poniedziałek, 24 listopada 2014

Kolejny tablet Samsung Galaxy za kartę w Citi


Choć do świąt został jeszcze miesiąc, promocyjne akcje przedświąteczne ruszyły już na dobre. W ubiegły piątek pisałem o promocji czytnika Kindle 6, który można zdobyć za założenie konta w Inteligo. Drugim oferentem jest Citi Handlowy.

Citi jak zwykle wychodzi ze skóry z oferowaniem na prawo i lewo swojej karty kredytowej. Pisałem o niej już wielokrotnie, ale nic dziwnego, bo to jeden z tych produktów, które warto polecić tym, którzy jeszcze nie przekonali się jak jest wygodna.

Tym razem zamiast premii w postaci 100 czy 200 zł do których zdążyliśmy przywyknąć, bank na święta rozdaje tablety Samsung Galaxy Lite 3 Tab SM-110, którego wartość wyceniono na 449 zł. Nie jest to Paribas, do którego mamy już uprzedzenia, tylko bardziej bezproblemowy bank.


Do konkursu można przystąpić do końca listopada korzystając z dedykowanej strony dostępnej tutaj. Dotyczy to jednak tych osób, które nie miały karty kredytowej w Citi od blisko 3 lat a dokładniej od 1 stycznia 2012.

Warunki nie są trudne do spełnienia

Pozostałe warunki uczestnictwa są takie jak zwykle, niewygórowany dochód netto minimum 1200 zł, przy czym należy spełnić dodatkowy warunek:
 • minimum wieku 21 lat dla osób pracujących w firmie przynajmniej 3 miesiące
 • minimum wieku 25 lat dla osób prowadzących działalność gospodarczą od przynajmniej 2 lat 
Kto się załapie na powyższe dwa warunki może wnioskować o kartę.

Po jej otrzymaniu do dnia 22 grudnia należy kartą wydać 750 zł. To o 450 zł więcej niż na zwykłej promocji z 100 zł cashback, ale biorąc pod uwagę okres przedświąteczny, kiedy kupujemy więcej niż zwykle nie jest to jakiś wygórowany warunek.

Jest jeszcze jeden dodatkowy, ale na szczęście banany warunek. Do dnia 22 grudnia należy się zalogować do bankowości Citi online. Można to zrobić albo metodą tradycyjną, albo za pomocą aplikacji na smartfona CitiMobile.

Citi nie robi tajemnicy jak Paribas. Informuje wprost, że przygotował 3000 tabletów i pierwsi, którzy spełnią warunki promocji, mają szansę dostać biały tablet Samsunga. Prezentu na święta na pewno nie będzie, bowiem komisja będzie wybierać zwycięzców między 22-28 grudnia. Ale na fajny prezent noworoczny szanse są duże.


Warto przy okazji przypomnieć unikatową funkcjonalność jaką ma karta w Citi. Poza darmowymi 56 dniami grace period, w których mamy kredyt za darmo, możemy także bez prowizji płacić za nasze rachunki o czym pisałem w artykule Darmowe przelewy kartą kredytową za rachunki. Do tego dochodzą jeszcze rabaty do -50% za zakupy.

Szkoda, że tylko Citi tak promuje swoje karty kredytowe. Warto jednak zapytać o koszta jej używania. Zwykle karta była wydawana na rok za darmo, a potem wystarczyło zadzwonić z prośbą o likwidację by przedłużono ją kolejny darmowy rok. Tutaj zaś jest niepokojący zapis 0 zł opłaty... miesięcznej za osiągnięcie progu 1000 zł na karcie Silver. Inne karty wymagają jeszcze wyższych kwot.

Regulamin zwyczajowo do szybkiej referencji na koniec.

5 komentarzy:

 1. 1) Jak dlugo trzeba utrzymać kartę?
  2) Jakie są koszty utrzymania karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według regulaminu nagroda zostanie przyznana,jeśli w dniu przyznania nagrody będzie się wciąż posiadaczem karty: punkt IV 1. c). Nagrody zaś mają być wysłane do 31 stycznia 2015

   Koszty zależą od rodzaju karty wymienionych w TOiP
   https://www.online.citibank.pl/retail/files/citiblue/karty/tabele_toip.pdf
   Przyznaje iż trochę mnie dziwi, że karta ma być płatna,gdyż do tej pory każdorazowo była darmowa przez pierwszy rok, stąd warto dopytać.

   Usuń
 2. Dosyć ciekawa promocja tylko fajnie jak by jeszcze informowali ile tabletów aktualnie już zeszło. Jak można przeczytać w regulaminie będzie decydować kolejność a więc kto szybszy ten ma większe szanse na jego uzyskanie. Warunki nie są duże do spełnienia, ale trzeba się będzie liczyć z kosztami utrzymania karty kredytowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakładając, że ilośc osób, które przystąpiło do konkursu jest podany na dzień 20.11.2014 to niespełna 900os to tabletów pewnie jest jeszcze sporo w kolejce do rozdania. Nawet jak przekroczy ta liczba wartość ponad 3000 to zapewne nie wszyscy spełnią warunki bardzo szybko.

   Usuń
 3. Dziś jest 25.11 i nie ma aktualizacji ilości uczestników od 21.11 (943os). Trudno określić ilu jest uczestników w tej chwili.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...