wtorek, 24 marca 2015

55 zł gwarantowanej premii za założenie konta w Millennium


Robi nam się całkiem sympatyczna moda na bonusy za zakładanie lokat oraz kont:) Akcje takie cieszą się olbrzymią popularnością, ale co się dziwić? 55 zł które zwykle się w takich akcjach spotyka piechotą nie chodzi, a założyć i spełnić warunki jest bardzo łatwo.

Co ciekawe akcje takie wcale już nie ograniczają się do banków, które są skazane na pożarcie. Pamiętamy trzy edycje Idea banku, który dawał 50 zł za założenie lokaty, a nikt go przecież nie przejmuje. Ba, bank ten wchodzi na giełdę.

Kolejnym bankiem, który przekonał się, że oferowanie bonusu to najlepszy sposób na zdobycie klienta, jest Millennium. Konto 360 stopni, które omawiałem już kilka razy, samo w sobie jest atrakcyjne, teraz zaś za jego założenie można zdobyć dodatkowo 55 zł, jeśli skorzysta się znów z dedykowanej strony.

Kolejna świetna promocja z bonusem:)

Wystarczy kliknąć w powyższy link i podać swój mail, na który przyjdzie link aktywacyjny. Link ten pozwoli nam odebrać owe 55 zł bonusu. Akcja zaczyna się dziś i potrwa do 24 kwietnia 2015, czasu zatem jest dość sporo.

Co trzeba zrobić? Wystarczy po prostu założyć konto 360 stopni wraz z kartą debetową. To wszystko. Samo konto zaś należy do najbardziej przyjaznych na rynku. Aby było darmowe wystarczy bowiem zwykły przelew na 1000 zł oraz jedna jedyna płatność kartą na dowolną kwotę. Może być symboliczna złotówka.

Tyle wymaga zwykle bank i to się nie zmienia od wielu lat. To jedne z nielicznych kont, które posiadam cały czas posiada bowiem inne zalety jak darmowy 7 dniowy limit w koncie. Należy jednak pamiętać, że jego uruchomienie jest płatne. Ale jest na to sposób, wystarczy przenieść limit z innego banku, co już jest za free:)


W zamian otrzymujemy konto za zero, z darmowymi bankomatami na całym świecie, na którym często są promocje konta oszczędnościowego. W chwili obecnej jest tutaj 3,10% co i tak jest lepszą stawką od BGŻOptima i innych banków. Można to zresztą sprawdzić w marcowym rankingu kont, który publikowałem tutaj.

Kiedy można odebrać premię? Powiadomienie o przyznaniu premii dostaniemy do 27 maja 2015. Przyjdzie ono na naszego maila. Po odbiór premii będzie można się  zgłaszać do 9 czerwca 2015 korzystając z linka mailowego. Tę procedurę znamy już zresztą z poprzednich akcji tego typu.

Link dla osób, które chciałyby zgarnąć 55 zł bonusu.

Mamy zatem dwie niezależne akcje z bonusem. W dalszym ciągu bowiem można bowiem zakładać konto w Raiffeisen z bonusem. Tam też można zgarnąć 55 zł za konto, a dodatkowo 10 zł za założenie lokaty mobilnej. Promocja zaś potrwa teoretycznie dwa dni krócej od Millennium. Teoretycznie bowiem pamiętamy o limitach w tego typu akcjach.

44 komentarze:

 1. Czy jest to oferta tylko dla nowych klientów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak i nie. Mamy taki zapis:
   Oferta skierowana do nowych Klientów Banku oraz tych, którzy w dniu rozpoczęcia Akcji i składania wniosku nie posiadają żadnego aktywnego produktu w Banku i nie są w aktywnej relacji z Bankiem.

