środa, 18 marca 2015

5,40% zysku dla każdego w Centrum Finansowym Aviva w nowej edycji


Aviva - Zarabiaj jak na lokacie 5,40% do 20.000 zł
można prosić o więcej szczegółów co to za lokata? I o co chodzi gdzie są haczyki?


Wczorajszy komentarz pod rankingiem lokat, gdzie nieoczekiwanie pojawiła się "lokata" w Aviva dowodzi, że nie wszyscy znają ten często opisywany tutaj twór. Przypomnę zatem, że od ubiegłej jesieni przeprowadza akcje o nazwie Zarabiaj jak  na lokacie.

5,40% to na dziś jedna z najlepszych stawek dla zwolenników lokat. W zasadzie nie jest to lokata bankowa, bowiem Aviva bankiem nie jest, ale renoma firmy oferującej ubezpieczenia na życie itd jest na tyle duża, że nie musimy się obawiać o bezpieczeństwo 3 miesięcznej oferty.

Cóż więc to jest? Ubezpieczenie inwestycyjne o nazwie Gwarancja Zysku to po prostu ubezpieczenie na życie i dożycie. Nie jest to nic groźnego. Zaletą jest to, że nie ma tutaj żadnych produktów dodatkowych. Wielu czytelników bloga skorzystało już zresztą z tej oferty o czym informowali w komentarzach.  

Na czym to polega? Sprawę opisywałem już dwukrotnie. W październiku ubiegłego roku można było tutaj zgarnąć 5,50% zysku. W styczniu tego roku oprocentowanie nieznacznie spadło do 5.40%, co i tak dalej pozostaje jedną z najlepszych ofert na rynku. 

Obecnie oferta wraca ponownie i co ciekawe zysk jest identyczny jak poprzednio, mimo iż RPP ścięło w międzyczasie oprocentowanie i to o 0,50pp. Mało tego, tym razem jest nawet lepiej, bowiem w stosunku do styczniowej akcji wydłużono czas trwania inwestycji o jeden miesiąc, a więc zarobić można jeszcze więcej. 


Rzadko się zdarza by kolejna edycja była lepsza od poprzedniej. Jak widać da się zaoferować klientom dobre oprocentowanie. Niestety oczywiście dotyczy to tylko i wyłącznie nowych klientów Avivy. Jak większość wabików, to tylko jednorazowa promocja.

Aby brać udział w ubezpieczeniu, trzeba zwyczajowo skorzystać z dedykowanego linku i umówić się na spotkanie. Niestety do dyspozycji jest tylko kilka miast jak: Gdynia, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Gdańsk oraz Katowice.

Przypomnę jednak, że gdy zasięgałem porady u konsultanta telefonicznego, zostałem umówiony do Katowic. Tego miasta nie ma powyższej liście, ale jak widać Avivie zależy na nowych klientach i są skłonni skierować ich nawet do innych placówek, które pasują nam najbardziej. 

Z relacji osób które brały udział w poprzednich akcjach wynika, że jest całkiem w porządku. Możemy zainwestować na dwa trzy miesiące od 2.000 zł do 20.000 zł. Wystarczy zostawić namiary na siebie i poczekać na telefon. Oddzwaniają niemal natychmiast by umówić nas na spotkanie.

Link do wniosku o zysk na poziomie 5,40% w Centrum Finansowym Aviva.

Z tym spotkaniem trzeba jednak uważać. Z relacji czytelników wynika, że część z nich była namawiana do podpisania innego dokumentu, gwarantującego 8,00% zysku, ale za to powiązanego z innym produktem. Omawiałem to zresztą w osobnym artykule o wymownym tytule 8% nie dla każdego w Centrum Finansów Aviva
20 komentarzy:

 1. Chciałbym troszkę uściślić artykuł.
  1. Należy brać pod uwagę fakt, że wpłacone pieniądze dostaniemy z powrotem po 3 miesiącach + 14 dniach, natomiast oprocentowanie są tylko 3 miesiące.
  2. W przypadku dożycia otrzymujemy kwotę wynikającą z obiecywanych 5,4%. W przypadku "niedozycia", kwota którą dostanie uposażony jest trochę niższa.
  3. Oprócz wymienionych w artykule miast są jeszcze dwa dodatkowe: Gdańsk i Katowice (patrz lista rozwijalna)
  4. Będzie konieczność udania się osobiście do placówki drugi raz po około 7 dniach po odbiór osobisty polisy - nie wysyłają pocztą!
  Pozdrawiam autora i czytelników

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwa dodatkowe miasta zostały dodane do artykułu:)
   Jak zwykle relacja osoby, która już skorzystała z oferty niezwykle cenna.

