środa, 29 kwietnia 2015

Jak zdobyć 50 zł premii na karcie kredytowej oraz 150 zł w BZ WBK


Wracamy do omawiania normalnych promocji, zamiast podróbek, które pod pozorem oferowania darmowych 50 zł, każą podpisać umowę, która zedrze z nas więcej. Dlatego każdorazowo tak ważne jest przejrzenie regulaminu danej promocji.

Pewne 50 zł oferuje Bank Zachodni na swojej karcie kredytowej. Wraz z tą premią bank zachęca dodatkowymi nagrodami, ale na blogu raczej nie zajmujemy się konkursami. Do zdobycia są 2 aparaty fotograficzne, 5 czytników kindle i bon wakacyjny na 5 tysięcy złotych.

Wiemy jednak jak to jest z konkursami. Mają na celu przyciągnąć jak największą liczbę chętnych bez jakiejkolwiek gwarancji wygranej. Nas tutaj ciekawi jednak owe 50 zł, które będzie gwarantowane dla 500 osób.


Ciekawszy jest bonus 50 zł

Niestety nie jest to premia, ani za założenie karty, ani też za dokonanie płatności kartą. Tym razem WBK wymyślił, że aby otrzymać 50 zł, musimy zebrać 6 punktów za wykonanie pewnych aktywności. Warto zatem sprawdzić, czy te czynności są realne czy też nie.

Pełna ich lista jest widoczna poniżej. Co zatem mamy?

 
Jak zdobyć wymagane 6 punktów???


1 Wydanie karty - 2 pnkt
Po pierwsze za wydanie karty mamy już 2 punkty. Pytanie jednak co z opłatami? Bowiem z Tabeli Opłat i Prowizji widzimy, że wydanie karty kredytowej kosztuje od 2 zł do aż... 42 złJest jednak sposób, na ominięcie tego wydatku i jest to warunek bardzo prosty. Wystarczy, że w ciągu pierwszych 3 miesięcy zrobimy zakup na dowolną kwotę pięć razy, co jest z pewnością do zaakceptowania.


2 Wydanie karty dodatkowej - 2 pnkt
Warunki jak wyżej:) Wystarczy 5 płatności i po sprawie.


3 Uruchomienie usługi Fast Cash - 1 pnkt
Z pewnością warto uruchomić usługę fast cash. Co to jest można przeczytać tutaj. Jak widzimy za tę usługę bank nie pobiera żadnej prowizji, więc jest to praktycznie darmowy punkt, dzięki któremu mamy już połowę wymaganych warunków.

Uwaga - Uruchomienie usługi ratio już nie jest ciekawe, gdyż za to bank pobiera sobie opłatę w wysokości 1%, przy zastrzeżeniu że minimum to 5 zł.


4 Uruchomienie automatycznej spłaty kwoty minimalnej - 1 zł
Nie znalazłem opłaty w TOiP za tę usługę. Chociaż jak przypuszczam będzie w tym przypadku wymagane posiadanie konta osobistego w BZ WBK, z którego będzie pobierana ta spłata. Przypomnę jednak, że za założenie konta też można zgarniać dodatkowe bonusy na 150 zł, w promocji zewsząd dostępne 150 zł, którą opisywałem niedawno tutaj. Potrwa ona do 30 czerwca 2015.


Mnogość ofert w BZ WBK
  Link do założenia konta konta w BZ WBK z bonusem w wysokości 150 zł.

Inna sprawa, że spłata tylko kwoty minimalnej raczej mija się z celem, bowiem za resztę bank obarczy nas kosztami karty kredytowej. A karty kredytowej używamy przecież bo po by zarabiać na niej, a nie tracić. Zawsze warto korzystać tylko z grace period i spłacać całą kwotę a nie wymagane minimum. 

To tylko propozycja jak zdobyć 50 zł w miarę bezboleśnie. Oczywiście możecie w komentarzach przedstawiać inne kombinacje, jak zdobyć owe 50 zł. Promocja potrwa co prawda do 14 czerwca, ale tylko 500 osób które zdobędzie 6 punktów otrzyma 50 zł. A więc to promocja z kategorii kto pierwszy ten lepszy.

Na zakończenie zostawiam dla zainteresowanych regulamin nowej promocji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...