środa, 12 listopada 2014

100 zł na start oraz dwa bonusy w Inteligo czyli najlepszy moment na start


Czy to kiedy zakładamy nowe konto ma znaczenie, czy też jest to obojętne? Stali czytelnicy bloga wiedzą doskonale, że ma i najlepiej zrobić to wtedy gdy trwa jakaś dobra promocja, która zwykle jest ograniczona czasowo.

To jest oczywiste, warto jednak pójść krok dalej i zadać pytanie czy ma znaczenie kiedy zakładamy konto w trakcie trwania promocji? Okazuje się że tak, gdyż dzięki temu możemy zwiększyć zysk z założonego konta!

Mowa o VII edycji programu poleceń trwającym w Inteligo, w którym polecający zarabia 50 zł, zaś polecony 100 zł. Opisywałem ją w połowie września, zaś kto to przeoczył może zajrzeć tutaj. Warto wrócić do tego tematu i go rozszerzyć.Możliwość podwójnego zarobku Źródło: inteligo.pl

Większość czytelników zjada tę łatwą wisienkę i zamyka konto. Wystarczy w końcu jedynie zapłacić kartą 200 zł, by skasować za to 100 zł, więc warunek to praktycznie żaden. W końcu i tak i tak wydajemy kasę, a czy zrobimy to kartą z Inteligo czy Eurobanku nie gra roli. Wybieramy w końcu taką, która daje wyższy cashback.

Inteligo daje jednorazowo zwrot w wysokości 50% wydanej kwoty. 100 zł piechotą nie chodzi więc oferta jest przednia. Nowi klienci zwykle zgarniają ten bonus i zamykają konto, gdyż premia wypłacana jest stosunkowo szybko.

Okazuje się jednak, że konto warto sobie zatrzymać. Sam złożyłem dyspozycję zamknięcia konta w sierpniu, po skasowaniu 100 zł. Jednak we wrześniu zaczął się nowy program poleceń, w którym mogą brać udział klienci Inteligo. Anulowałem więc dyspozycję zamknięcia konta, dzięki czemu biorę udział w trwającym programie.

Trwająca obecnie VII edycja trwa tak jak poprzednia 3 miesiące czyli od września do końca listopada. A więc prawdopodobnie od grudnia zacznie się nowa VIII edycja, która potrwa od przez kolejne 3 miesiące czyli od grudnia do końca lutego.

Wniosek z tego prosty, to chyba teraz najbardziej opłaci się założyć konto w Inteligo, bowiem pozwoli to nie tylko zarobić 100 zł, ale dodatkowo od nowego miesiąca brać udział w nowym programie poleceń.

Trzeba przyznać, że program poleceń bije na głowę programy Meritum, czy BZ WBK w których brałem udział. Meritum premiował tylko polecającego, zaś Bank Zachodni dawał ograniczenie do 760 zł. Inteligo nie tylko nie daje ograniczenia, ale dodatkowo premiuje najaktywniejszych i tak:
 • 1 miejsce - 1000 zł
 • 2 miejsce - 600 zł
 • 3 miejsce - 300 zł
Zatem Inteligo daje możliwość potrójnego zarobku: stówy na wejściu dla każdego, po 50 zł za każdego poleconego oraz dodatkowo bonusu za aktywność w programie poleceń. Jak widzimy niżej w poprzedniej edycji zwycięzca poza premią zarobił dodatkowo 2450 zł:)

Wyniki poprzedniej edycji programu poleceń
 
Cześć czytam twojego bloga I chętnie skorzystam z promocji Inteligo. Dowiedziałem się do niej do Ciebie więc będzie fair jeśli założę je z twojego polecenia ;) pozdrawiam I czekam na kod promocyjny:)

Dziękuję wszystkim czytelnikom bloga, którzy do tej pory brali udział w promocji z mojego polecenia. Nowych, którzy chcieliby dołączyć do programu, także zapraszam do kontaktu mailowego na marszr1@gmail.com.

Inteligo bez wątpienia jest wzorem dla innych banków w tworzeniu bardzo dobrego programu poleceń. Aż dziw bierze, że to klon tak mało popularnego wśród wisienkowiczów PKO. Ale jak widać dla chcącego nic trudnego.

Omawiana oferta wraz z innymi polecanymi widnieje cały czas w dodanej niedawno nowej sekcji Aktualne Promocje widocznej w lewym górnym rogu. Dwie pierwsze czyli 70 zł w Paribas oraz 5,50% w Expander kończą się dziś, więc to ostatni dzwonek na te promocje.