   Usuń
  2. Ad.1. U mnie z poprzedniej edycji wyplacili po 2-3 dniach.
   Ad.4. Wysylaja poczta - ja dostalem.

   Usuń
 2. Czyli mam rozumieć, że jak jestem z Lublina to jestem wykluczony z tej oferty?

  OdpowiedzUsuń
 3. 2 miesiące 5,4 max 2000, pln, czyli 20000x0,054x0,81/6 to na rękę 145,8 pln, zaś jakaś internetowa na 3% 20000x0,03x,81/6 to na rękę 81 pln, czyli różnica 64,8 pln, drogą nie chodzi, ale przy takich ograniczonych co do sumy i czasu trwania propozycjach z koniecznością dojazdu do oddziału, trzeba się mocno zastanowić nad kosztem tegoż dojazdu i kosztem własnego czasu

  OdpowiedzUsuń
 4. Przed chwilą rozmawiałerm z konsultantką z Avivy, nie ma opcji załatwienia sprawy korespondencyjnie. Tylko i wyłącznie wizyta w placówce wyszczególnionych miast.

  OdpowiedzUsuń
 5. Drugim minusem jest to ze po wpłacie pieniędzy tez maja 14 dni na założenie lokaty plus 14 dni po skończeniu lokaty daje miesiąc czasu bez pracy pieniędzy. Z doświadczenia lokatę założyli po 4 dniach od wpłynięcia kapitału, a oddali po 2 dniach po skończeniu lokaty. Gobi.

  OdpowiedzUsuń
 6. A ile mam czasu na opłacenie lokaty?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja dostałam zwrot kasy natychmiast po zakończeniu ubezpieczenia/lokaty, założona też została od razu po przelaniu pieniędzy. Szkoda, ze tylko raz można ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Z innej beczki: "O SKOK-ach bez SKOK-ów": http://gosc.pl/doc/2395929.O-SKOKach-bez-SKOKow
  Chyba będzie gorąco...

  OdpowiedzUsuń
 9. Naganiacz w oddziale próbuje wcisnąć dodatkowe produkty zarówno podczas zakładania polisy jak i jej późniejszego odbioru.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka praca. Jak pan każe to sługa musi.

   Usuń
 10. Witam. Wszystkich zainteresowanych /umoczonych/ w obligi E kancelarii zapraszam na forum http://www.stockwatch.pl/forum/wpisy-3384p79_EKANCELARIA-GPF-Catalyst.aspx.

  OdpowiedzUsuń
 11. Do kiedy jest ważna ta oferta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do wyczerpania puli przeznaczonej na tę promocję, gdyż ta jest limitowana. Termin nie jest podany, liczy się ilość wniosków. Panuje tutaj zatem zasada kto pierwszy ten lepszy.

   Usuń
 12. Plus bank dzwoni z ofertą 3,45proc na 3M do tych posiadaczy promo 4-ek, którzy nie wzięli wcześniej 3,35proc. To chyba ich ostateczna oferta. Byłem dziś też w OF, dają te 4proc na 2M do 100,000, ale trzeba trochę o strukturach posłuchać (ok.pól godziny w plecy). Polcan pozdrawiam i dzięki za kawał dobrej roboty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ciekawe,bo do mnie nie zadzwonili a lokata się kończy w poniedziałek.

   Usuń
 13. Cyt.: "Możemy zainwestować na dwa trzy miesiące...."
  ??????
  To jest oferta na 2 miechy proszę Państwa a nie na 3.

  OdpowiedzUsuń
 14. Kiedys coś takiego miałem. O ile pamiętem BFG gwarantuje tylko 50% środków polisolokaty...

  OdpowiedzUsuń
 15. Już chyba tylko na 4.4% i tu nie ma BFG. Środki gwarantuje ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...