czwartek, 16 kwietnia 2015

4,50% na Lokacie Wiosennej w Expander


Dwa dni temu prezentowałem polisolokatę w firmie doradczej Expander o nazwie Zyskomat. Oferowane tam 3,50% to bardzo mało jak na konieczność złożenia wizyty w oddziale, nawet jeśli można tam zdeponować większą gotówkę.

Od wczoraj jednak pojawiła się zdecydowanie lepsza oferta, gdzie można zgarnąć o cały punkt procentowy więcej. Co więcej 4,50% wcale nie jest oferowane na polisolokacie, gdzie zwykle trzeba czekać na wejściu i wyjściu co w zależności od długości może ograniczyć zysk.

Na lokacie natomiast nie trzeba czekać, środki bowiem pracują dla nas od razu. Jedyna rzecz o jakiej należy pamiętać przy zakładaniu lokat to ta, by koniec nie przypadał na sobotę czy niedzielę. Ale o tym pewnie wie każdy wytrawny lokatowiec.

Co nowego przygotował Expander? Tym razem mamy lokatę bez jakichkolwiek zbędnych dodatków. A więc żadnych produktów oszczędnościowych, struktur czy funduszy. Nie trzeba nawet zakładać żadnego konta i spełniać jakieś warunki by było ono darmowe.

Kolejna dobra oferta w Expander

A skoro brak tego typu dodatków, to warto ją omówić. Niestety w przeciwieństwie do Zyskomatu, który będzie dostępny do odwołania, lokata wiosenna ma ograniczony czas trwania i to wcale nie do końca wiosny. Chętni mogą się zgłaszać na dedykowanej stronie do 8 maja 2015.

Jak to w Expander oferta dedykowana jest tylko dla nowych klientów, którzy nigdy nie nabyli jakiegoś produktu finansowego w firmie Expander. A więc to zwykły wabik, dobrze jednak, że jeszcze jest. Wiemy dobrze, że tak naprawdę to oferta z Meritum, a więc szpony Aliora jeszcze tutaj nie dotarły.

Na co mogą liczyć nowi klienci Expandera? Stawki zmieniają się tutaj często i nigdy nie wiadomo jak będzie wyglądać nowa oferta. Ostatnio lokata na 4,50% była w styczniu, i jak pamiętamy minimum lokaty wynosiło 50.000 zł, zaś maksimum dwa razy więcej.

Teraz nie jest nieco inaczej. Minimum to 30.000 zł, zaś maksimum też dwa razy więcej. Przypomina to więc bardziej lokatę jesienną, gdzie mieliśmy minimum 20.000 zł zaś maksimum nawet trzy razy więcej. Tyle, że jesienią można było liczyć nawet na 5,50%.

Nie zmienia się jednak czas trwania. Za każdym razem oferta jest ważna przez jeden miesiąc, co jest bez wątpienia największą wadą oferty. Uprzedzając powtarzające się pytania w tego typu ofertach przypominam, że w przeciwieństwie do Zyskomatu, lokata jest objęta gwarancjami BFG. A więc spokojnie można powierzyć firmie nawet maksymalną kwotę.

Link dla osób, które chciałyby założyć lokatę na 4,50% w Expander.


4 komentarze:

 1. Szkoda, że potrzebna jest wizyta w oddziale. Mieszkam i pracuję za granicą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No naprawdę szkoda, te 15 euro więcej po miesiącu niż wszędzie prawie dostępne 3%. Może zostań godzinę dłużej w pracy...

   Usuń
  2. Heheh no dokładnie xD

   Usuń
 2. No niestety trzeba się pofatygować do oddziału ,na jak podejrzewam pranie mózgu ,więc odpuszczam.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...