Artykuł dedykuję Pani Małgorzacie, która nie zrozumiała przez telefon na czym polega ta promocja. Nowa na blogu jest także możliwość polubienia nas na Facebooku, którą dodałem w prawej kolumnie. Opisane nowości zostały wprowadzone także na blogach PP1 oraz PP3.

22 komentarze:

 1. U mnie w lewym górnym rogu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak Inteligo rozlicza te premie? Wysyła PIT-y?

  OdpowiedzUsuń
 3. Tradycyjnie. Haczyki? Ukryte opłaty? Jak zamknąć konto skoro polega to na zgarnięciu i rozstaniu się? Można nieco więcej się dowiedzieć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brak:)
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2014/09/jak-zamknac-konto-w-inteligo-usunac.html

   Usuń
 4. Z zamknieciem konta w inteligo nie bylo problemu.
  Standardowy druk wypowiedzenia umowy pobrany ze strony lub placowki PKOBP, wypelnienie, wysylka poczta do Wawki na plac Bankowy i tylko okres wypowiedzenia.
  Pozdrawiam
  Tomek

  OdpowiedzUsuń
 5. W jakim celu przedstawiasz kilka razy tę samą ofertę na swoim blogu? Nie ma nic ciekawszego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze względu na istotną nowość, którą przypadkowo odkryłem i którą się podzieliłem w artykuł. Czytałeś tekst?

   Sam do otwarcie konta w Inteligo przymierzałem się kilkakrotnie od akcji na grouponie i gruperze z 50 zł poczynając i kilkakrotnie to odkładałem. Całkiem przypadkiem założyłem je w najlepszym momencie jakim jest ostatni miesiąc kwartalnej promocji i teraz z tego korzystam.

   Usuń
 6. pytanie
  Czy ktoś z was zamykał tzw "dostęp internetowy" w Idea Banku lub Getin Online do zrządzania lokatami. Chętnie bym się tego pozbył ale nie wiem czy można przez internet ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam mam pytanie zakładając jutro konto z polecenia np: marszr1@gmail.com żeby otrzymać 100zł muszę zrobić w ciągu 30 dni zakup kartą na 200zł jak szybko po tym zakupie mogę zlikwidować kartę ? Jako nowy klient ilu osobom mogę polecić konto w 7 kończącej się (czy dopiero mogę polecać w następnej 8) edycji ,czy mogą to być osoby z rodziny ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz 30 dni na wydanie 200 zł tak jak piszesz.
   Brać udział będziesz mógł dopiero w kolejnej edycji. Ilość osób, którym będziesz mógł polecić konto jest nieograniczona.

   Usuń
  2. Czy w tej edycji mogę tylko zyskać 100zł a samo "polecanie" od następnej. Jak wygląda sprawa karty zakładam konto,robię zakupy i jak szybko moge ją zlikwidować ? Czy muszę ją trzymać do jakiś minimalny czas ?

   Usuń
  3. Czy aby polecać te konta trzeba mieć firmę?

   Usuń
  4. @Anonimowy 14:36
   Tak teraz 100 zł, a od grudnia prawdopodobnie będziesz mógł polecać. Kartę zamykasz po wpłynięciu premii. Nie jest potrzebna do polecania.

   @Anonimowy 14:58
   Nie trzeba mieć żadnej firmy

   Usuń
 8. A dlaczego nie można polecać konta innym od razu po jego założeniu, w regulaminie nie widziałem takiego zapisu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy nie jest tak, że polecać można od razu? Właśnie wypełniłam wniosek i wygląda na to, że mogę już teraz przystąpić do programu poleceń... Taki komunikat mi się wyświetlił "weź udział w programie, zarejestruj się"...
  Pozdrawiam i dziękuję za kod ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @polecan

   Przyłączam się do pytania, dlaczego nie można polecać jeszcze w 7 edycji, tj. bezpośrednio po założeniu konta?

   Usuń
  2. Tak było w poprzedniej edycji, że trzeba było czekać. Teraz chyba nie jest to wymagane, więc każdy może polecać i zarabiać od razu:)

   Usuń
 10. mam i korzystam aktywnie z Inteligo. Polecam ten bank jeśli ktoś zainteresowany założeniem konta. Zero problemów.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy ma znaczenie którą wybierze się kartę debetową ?

  OdpowiedzUsuń
 12. witam,

  czy otrzymali Państwo obiecane 100zł za założenie konta i po 50zł za polecenie? Wykonałam wszystkie kroki o których była mowa w regulaminie - to nie tylko wydanie min. 200zł kartą, ale także zgoda na marketing... a do dzisiaj nic nie pojawiło się na koncie.

  Pozdrawiam,
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja otrzymałem za polecanie 50 zł, jedynie nagroda była mniejsza niż obiecana.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...