bankier.pl/wiadomosc/Klienci-Banku-Staropolskiego-nadal-nie-moga-odzyskac-pieniedzy-1348844.html

   Usuń
  13. Tak, wtedy depozyty były gwarantowane w stu procentach do 1 tys. euro. Dlatego straszliwie się najeździliśmy/nachodziliśmy z mężem po całej Warszawie, żeby poutykać oszczędności w różnych bankach.

   Usuń
 17. Czarnecki swoją chciwością i brakiem umiejętności zarządzania bankiem doprowadził go do upadku.

  OdpowiedzUsuń
 18. Velo bank ma już stronę internetową ma lokaty na 5 lat. Amerykański bank przejął Getin

  OdpowiedzUsuń
 19. Dobrze to wszystko nie wygląda. Niektórzy będą tu uspokajać, robić dobrą minę do złej gry... Ulica wie swoje.

  OdpowiedzUsuń
 20. Chcę zapytać tych, co zakładali lokaty w PBS w Ciechanowie. Czy rejestracja wniosku przebiega sprawnie i czy szybko następuje księgowanie lokaty? Mam na myśli lokatę Ekstra. Może są jeszcze jakieś uwagi do zakładania lokat w Ciechanowie? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciechanów? Konto depozytowe zakładałem na początku roku, kiedy nagle wypłynęli na rynku z wysokim oprocentowaniem lokat. Wtedy trwało to kilka dni bo dużo ludzi rzuciło się na raz. Teraz pewnie nie ma problemu. Ale ze względu na te ich procedury to na pewno minimum ze dwa dni zejdzie. Jeżeli chodzi o lokaty, jezeli już masz zaksięgowane pieniądze na ich rorze (przelewy z zewnątrz przychodzą eliksirem tak jak w każdym innym banku, bez opóźnień) to zakładasz lokaty i dzieje sie to natychmiastowo.

   Usuń
  2. Dziękuję Ci za odpowiedź, a czy bank wysyła umowę na papierze do podpisania i dopiero wtedy uruchamia konto depozytowe? Bo nie mam jasności, czy zakładanie konta depozytowego odbywa się tylko w najprostszy sposób przez Internet, czy jest też część papierowa tego procesu, co na pewno musi zabrać kilka dni, żeby dotarła korespondencja w kopercie... Jakoś nie doczytałem się tego w informacjach banku.

   Usuń
  3. Nie ma nic na papierze. Wszystko dostaniesz na amila.

   Usuń
  4. Tylko internetowo - po akceptacji przelewu weryfikacyjnego uruchomiają rachunek depozytowy. Wszelkie informacje dostajesz na maila.

   Usuń
 21. Zostają i dobrze się mają...

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy w Velo Banku można kupić rower ? Kiedyś w Pekao SA można było kupić jeansy za dolary...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba pomyliłeś PEKAO z PEWEXem

   Usuń
  2. Nic nie pomylił. Na początku lat siedemdziesiatych sklepy funkcjonowały pod logo Pekao. W 1974 powstało Przedsiębiorstwo Eksportu Wewnętrznego "Pewex". Pracowałem tam całe 10 lat i to nie jako cinkciarz, poważnie mam to w CV.

   Usuń
 23. A więc gdzie teraz lokować środki ? Gdzie dobre KO i lokaty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokaty z osemka, to Facto, Ciechanow,Bank Nowy (te sensowne, bo to dla mnie oznacza 3-,6-m). W wiekszosci bankow KO kreci sie okolo 7%, wiec tez nie ma z tym problemu.

   Usuń
 24. Pytam jako pierwszy. Co robicie z rachunkami i KO Getina ? Zamykacie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat nie mam nic w Getinie od paru miesiecy, ale nie rozumiem, po co chcesz zamykac? Bank dziala normalnie, jak zmienia warunki na nieatrakcyjne, to wtedy zamykasz.
   Tak, jak pisalem pare postow wyzej, mozna oczekiwac braku "polepszenia" oferty do czasu w pelni dzialajacego VoloBanku i tylko tyle albo az tyle.

   Usuń
 25. Te konto 8% to tylko dla nowych? Mam konto w mbanku od ponad 10 lat, to pewnie sie nie lapie?

  OdpowiedzUsuń
 26. nie TE konto a TO konto. Warto o tym wiedzieć.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...