poniedziałek, 16 marca 2015

65 zł bonus za założenie konta i lokaty w Raiffeisen


Doczekaliśmy się nareszcie kolejnej edycji Comperia Bonus, w której za założenie zwykłej lokaty można dodatkowo zgarnąć bonus pieniężny. W poprzedniej edycji z Meritum bankiem było to 55 +5 zł, teraz przyszła pora na nieco większy bonus bo 55 + 10 zł.

Oferentem jest znów Raiffeisen Polbank. W lutym bank ten zaoferował ankietę gwarantującą założenie lokaty na 6% jako bonus do konta. Tym razem jest nieco inaczej zamiast lokaty na 6% mamy dwa bonusy w postaci 55 zł za założenie konta oraz 10 zł za założenie lokaty.

Ponieważ akcja została przygotowana wraz z Comperią, aby zgarnąć bonus za założenie konta, albo i dwa jeśli ktoś chce także lokatę, musi skorzystać z dedykowanej strony. Jak zwykle podajemy tam swój mail na który przyjdzie link aktywacyjny.

Jak się można domyślać, kto skorzystał z lokaty na 6% będzie wykluczony z nowej promocji z bonusem pieniężnym. Generalnie do promocji mogą przystąpić te osoby, które nie miały w tym roku konta w Raiffeisen.

Jakie mamy tym razem terminy? Sama akcja promocyjna potrwa do 15 kwietnia 2015, czyli teoretycznie do tego dnia mamy czas na wejście na dedykowaną stronę i zostawienie swojego maila. Należy jednak pamiętać, że w poprzedniej akcji Meritum skróciło ten czas aż o 9 dni, bank nie założył bowiem, że akcja będzie cieszyć się tak olbrzymią popularnością. Informowałem zresztą o tym w osobnym wpisie.

Nic dziwnego każda tego typu akcja ma skończony budżet, wygląda zaś bardzo atrakcyjnie. Możliwe zatem, że i tym razem będzie podobnie czyli według zasady kto pierwszy ten lepszy. Na stronie widnieje zresztą ostrzeżenie: Oferta limitowana zarejestruj się już dziś.

Zatem do połowy kwietnia, lub wcześniej jeśli budżet się skończy składamy wniosek na dedykowanej stronie, co pozwoli na otrzymanie gwarantowanego bonusu. Następnie do 30 kwietnia mamy czas na zawarcie umowy o konto, czyli innymi słowy aktywacja linku, który przyjdzie na konto, dzięki któremu złożymy odpowiedni wniosek.

A co z kontem? Omawiałem je niedawno w artykule Konto Wymarzone w Raiffeisen. Jak pamiętamy konto jest całkiem ok, jedynym mankamentem wydaje się być karta za którą bank pobiera opłatę, ale nie jest konieczny wymóg jej posiadania. Mamy zatem konto za zero, bez szczególnych wymogów a dodatkowo oprocentowane, choć progresywnie do 2%.

Link dla osób, które chciałyby wziąć udział w promocji 65 zł w Raiffeisen.

A kiedy będzie premia? Informację o niej dostaniemy do 15 maja na maila wraz z linkiem aktywacyjnym. Znamy to już z poprzednich promocji tego typu. Należy przy tym pamiętać, że na jego kliknięcie będzie tylko 5 dni roboczych. Poinformuję o tym na blogu dla przypomnienia, by nikt nie przegapił tej premii, przepada ona bowiem jak ktoś o tym zapomni.

Na zakończenie zwyczajowo podaję link do regulaminu promocji.

30 komentarzy:

 1. Mam nadzieję że bonus tym razem mnie nie ominie konto i lokata mobilna już otwarte. Dlaczego piszę "ominie" skorzystałem z podobnej oferty z Meritum i niestety bonusik przeszedł koło nosa ponieważ zbyt szybko wycofałem środki z konta :( tym razem czekam na sygnał od @polcan. Pozdrawiam Slawek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witamy! Bonus z pewnością Cię nie ominie :) Dziękujemy, że jesteś z nami! Pozdrawiamy, Zespół Comperia.pl

   Usuń
 2. Z regulaminu:
  "W przypadku nieodebrania przez Uczestnika wiadomości e-mail, o której mowa w ust. 2, niepodania danych osobowych, o których mowa w ust. 3, lub też podania danych niepełnych lub nieprawdziwych, niepoprawnego podania numeru Rachunku Konta Osobistego Raiffeisen Polbank lub jego wcześniejszego zamknięcia, Premia nie będzie mogła zostać wypłacona, a w efekcie Uczestnik utraci prawo do jej otrzymania". Pytanie, jaki termin kryje się pod pojęciem "wcześniejsze zamknięcie"? może trzeba będzie mieć otwarte to konto przez x lat aby nie stracić premii?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy dzwonią po wypełnieniu wniosku dla przelewu? Jako stary klient Polbanku gdy nie miał polskiego BFG da radę to założyć? Da radę założyć lokatę bez smartfona? Da radę to zamknąć online? To są najważniejsze informacje. Na co komu kolejne konto oferujące zaledwie 2% ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z regulaminu: "Klient ma prawo w każdym czasie rozwiązać umowę z zachowaniem
   miesięcznego okresu wypowiedzenia". Nie ma jednak nic o tym, w jaki sposób można zamknąć to konto! Jeżeli ktoś ma jakieś informacje na ten temat to również dołączam się do pytania czy da radę zamknąć online.

