środa, 5 listopada 2014

Kolejne kupony na Allegro - 50 zł na kategorię odzież


Omawiane wczoraj plany Aliora dotyczące nowej sieci opłat można rozszerzyć na inne banki. Nowe opłaty dla przykładu planuje także Citi Handlowy, jest to jednak mało popularny bank, gdzie poza kartą kredytową z 100 zł cashback raczej nie warto mieć innych produktów.

Czytelnicy z pewnością wolą optymistyczne wiadomości od czarnej listy banków, która ciągle się wydłuża. Autor bloga zresztą woli informować o tym, gdzie można zaoszczędzić czy skorzystać z jakiejś promocji, aniżeli dołować tym co nowego wymyślił Alior czy Citi.

Z pewnością żadnych zastrzeżeń nie można mieć do allegro, gdzie promocja goni promocję. A to 20 zł za wydanie 100 zł, a to 100 zł za zakup opon zimowych. Najnowsza z nich zwraca aż 50 zł za wydanie 100 zł, co widzimy na poniższym obrazku.
Tym razem do użytkowników allegro przychodzą maile zachęcające do zakupów w kategorii odzież. Rabat jest jednak wyższy od tego do którego przywykliśmy, wynosi bowiem 50 zł, więc kupujemy za pół ceny. Oferta jest ważna do jutra do godziny 23:59. Co ciekawe jak podaje Rafał, który poinformował mnie o tej promocji, póki co nie ma jeszcze regulaminu. Do użytkowników zaś przychodzą różne kupony na różne kwoty. Tak czy owak najważniejszy jest fakt, że dzięki nim jest okazja do lepszego zakupu.

Dla wszystkich zainteresowanych losami SKOK Wołomin, dziś nowa dawka na PP3.

12 komentarzy:

 1. Na 5kont do ktorych mam dostep, przyszlo tylko 3 kupony. Tylko jeden na 50zł a na pozostałe po 20zł. "Donosiciel" newsa ma szczęscie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kumpel z pracy dostał najpierw kupon za 20zł - wykorzystał i dziś dostał kupon na 100 z warunkiem zakupu powyzej 250zł.

   Usuń
 2. Jakiś czas temu dostałem maila z Allegro z bonusem 20 PLN przy zakupach 50 PLN w sekcji "Odzież i obuwie". W tym że samym czasie brat dostał podobną wiadomość, gdzie relacja wynosiła: 50 PLN bonusu przy zakupach za 100 PLN (również "Odzież i obuwie").

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również z tego skorzystałem. Fajne promocje ma allegro. Dzięki nim nawet się przekonałem do ich aplikacji mobilnej:)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja dostałem już jakiś czas temu kupon na odzież za 30 zł przy zakupie za 100 więc niby lepiej niż standardowe 20 zł, ale do 50 tez trochę daleko. Jak widac nie każdy ma tyle szczęścia żeby załapać sie na maksymalna opcje.

  OdpowiedzUsuń
 5. stopy % bez zmian

  OdpowiedzUsuń
 6. do mnie przyszły dwa maile z kuponami. Jeden na 50zł (za wydane ponad 100), a drugi na 100zł (za wydane ponad 250). Aktywować mogłam tylko jeden. Wybrałam ten na wyższą kwotę i tym oto sposobem za nową kurtkę zapłaciłam o stówkę mniej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Napiszcie lepiej czy można łączyć zakup odzieży od 2 różnych użytkowników i wspólnie zapłacić kuponem za 100zł (bo allegro nie chce mi od 2 dni odpowiedzieć na to pytanie)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można łączyć, tylko że za zakupy należy zapłacić łącznie. Po pierwszym zakupie należy kliknąć "zapłać później". Można tak zsumować zakupy ąż do 14 aukcji.

   Usuń
 8. mozna łączyć

  OdpowiedzUsuń
 9. a u mnie kuponów brak... :(

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja nie mogę pobrać kuponu. Pojawia się komunikat An error occurred.
  If this problem persists, please contact your Neolane administrator.Piszę meie do allegro ale od dwóch dni brak odzewu. Promocja kończy się za 6 godzin, co mam zrobić.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...