wtorek, 6 września 2022

450 zł także w ofercie powakacyjny bonus

Wakacje już niestety za nami, sezon ogórkowy też, cza więc na nowe promocje. Jako pierwszy pojawia się znów wszędobylski Paribas, który od dłuższego czasu jakoś nie różnicuje swoich bonusów i praktycznie każdą ustawia na 450 zł. Najnowsza oferta oferuje 400 zł w gotówce oraz 50 zł w formie bonu do popularnej Biedronki. Wysokość premii taka sama, ale tym razem jest mamy łatwiejsze warunki do spełnienia.


Niniejsza oferta idzie równolegle z opisaną wczoraj i oczywiście w obu przypadkach mamy taką samą karencję wynoszącą 12 miesięcy. Do nas należy wybór w której chcemy wziąć udział,

Tutaj zgarniesz 450 zł w Paribas w promocji Powakacyjny bonus

Oferta potrwa o dwa dni dłużej aniżeli MegaOkazja czyli do 27 września 2022. W tej promocji przewidziano jednak 2x mniejszą pulę wynoszącą 3000 sztuk, więc może skończyć się przed podanym wyżej terminem. 

Co trzeba zrobić tym razem dla premii 450 zł?


1) 50 zł za nadanie PINu do karty

Początek jest identyczny do tego co omawialiśmy wczoraj. 50 zł dostaniemy za samo nadanie PINu do karty, inny jedynie jest termin na wykonanie tej czynności. Mamy na to czas do 11 października, więc i tutaj termin został przesunięty o dwa dni.


2) 350 zł za aktywność na koncie w październiku i listopadzie

Drugi warunek jest nieco inny od Mega Promocji, dostajemy też za nieco większą premię. W kolejnych dwóch miesiącach musimy:

 • wykonać 2 przelewy z kompa
 • zrobić transakcje tym razem nie kartą lecz BLIKiem na 300 zł

Transakcje BLIKiem są na identycznym poziomie, zaś zamiast wpływu na konto tym razem mamy zrobić dwa przelewy na zewnątrz. I chociaż warunki są identyczne w obu miesiącach to za październikowe czynności dostaniemy 150 zł, zaś za listopadowe 200 zł.

Na marginesie warto tutaj przypomnieć, że aby karta była darmowa, którą musimy posiadać przez wymóg nadania PINu z punktu 1, musimy nią zrobić 3 płatności. Mogą to być oczywiście płatności na dowolną kwotę.


 

3) 50 zł do Biedronki za jedną banalną czynność

Ostatni punkt różni się znacznie od omawianego wczoraj. W ostatnim miesiącu nie musimy już wydawać aż 300 zł kartą, wystarczy tym razem zrobić tylko jedną czynność

 • wykonać 1 przelew LUB jedną transakcję blik

nie ma znaczenie którą z powyższych czynności wykonamy, chociaż oczywistym wydaje się przelew premii jaką dostaniemy za poprzedni warunek:)

Tutaj zgarniesz 450 zł w Paribas w promocji Powakacyjny bonus

Podsumowując mamy tutaj dylemat: czy chcemy 450 zł w gotówce w całości za trudniejsze warunki, czy też opcję z 400 zł w gotówce + 50 zł do Biedry za łatwiejsze warunki dla dodatkowej premii. Wybór nie jest taki oczywisty szczególnie jeśli często robimy zakupy w tym sklepie i nie ma dla nas znaczenia czy zapłacimy kartą czy bonem.

Regulamin promocji 450 zł za Powakacyjny bonus8 komentarzy:

 1. Pytanko do znawców. Wyjeżdżam za granicę na rok. Potrzebuję wymienić złotówki na 100tys. USD lub EUR lub CHF. W bankach mogę zakisić walutę $/12M-0,5%, EUR/12M-1,5% lub Franki/12M-0%. Co mam wybrać bo nie wiem, a może GBP, najpewniejsze? Proszę o pilną podpowiedź. Inne opcje depozytowe: bitcoiny, giełda czy lokaty PLN nie wchodzą w grę. TYLKO WALUTY.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podziel sobie na 3 kupki - USD, EUR, CHF i wyjdzie Ci wypadkowa a moze nawet na GBP, to jeszcze bardziej sie usredni. To jest pytanie do wrozki i tylko ona odpowie Ci, ktora waluta osiagnie najwiesza stope zwrotu do PLN, bo chyba o to pytasz? A moze byc tak, ze za 12-m zwyczajnie stracisz na obecnej wymianie na waluty i za rok jak bedziesz chcial wrocic do PLN to bedziesz mial strate.

   Usuń
 2. Ja niestety muszę poczekać rok. Ale już trzy razy korzystałem z tych promocji. Fajny ten bank pod tym względem

  OdpowiedzUsuń
 3. @Polcan
  Blednie opisujesz te promocje , transakcje 2x300zl nie moga byc wykonywane karta tylko Blikiem, troche to trudniejsze, ale tez wykonalne. Dodatkowo i tak musimy wykonac 3 trans karta/mies, zeby uniknac oplaty za karte.
  Czekam na promocje trans. karta/blikiem, ale ilosciowa a nie kwotowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tutaj masz oczywiście rację, zaktualizowałem tę istotną część warunków.

   Usuń
 4. Facto od jutra 8% na 3 i 6 miesięcy

  OdpowiedzUsuń
 5. Ile % obecnie daje Millennium przy symulacji przelewu do innych banków?

  OdpowiedzUsuń
 6. A co to jest Facto ?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...