   Usuń
 4. Bardziej opłaca się założenie lokaty na 6% na 3 m-ce czy też wersja 55 zł + 10 zł + lokata 4% na 3 m-ce ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kluczowe pytanie. Z moich obliczeń wynika, że przy inwestycji na kwotę 20k, to jednak lokata na 6% jest korzystniejsza.

   Usuń
  2. 5,35% mi wychodzi summa summarum. Więc lokata na 6% lepsza jest.

   Usuń
  3. Zależy jak liczymy... zysku z bonusu i lokaty mobilnej mamy 146zł netto co daje nam 146x100:10000= 1,46% za 3 m-ce, więc w skali roku razy 4 jest 5,84% netto. Przy lokacie na 6,00% mamy 4,86% netto. Dlatego w liczbach bezwzględnych jest o prawie 1% lepiej przy bonusie, ale nie zapominajmy ze tam mamy mozliwość na lokatę na 20K

   Usuń
  4. Zibi, źle to liczysz, chyba Cię poniosło.
   20 000 x 6% = 243 zeta/3 miechy (netto)
   20 000 x 4% + 55 zł = 162 zeta+55= 117 zeta (netto niestety zaledwie).

   Usuń
  5. Anonimowy16 marca 2015 21:41
   chyba ci się pomyliło z tym plusem a raczej minusem
   Dwie lokaty mobilne które da się założyć w Raiffeisenie przez jedna osobę to
   20 000 x 4% + 55zł +10 zł = 162zł +55 +10 = 227 ( jak ktoś ma żonę 454 zł) po 3 miesiącach.

   Usuń
 5. a jak ktoś nie ma smartfona to może przez internet zadziałać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokatę mobilną można założyć tylko przez smartfona lub tablet, przez internet nie ma takiej opcji. Już mam konto w Raiffeisen i wczoraj rozmawiałam z doradcą na ten temat.

   Usuń
  2. Czyli pozostaje emulator tabletu

   Usuń
 6. Polcan a gdzie aktualizacja rankingu lokat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, będzie:)
   Oferty taka jak dziś nie zdarzają się na co dzień, więc mają pierwszeństwo, a marzec jest dłuższy o dzień;)

   Usuń
  2. Zatem czekam cierpliwie ;) A jeszcze pytanko do tych co proponowano im przedłużenie lokat w Plus Banku. Czy ktoś z Was się na te 3,35% zdecydował? A może ktoś wytargował ciut więcej?

   Usuń
  3. Do mnie dzwonili z PB z ta propozycja 3,35. Przekazalem, ze mam juz lepsza oferte na te srodki, wtedy zapytali czy moga jeszcze raz zadzwonic przed koncem lokat jesli mieliby lepsza oferte

   Usuń
 7. Marcinie - jest mały problem techniczny z Twoim blogiem - nie wchodzą wpisy ze smartfonów a konkretnie z IOS - przekonałem się o tym kilka razy ;(
  Też się dzisiaj upominałem o aktualizację rankingu ...

  OdpowiedzUsuń
 8. Do mnie wydzwania Idea Bank z propozycją lokaty na 4% na 4 m-ce ale jest ona dostępna tylko w oddziale.

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam mam pytanie aby wziąć udział w promocji 55zł można otworzyć konto bez karty ? żeby załapać się na promocje ?
  Chodzi mi o to że kart nie potrzebuje a z konta internetowego chętnie skorzystam .

  OdpowiedzUsuń
 10. Tak, można założyć konto bez karty. Pozdrawiamy i życzymy wygranej!

  Zespół Comperia.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam założyłem konto niestety dzień przed rozpoczęciem akcji comperii ale chciałem zapytać a coś innego, co to jest ten kod tpin którego wymagają dzwoniąc na infolinie?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy ktoś otrzymał już maila celem aktywacji bonusu?

  OdpowiedzUsuń
 13. ...a do mnie i znajomego jeszcze nic nie przybyło...
  Może ktoś jeszcze potwierdzić otrzymanie tego maila?

  OdpowiedzUsuń
 14. Moja żona dostała a ja nie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Zgodnie z regulaminem 29-go maja pojawiło się 65zł na koncie w Raiffeisen :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...