poniedziałek, 27 kwietnia 2015

90 złotych do podziału za założenie konta w Alior Banku


Przy omawianiu licznych wiosennych promocji kont bankowych pominęliśmy jeszcze jeden bank. Warto więc go dodać do kolekcji kont na których można zarobić, które zebrałem w kwietniowym rankingu kont osobistych.

Tym razem chodzi o stosunkowo mało popularny bank jakim bez wątpienia jest Alior. To tutaj klient ma prawo do jednej i tylko jednej premii na start. Wszystkie nowe promocje mają żelazny punkt, który zobaczycie powtarzany niczym mantra przy każdym typie konta: premia nie przysługuje osobie, która jest Klientem Alior banku.

Jeśli więc jest wśród was ktoś, kto jeszcze nie jest klientem Aliora, a chciałby za założenie konta zgarnąć trochę kasy może to zrobić do jeszcze tylko 30 kwietnia, a więc do najbliższego czwartku. Co można zyskać?

Szczegóły widzimy wyżej. To kolejna odsłona powracającego programu rekomendacyjnego, w którym osoba polecająca może zdobyć 50 zł, a polecona 40 zł. Warto przy tym dodać, że faktyczna premia dla poleconego to 49 zł, gdyż owe 9 zł zostanie przeznaczona na podatek, którym nie trzeba się będzie martwić.

Co jest do wyboru? Można wybrać trzy standardowe konta:

1 Konto Wyższej Jakości - bez zmiany cennika przez 5 lat.
To co ważne zebrane jest niżej:

 
Warunki konta najwyższej jakości


Na szczęście bardzo wyśrubowany wymóg płacenia 700 zł kartą nie jest obowiązkowy, bowiem widzimy w zdaniu słówko lub. Zatem przelew na 2500 zł jest wystarczający.

2 Konto Rozsądne - 3% zwrotu na zakupy
Ten wariant wydaje się być najrozsądniejszy ze względu na 3% cashback. Warto jednak przyjrzeć się poniższemu obrazkowi.

Warunki konta rozsądnego z 3% cashback


Jak widać w Alior nie może być pięknie jak jest w BPH, gdzie owe 3% jest łatwe i przyjemne do zdobycia. Zewsząd czyhają na na pułapki, które zaznaczyłem dla was na czerwono.


3 Konto osobiste - brak zalet
Bez wątpienia najmniej ciekawe spośród trzech propozycji, nie ma tu bowiem czego zaznaczać na zielono. Wystarczy zerknąć na warunki:

Najmniej ciekawe konto w Alior

Przekazywanie wypłaty do Alior banku to raczej zbyt duże wymaganie, które nijak nie jest rekompensowane, skoro za zero powyższe niby bonusy są dostępne w innych bankach w standardzie. A karta kosztuje niemało bo aż 6 zł.

Aby zgarnąć bonusy trzeba spełnić warunki zebrane poniżej. Jak widzimy są one identyczne dla każdego z trzech powyższych kont i bardzo łatwe do spełnienia. Wystarczy bowiem
  • przelew na 500 zł i to nawet od rodziny lub znajomych 
  • zaledwie jedna płatność kartą do konta 
czyli warunki do zgarnięcia premii banalne niczym w w Millennium. Należy jednak mieć na uwadze dodatkowe warunki zebrane wyżej by uniknąć niepotrzebnych opłat za konto.

Warunki otrzymania premii

Ponieważ jest to program rekomendacyjny, osoby zainteresowane mogą się zgłaszać po odpowiedni link, bowiem dla otrzymania premii jest potrzebny odpowiedni link dedykowany. Zgłoszenia po taki link można przesyłać na maila marszr1@gmail.com

Zwyczajowo na koniec regulamin promocji dla zainteresowanych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...