   A więc jest to oferta dla nowych, ale także dla wracających klientów. I to bez odsiadki:)

   Usuń
 2. http://1000lattradycji.pl/?utm_source=GDN&utm_medium=banner&utm_campaign=MO_BM_obligacje

  warta cosik jest ta oferta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisałem o niej w ubiegłym tygodniu
   http://polakcandwa.blogspot.com/2015/03/850-zysku-w-ofercie-publiczej-na.html

   Jest w miarę dobra, ale jako dywersyfikacja a więc uzupełnienie portfela ze względu na mały zapis. Wadą jest jednak długi czas trwania. Ciekawsza wydaje się oferta ze środy, a szczególnie z piątku, obie trwają tylko rok.
   Wszystkie dostępne oferty jak zwykle na blogu Arkana obligacji w sekcji Aktualne Oferty.

   Usuń
 3. do zwolnienia z opłaty w millenium za konto suma przelewów z innych banków musi wynosić minimum 1000zł, ale nie są uwzględniane przelewy z innych rachunków indywidualnych prowadzonych na rzecz klienta. Czyli sami sobie nie przelejemy, żeby uciec przed opłatą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Że co? Od wielu lat przelewam sobie kasę do Millennium i nigdy nie została naliczona żadna opłata. W mojej opinii po Eurobanku to drugi bank, który można z czystym sumieniem polecić każdemu.

   Usuń
  2. Nie doczytałeś:
   "...(do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów
   z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium
   oraz z rachunków prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim"

   Nie liczy się przelewanie z Millenium do Millenium.

   Usuń
  3. Z innych banków możesz. Nie liczą się tylko przelewy z Twoich kont należących do Millenium

   Usuń
  4. Millenium ma słabą ofertę. To nie jest darmowe konto.
   W Meritum jest naprawdę bezwarunkowo darmowe konto z kartą. To samo w Bank Smart i T-Mobile Usługi Bankowe.
   To jedyne darmowe konta z kartą w Polsce, jakie znam.
   Reszta ma zawsze jakieś gwiazdki i bzdurne warunki.

   Usuń
  5. Anonimowy25 marca 2015 12:06

   W Meritum jest naprawdę bezwarunkowo darmowe konto z kartą. To samo w Bank Smart i T-Mobile Usługi Bankowe.
   To jedyne darmowe konta z kartą w Polsce, jakie znam.
   Reszta ma zawsze jakieś gwiazdki i bzdurne warunki.

   Volkswagen Bank, ma również od zawsze darmową kartę
   i co ważniejsze zawsze darmowy token (za który inni każą sobie
   bulić po kilkadziesiąt zł), darmowe bankomaty w całej Polsce (pow.400zł) i wszystko inne również darmowe :)

   Usuń
 4. ,,Aviva ,,w nowej edycji jest tylko na 2 miesiące

  OdpowiedzUsuń
 5. Informacja: W SMART Banku znikają pieniądze z konta. W dniu 24.03.2014r. za przelewy wewnętrzne bank pobiera odsetki karne niezależnie od kwoty przelewu. Odsetki Karne to w moim i żony przypadku po - 2,76 zł. Błąd systemu, czy zaplanowana kradzież pieniędzy z Konta? Proponuję sprawdzić własne Smart Konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może pojawiło się jakieś niedozwolone saldo debetowe i bank pobrał odsetki karne. Niektóre banki tak mają, że przy zlecanych operacjach blokują tylko kwotę operacji bez prowizji, która jest pobierana później i może zabrakło środków na koncie.
   Może lepiej zadzwoń na infolinię, żeby wyjaśnić sytuację, zamiast siać panikę na blogach i forach. Jeśli rzeczywiście jest jakiś błąd systemowy lub nowa opłata, to daj znać.

   Usuń
  2. Był to przelew wewnętrzny z KO (Smart Procent) na ROR, więc środki były. Odsetki karne zostały automatycznie pobrane już po przelewie z Konta ROR. Tak było w moim przypadku. Następnie dokonałem przelewu ze swojego Konta osobistego na osobiste konto żony, w tym samym Smart Banku. I co się okazało, że po zaksięgowaniu kwoty przelewu, rownież z żony konta pobrane zostały karne odsetki w tej samej kwocie co u mnie, czyli drugi raz 2,76 zł. Dalej tłumaczę, że to błąd systemu lub zwykłe złodziejstwo. Oskażenia nie są bezpodstawne.

