piątek, 2 września 2022

500 zł do zgarnięcia w nowej promocji Millennium oraz 7% na KO

Ponieważ w przypadku lokat widzę tylko kosmetyczne zmiany w stosunku do poprzedniego miesiąca, najpierw omówimy sobie ofertę, na której zmiany są o wiele bardziej znaczne. Po wielu latach oferowania 360 zł na start, od tego miesiąca mamy zmianę na 500 zł - a do tego oczywiście znane już od kilku dni 7% na start.

Niestety nie mam dobrych wieści co do karencji, bo tutaj bank uparł się dalej na datę 1 stycznia 2019, więc przerwa w posiadaniu konta powoli zbliża się do 4 lat. Oferta jest więc raczej dla tych co dopiero dorastają lub przebudzają się z bankowego letargu i odkrywają dopiero, że na bankach da się zarabiać.

Tutaj zgarniesz 500 zł w nowej promocji w Millennium oraz 7% na KO

Zmianie też uległ czas trwania promocji, ta bowiem nie trwa do końca bieżącego miesiąca, lecz do końca października. Jest tutaj co prawda limit, ale ustawiono go wysoko, na 15.000 sztuk, więc przy długiej karencji nie sądzę by limit się wyczerpał, nawet przy tak atrakcyjnych warunkach.

Jakie to warunki by zgarnąć 500 zł?


 

1) 200 zł za zwykłe warunki aktywności

Millennium nigdy nie dawał trudnych warunków do spełnienia i nie inaczej jest tym razem. Dla zgarnięcia pierwszej premii wystarczy:

 • aktywować apkę
 • wykonać 5 transakcji kartą
 • zasilić konto na 1000 zł w ciągu 10 dni od otwarcia konta

mamy więc tutaj nowość znaną z mBanku. W nowej promocji nie można przelać w dowolnym momencie kasy do Millennium byleby się zmieścić w danym miesiącu. Musimy zrobić to w terminie do 10 dni od momentu założenia konta

Nie jest to jakiś trudny warunek. Sam wszelakie przelewy jakie muszę wykonywać co miesiąc w różnych bankach wykonuję w pierwszych dniach miesiąca by mieć je z głowy. To nawyk który warto w sobie wyrobić na przyszłość.


2) 300 zł za zwykłe warunki przez 3 miesiące

W kolejnych miesiącach wcale nie jest trudniej, jest nawet łatwiej musimy bowiem zrobić to samo co poprzednio, ale bez instalacji apki, to bowiem robi się jednorazowo. W kolejnym kwartale mamy zatem do zrobienia w każdym miesiącu

 • 5 transakcji kartą
 • 1 wpływ na 1000 zł

a więc do zrobienia jest to co robimy co miesiąc w Millennium tylko po to by konto było darmowe. Nowi zarobią za te czynności aż 500 zł. 

Tutaj zgarniesz 500 zł w nowej promocji w Millennium oraz 7% na KO

Cóż, szkoda że nowym można być tylko raz.później bowiem szkoda zamykać konto ze względu na atrakcyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego z którego można zrezygnować w dowolnym momencie. Dziś ma to duże znaczenie ze względu na stale rosnące stawki na KO.Regulamin promocji 500 zł z Millennium

13 komentarzy:

 1. Ciekawa oferta chociaż tylko 7 %. Może wejdę w to .

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziś przelew z Getin do ING propozycja: na 2 miesiące 6,5%, na 4 miesiące - 6,8%. Zaś przelew z Millennium do Getin propozycja 5% na 6 miesięcy.

  OdpowiedzUsuń
 3. A w Millennium spotkało mnie coś po raz pierwszy. Zlecałam przelewy z datą przyszłą, tak dzień po dniu. Za trzecim razem SMS, że przelw wymaga potwierdzenia telefonicznego. No - środek nocy - a dzwonią między 8.00 a 22.00. Trudno - nie wyśpię się. Chociaż Getin, jeśli jest taka sytuacja, to dzwoni przez 24 godziny na dobę. Za chwilę następny SMS - że do czasu potwierdzenia przelewu konto - ze względów bezpieczeństwa - będzie zablokowane. Czyli żadnej innej operacji nie zrobię. To już mi się nie spodobało. Reset hasła nie działa. Po godzinie (około trzeciej nad ranem) udało się jednak zresetować i nadać nowe. Rano telefon i potwierdzenie przelewu oraz wielkie zdziwienie konsultantki, że udało mi się odblokować konto, bo absolutnie nie powinno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A spałeś trochę w nocy czy tylko kontakty z bankiem ? Współczuję...

   Usuń
  2. Wszelkie operacje bankowe robię w nocy (tak mam). Ale potem śpię do południa. Millennium wybiło mnie z tej rutyny:).

   Usuń
 4. Czy środki wpłacone na konto Profit wczoraj, czyli 2 września w piątek (rano już dotarły)) będą oprocentowane promocyjnie od tego dnia czy dopiero w poniedziałek? Bo nadal widzę, że nie biorę udziału w promocji, chociaż jest już 3 września.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, środki są oprocentowane promocyjnie od dnia wpłaty, nawet jeśli to jest dzień wolny od pracy i zrobisz to np. przelewem ekspresowym. Sprawdź jeszcze raz, powinno późno w nocy zmienić się w szczegółach konta, zawsze dzieje się to po zakończeniu dnia, ok. 2 w nocy, wpłaty weekendowe w zakresie zaliczenia do promocyjnego oprocentowania widać dopiero w nocy z poniedziałku na wtorek

   Usuń
  2. A jutro będzie 4 września.

   Usuń
 5. W dniu 31.08.2022 roku wpłaciłem do Millenium na KO Profit 5000 zł i za ten dzień oprocentowanie w dniu 01.09.2022 roku nie zostało naliczone. To w końcu jak to działa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naliczę w kolejnym miesiącu , bo za dany miesiąc naliczają do przed ostatniego dnia miesiąca.

   Usuń
  2. Dokladnie. Niektóre banki maja taki dziwny sposób naliczania.
   Okres od ostatniego dnia poprzedniego .iesoaca do przedostatniego dnia danego miesiąca.

   Usuń
 6. A ja wszelkie operacje bankowe robię w dzień (tak mam). Ale potem śpię w nocy do 8.ej rano. Jak dobrze wstać skoro świt !

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...