poniedziałek, 23 marca 2015

Powrót promocji 100 zł w ING za założenie konta


ING zaczyna nas przyzwyczajać do promocji w której zgarnąć można każdorazowo 100 zł za zwykłe wykonywanie zakupów. Promocja wraca raz za razem praktycznie w niezmienionej formie. Ostatnio mieliśmy ją w grudniu ubiegłego roku.

Miała ona trwać do końca stycznia, ale bank postanowił ją przedłużyć o kolejny miesiąc. Skoro bank postanawia przedłużać jakąś promocję to ewidentny znak, że nie zdołał zebrać tylu klientów ile zaplanował. Winne temu są oczywiście ograniczenia jakie bank stawia dla nowych klientów, bowiem sama promocja jest jak najbardziej w porządku.

Nie minął jeszcze miesiąc od końca poprzedniej, a już mamy kolejną akcję, wręcz kopię poprzedniej. Ale znów kluczowe pytanie to kto może w niej uczestniczyć? Czy karencja została jakoś przesunięta dla wisienkowiczów?


Niestety nie. Mimo iż od ostatniej promocji minęło kilka miesięcy, nie spowodowało to przesunięcia terminu w którym zamknęliśmy konto. W dalszym ciągu osoby, które mogą skorzystać z bonusu w postaci 100 zł, od dnia 1 stycznia 2014 nie mogły mieć żadnego konta w Banku Śląskim. 

Co muszą zrobić osoby, które spełniają powyższy warunek? W pierwszej kolejności powinni wypełnić formularz rejestracyjny do promocji dostępny tutaj. Termin podano dość odległy bo aż 16 października 2015:)

Z drugiej strony wniosek o otwarcie konta powinien być przesłany do 18 maja 2015. Po przesłaniu wniosku do 15 czerwca jest czas na zawarcie umowy rachunku oraz bankowości elektronicznej. ING to jeden z nielicznych banków, które przy zamykaniu konta z automatu zamykają też dostęp do bankowości elektronicznej, co należy do rzadkości.

Po wstępnych formalnościach terminowych można już przystąpić do zgarnięcia 100 zł. Wystarczy  w tym celu dokonanie płatności na 1000 zł do 16 października 2015. Warunek banalny bowiem i tak robimy zakupy. Jak widać mamy tutaj cashback w wysokości 10%.

Należy jednak pamiętać by raczej nie robić jednorazowego zakupu na 1000 zł. Bank wymaga abyśmy posiadali konto oraz kartę w dniu wypłaty premii, a ta przypada na 16 listopada 2015. Dopiero po tym dniu będzie można zamknąć konto.

Karta do konta jest darmowa, ale tylko w przypadku jeśli dokonamy płatności na 200 zł w miesiącu. Warto więc tak rozplanować nasze płatności w bankach, by zgarnąć jak najwięcej premii. 


Link dla osób, które chciałyby założyć konto w ING.

Dla przypomnienia wciąż trwa ciekawsza akcja w BPH gdzie do zgarnięcia jest znacznie więcej bo aż 650zł. Tam jednak cashback jest na poziomie 3%, chociaż czytelnicy pewnie znają sposoby jak co miesiąc zgarnąć tam 50 zł przez rok. Kto przegapił tę ofertę może zajrzeć tutaj

Dla zainteresowanych jak zwykle na koniec zostawiam regulamin promocji.

6 komentarzy:

 1. Poprawka: "Karta do konta jest darmowa, ale tylko w przypadku jeśli dokonamy płatności na 300 zł w miesiącu."

  OdpowiedzUsuń
 2. Nic dziwnego, że nie było zbyt wielu chętnych. Do końca roku trzeba kombinować z wydatkami. To nie jest warte 100 zł. Wystarczy zerknąć na niedawną ofertę, którą przedstawiłeś na blogu - Raiffeisen + Comperia Bonus. Bonus 65 zł, konto bez karty (czyli bez opłat) i do tego fajna lokata 4% na 3 miesiące. Na takie promocje właśnie czekam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to wywołałeś wilka z lasu:)
   Będzie prawdopodobnie jutro taka oferta z nowym bonusem:)

   Usuń
 3. A wiadomo coś kiedy ING wyłoni zwycięzców w akcji Płać naklejką zbliżak? Płacą 1000 zł 100 osobom.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Karta do konta jest darmowa, ale tylko w przypadku jeśli dokonamy płatności na 300 zł w miesiącu. lub 7 zł za kartę !!!" poza tym lokaty tylko na 1,5 % ... a konot oszczędnościowe tylko na 3 % przez 4 miesiące

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzisiaj 16.11 i jakoś nie widzę premii na moim koncie, lepiej żeby mnie nie wykiwali.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...