   Usuń
  3. To "pikuś" z tym Smart Bankiem. Nie zapłaciłem mandatu drogowego z ubiegłych wakacji 100 zł . Skarbowy wszedł na konto pobrał 114 ,rozumie 14 zł opłat jest OK. No ale Alior Bank w którym mam ROR przeszedł samego siebie, pobrał 150 zł !! za tą operacje. Suma sumarum likwiduje konto ROR w Alior, a mają czego żałować obroty na koncie 6 zer.

   Usuń
  4. @Anonimowy25 marca 2015 17:14
   Normalny rozsądnie zachowujący się klient banku dzwoni w takiej sytuacji najpierw na infolinię banku i prosi o wyjaśnienie sytuacji / składa reklamację. Jaka jest odpowiedź pracowników banku na twoje oskarżenia? Potwierdzają, że jest to "zwykłe złodziejstwo"? Przyjęli twoją reklamację? Bez sensu jest dyskutować na takie tematy na blogach dopóki nie znamy stanowiska / wyjaśnienia problemu podanego przez bank.

   Usuń
  5. Rozsądny człowieku! to jest ostrzeżenie dla osób mających Konto w Smart Banku.

   Usuń
  6. A może oto chodzi Bankowi, żeby dzwonić lub nie dzwonić, gdyż koszty rozmowy przekroczy te wspomniane 2,76 zł. Może klient zrezygnuje dochodzenia swoich roszczeń. Zastanowiłeś się nad tym rozsądny kliencie?

   Usuń
 6. A jak nie zrobię przelewu na 1000zł i operacji kartą, to jaka opłata jest naliczana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co widziałem to 8 zł

   Usuń
  2. 8 zł za prowadzenie konta + 7 zł za kartę. Ułatwieniem jest to, że do sumy 1000zł zaliczane są też wpłaty własne w oddziale, które są darmowe.

   Usuń
 7. @Anonimowy 26 marca 2015 07:59
  To jest jakiś absurd albo zaplanowana akcja. Zadzwoń w końcu do banku i zapytaj o wyjaśnienie / złóż reklamację i daj nam znać co na to bank. (zamiast bezsensownie "siać panikę" na wielu różnych blogach i forach) 801-800-188 = płacisz tylko sam koszt połączenia (powinno być nie więcej niż 50 gr) niezależnie od długości rozmowy. Ewentualnie stacjonarny 22 438-41-41.

  OdpowiedzUsuń
 8. To nie jest absurd ani zaplanowana akcja. Pozdrawiam inteligentnego inaczej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udało Ci się w końcu skontaktować z Centrum Obsługi Klienta banku? Nie bój się. Numer jest tani (jednorazowa opłata za połączenie bez względu na długość rozmowy, na ogół < 50 gr) Jak tłumaczą tę opłatę "odsetki karne" pracownicy banku? Złożyłeś reklamację? Daj znać.

   Usuń
 9. Złożyłem pisemną reklamację. O wynikach dam znać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informuję w sprawie reklamacji odsetek karnych z dnia 24.03.2015r. w kwocie 2x 2,76 zł. Otrzymałem z żoną pisemną informację od Bank Smart w dniu 30.04.2015r treść Cyt: "Uprzejmie informujemy, iż z uwagi na konieczność podjęcia przez Bank dodatkowych czynności wyjaśniających termin rozpatrzenia reklamacji uległ wydłużeniu do 90 dni, za co serdecznie przepraszamy. Informujemy również, że Bank dołoży wszelkich starań celem wyjaśnienia sprawy w najszybszym z możkiwym terminie." Dzisiaj 13.06.2015r. rozpatrzenia brak. Dla mnie jest oczywistym jest, że to błąd systemu. W tak prostej sprawie Bank nie potrafi w miarę szybko rozpatrzyć reklamacji. Chyba, że takich reklamacji jest mnóstwo.

