piątek, 24 kwietnia 2015

Ostatni dzwonek na założenie konta z bonusem 55 zł w Millennium


W bankach bez wątpienia najbardziej godnymi ofertami są te, które za prostą czynność nagradzają nas dodatkowym bonusem. Niestety są to oferty ograniczone czasowo, i szybko się kończą, warto więc o nich przypominać dla spóźnialskich.

Ostatnia oferta z bonusem w wysokości 55 zł kończy się dziś. To praktycznie prezent, gdyż konto w Millennium warto mieć nawet bez bonusu. W osobistej ocenie konto zajmuje drugie miejsce na rynku, ale gdyby brać pod uwagę banki gdzie mam najdłużej konto, to portugalczycy byliby na najwyższym podium.

Aby założyć to konto wystarczy skorzystać z dedykowanej strony, na której podajemy maila. W wiadomości która do nas przyjdzie znajdziemy link do otwarcia konta w Millennium, który zagwarantuje nam wypłatę premii.


Co zyskujemy z kontem? Przede wszystkim konto oszczędnościowe, które omawiałem niedawno, a które jest z pewnością jednym z najlepszych na rynku. Łatwo też tutaj podkręcać zysk tak by korzystać z licznych promocji, jakie się tu pojawiają o czym pisałem w artykule Jak można podkręcić zysk z konta o 2,20% na wiosennej promocji.

Samo konto jest wyjątkowo proste w utrzymaniu. Aby było darmowe wystarczy jedna jedyna płatność kartą, czyli warunek najbanalniejszy z możliwych. W zamian mamy darmowe bankomaty na całym świecie. Warto jednak pamiętać, by zlikwidować sobie ubezpieczenie karty, gdyż jest to zbędny wydatek.

Drugim i ostatnim warunkiem jest przelew na 1000 zł. Można oczywiście zrobić to z własnego konta w innym banku. Są jednak ludzie, którym nie chce się tego robić i po prostu wpłacają ten tysiąc w kasie co też jest uznawane jako warunek spełniony. Taką kasę można od razu wypłacić w bankomacie i po sprawie.


A samo konto 360 stopni posiada dodatkowo promocyjne konto oszczędnościowe z oprocentowaniem na 3,00%. A na dodatek darmowy limit w koncie przez 7 dni w miesiącu. Wystarczy go przenieś np z Raiffeisen lub innego banku:)

Informacja o premii przyjdzie do nas na podanego maila do 27 maja 2015. Należy więc tego dnia sprawdzić pocztę i kliknąć w link uprawniający nas do odbioru darmowych 55 zł. Dostaniemy je do 9 czerwca 2015

Zgłoszenia są przyjmowane tylko dziś do godziny 23:59. Wnioski wysłane w terminie późniejszym nie będą kwalifikowane do bonusu.

7 komentarzy:

 1. Od dziś w Idea Bank obniżki PING PONG już tylko 2,5%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to przez weekend - grill'owanko jeleni o 0,5% mniej. Właśnie uzupełniłem dziś środki "pod korek" na Ping-Ping'u, i przez najbliższy weekend nie mam możliwości wykonania transferu. Ale w poniedziałek - "googbye, my love (IdeaBank)" - transferujemy wszyściutko na ING albo właśnie Millenium. Tu na kontach oszczędnościowych (przez 3 miesiące) obowiązuje 3%.

   Usuń
  2. A jak jest z Kontem Zyskownym?. Czy można otrzymać 4% na 3 Kontach Zyskownych, które można założyć do 1 Konta Idealnego, oczywiście spełniając warunek 1000 zł przelew i bezgotowkowo kartą debetową 100 zł. Pisałem e-maile na kontakt Idea Bank i do dziś nie mam jednoznacznej odpowiedzi. Czy dotyczy to tylko 1 konta, czy 3 w sumie do 30 000 zł. Jeśli ktoś już praktykował proszę o odpowiedż.

   Usuń
 2. Ping Pong 2,5%

  SamOn

  OdpowiedzUsuń
 3. No tak, piątek, jak dobrze pójdzie klient zareaguje dopiero w poniedziałek. Dobrze, że piszecie, bo zorientowałabym się dopiero wieczorem ;]

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za przypomnienie! Wniosek złożony, czekamy na 55 zł. :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. mbanku lokata wiosenna na 3m-ce 3%, nowe środki na dzień 12.02.2015 r do 0,5mln(oferta ważna do 29.04), a także podwyższone oprocentowanie na K.O. (indywidualnie trzeba sprawdzić Pasaż-->market-->oszczędnosći) ja mogę mieć do końca czerwca 2,5%

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...