   Usuń
  2. Dziś 03.07.2015r. rozpatrzenia reklamacji i odpowiedzi dalej brak. Ile czasu ten beznadziejny bank rozpatrywał będzie prostą jak dla mnie i oczywistą reklamację. Stanowczo odradzam zakładania Konta w tym banku.

   Usuń
  3. Po 3 miesiącach w dniu dzisiejszym Bank Smart zwrócił karne odsetki.

   Usuń
 10. Należy uważać na pułapkę, gdyż do karty jest z automatu dokładny pakiet bezpieczna karta, który kosztuje 2,99 zł na miesiąc. Należy z tego zrezygnować po otrzymaniu karty.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy promocja jest aktualna - link aktywacyjny nie przychodzi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinna być aktywna, gdyby nie była, dostałbym o tym informację.
   Wysłałem zapytanie w tej sprawie, do jutra powinna pojawić się odpowiedź.

   Usuń
 12. Polkan a co z pakietem bezpieczeństwa dodawanym do karty za który płacisz 3,99 złł/? , bo jakoś nie wspominasz o tym, czyli uniknie się opłaty za karte, ale za pakiet bezpieczeństwa już nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są dwie sprawy związane z kartą. Pierwsza to jej ubezpieczenie, które darmowe jest tylko przez miesiąc, druga to pakiet assistance, który darmowy jest przez rok.

   Najlepiej po prostu anulować to przy pierwszej wizycie w oddziale, bo to zbędny wydatek.

   Usuń
 13. Jak można przeczytać w regulaminie promocji:

  UWAGA!!!: akcja zostaje przedłużona do 24.04.2015

  OdpowiedzUsuń
 14. Niestety zakładając teraz konto nie miałem możliwości potwierdzenia danych na podstawie przelewu z innego banku, tylko kurier albo wizyta w oddziale. Nie tego się spodziewałem...

  OdpowiedzUsuń
 15. Wszystkie warunki zostały przeze mnie spełnione, mamy dzisiaj 27 maja, a żaden mail do mnie nie dotarł.
  Odezwać się do konsultanta z Millennium, czy jeszcze poczekać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Organizatorem konkursu nie był bank, więc nie ma to sensu. Poczekaj jeszcze powinieneś dostać na maila to co trzeba.

   Usuń
 16. Dziękuję za odpowiedź.
  W dalszym ciągu brak odzewu ze strony organizatora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, mój błąd. 500zł nie zostało przelane na konto 360 st., tylko od razu pełna kwota poszła na konto oszczędnościowe. Dopiero po przeczytaniu szczegółowego regulaminu rzuciła mi się w oczy ta kwota.
   Szkoda.

   Usuń
 17. Jest 1 czerwca i nie otrzymałem emaila choć spełniłem wszystkie wymogi. Co dalej robić ?

  OdpowiedzUsuń
 18. Nikt tutaj nie informował o wymogu o płatności kartą do 21 maja br. Nie wiedząc o tym zapłaciłam kartą dopiero 27 maja i nie przyznano mi premii.
  Kolejna sprawa okazało się, że bank potrącił mi 7,5 zł za przelew między kontem oszczędnościowym a 360. Warto takie rzeczy dopowiadać jak się opisuje konto/promocję bo potem wychodzą kwiatki i jest rozczarowanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Praktycznie wszystkie banki pobierają opłaty za drugi przelew z konta oszczędnościowego. Zwykle przecież tylko jeden jest darmowy...
   Ale ok, przyjmuję to do wiadomości, że należy informować o takich kwiatkach, żeby nie było rozczarowania.

   Usuń
 19. Kiedy otrzymam 55 zł ?
  Dawno już dostałem potwierdzenie i uzupełniłem profil.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...