wtorek, 7 kwietnia 2015

60 zł premii za założenie lokaty w Toyota bank czyli lokata na 7,40%


Dziś rusza kolejna oferta lokaty z premią. Od dobrych kilku tygodni hitem internetu jest lokata w Toyota bank, gdzie jeszcze niedawno mieliśmy 3,75%. Niestety stawkę obniżono do 3,50%. Ale nawet ta obniżona stawka zalicza się jeszcze się do pierwszej ligi rankingu lokat na kwiecień.

Za to od dziś do tej atrakcyjnej jak na obecne czasy oferty z 3,50% można zdobyć dodatkowo 60 zł bonusu! Kolejny raz aby wziąć udział w tej promocji trzeba skorzystać ze specjalnej dedykowanej strony.

Na dedykowanej stronie należy najpierw podać swój mail, a następnie kliknąć w link jaki dostaniemy na naszą pocztę. To właśnie ten link będzie nas upoważniał do odbioru gwarantowanej premii w postaci 60 zł bonusu:)
Dużą zaletą nowej promocji jest fakt, że nie jest ona dedykowana tylko dla nowych klientów, jak to było do tej pory w przypadku Idea banku czy Meritum. Tym razem skorzystać może każdy.

Mało tego, nie ma także ograniczenia do kwoty zaledwie 10.000 zł jak oferowały wspomniane wyżej banki. Tym razem mamy możliwość założenia nawet 7 lokat po 7000 zł każda. A więc w sumie daje to możliwość ulokowania do 49.000 zł. A więc blisko 5 razy większej kwoty.

Promocja ma potrwać teoretycznie do 21 kwietnia. Teoretycznie bowiem przy tak dobrej ofercie jest wielkie prawdopodobieństwo, że oferta zostanie rozchwytana i sprzeda się w krótszym terminie. Premia pieniężna ma zostać wypłacona do 30 czerwca 2015.

Link dla osób które chciałyby wziąć udział w lokacie z premią 60 zł.

Akcja jest bardzo podobna do trwającej w Raiffeisen, gdzie premia wynosi 65 zł oraz w Millennium z premią 55 zł. Jak widać zrobiła się nowa świetna moda na bardzo atrakcyjne promocje dobrych kont i lokat. Nic tylko się cieszyć:)Jak to jest w Toyocie do lokaty trzeba założyć konto. Tym razem dotyczy to Konta Jedynego, a więc to, które dodatkowo oferuje 10% cashback za paliwo. Konto to kosztuje 2,49 zł miesięcznie. Opłatę tę można anulować przez dokonanie transakcji na 400 zł. Kto jednak dużo tankuje, może dodatkowo na tym zarobić. 

O tym jakie są warunki dotyczące 10% cashback za paliwo pisałem w styczniu. Jak pamiętamy bank zwraca od 2-10% w zależności od tego jakie jest średnie saldo na oszczędnościach. Przy nowej promocji lokaty z bonusem będzie to łatwiejszy warunek do spełnienia.

Na koniec zwyczajowo zostawiam link do regulaminu promocji.

36 komentarzy:

 1. By mieć lokatę trzeba założyć płatne konto!
  Dlaczego tak ważna informacja została pominięta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokata omawiana była na blogu już dwukrotnie przy stawkach 3,75% oraz 3,50%.
   Ale dołożyłem stosowną informację o opłacie oraz możliwości 10% cashback za paliwo:)

   Usuń
 2. Hola, hola.... Nie tak zupełnie bez haczyków ;) Trzeba założyć konto Jedyne do tej lokatki, które kosztuje 2,5 zł miesięcznie :) Można tego 2,5 zł miesięcznie uniknąć jak się zrobi obrót na karcie 400 zł na miesiąc :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Innymi słowy dwa razy zakup za 5 zł z dobrze znanym trickiem:)

   Usuń
  2. 5zł powiadasz to może lepiej już te 2,5prowizji zapłacić. 100% mniej kosztów :)

   Usuń
  3. Jakim trikiem. można szczegółu tego triku?

   Usuń
  4. http://polakcandwa.blogspot.com/2012/12/pokrecanie-cashbacku-czyli-zabawa-w.html

   Usuń
 3. czyli lipa! bo z 400 PLN obrotu to można spokojnie więcej wyciągnąć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Konto zakładane przez wizytę kuriera :( Gimnastykowanie się żeby nie płacić za nie, potem żeby je zamknąć bo pewnie wielu tak zrobi i znów zadaję sobie pytanie czy warto dla tych paru złotych ? Chyba nie... Może jeszcze lepsza oferta się pojawi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sądzę. Gimnastyka tu żadna. Dziś był kurier z umową konta w BPH, wizyta trwała 2 minuty i po robocie. Zamknięcie konta trwa mniej więcej tyle samo.

   Ale jak kto lubi...

   Usuń
 5. Zdecydowanie nie warto. Szkoda kuriera fatygować dla 50zł. Ja bym się spalił ze wstydu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier dostanie premię za kurs, a my za podpis:)
   Moim zdaniem oferta jedna z najlepszych na rynku.

   Usuń
  2. Ofertę 4% dla 49k nazywasz najlepszą na rynku. Kurde tu trzeba zakładać płatne konto. Fatygować kuriera. Zabawa dobra dla licealisty a nie rentiera.

   Usuń
  3. Nie powiedziałem, że najlepsza. Jedna z najlepszych. Takie bonusy nie przydarzają się często.
   W czym problem z tym kurierem bo tego niestety jakoś nie kumam? Ja go zamawiam do pracy, przyjeżdża i jest nawet miły przerywnik i po sprawie.

   Usuń
  4. Szkoda na to mojego czasu. Kurier do pracy nie przyjdzie bo nie muszę pracować. A jak będę się schylał po 60 to stracę okazję na 5-20tys. Nie chce mieć na głowie kuriera teraz. Muszę mieć czysty umysł.

   Usuń
  5. Przecież nikt nie zmusza do zakładania konta. To po prostu oferta jak wiele innych, tyle że ciekawsza moim zdaniem.
   Ale to tylko opinia z którą można, ale przecież wcale nie trzeba się zgadzać.

   Usuń
  6. Oferta dla mnie spóźniona, dzisiaj uruchomiłem konto jedyne i dopiero przeczytałem o promocji. W Banku byłem osobiście, nie dostałem tu informacji o tej promocji. Regulamin wyklucza tych co otworzyli konto jedyne inaczej niż przez stronę promocyjną.

   Usuń
 6. Konto w Toyota Bank to lipa. Miałem i zamknąłem. Promocje dla naiwnych. Obrót na karcie 400 złotych to mit. Nie zwalnia z opłaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też miałem, gdy Toyota oferowała lokatę dzienną na 7% i trzymałem dopóki oferowała 6%. Po spadku na 3% konto zostało zamknięte bez żadnych problemów. Wysłałem dwa wnioski pocztą, jeden z nich Toyota odesłała.

   Usuń
  2. polcan bądź konsekwentny przeczytaj co napisałeś o: 7 kwietnia 2015 19:09.... Marnowanie (w Twoim przypadku dwukrotne) czasu na dojazdy na pocztę, odstanie w kolejkach, pisma znaczki (polecone) nazywasz dwoma minutami roboty? Umawianie się z kurierem, rozplanowanie czasu by móc się z nim spotkać, a z ich słownością jest różnie.. Jak dla mnie również zakładanie płatnego konta z wieloma problemami dla paru groszy więcej niż na zwykłej lokacie 3-3,2% chyba tylko dla desperatów :)

   Usuń
  3. Kurier to żaden problem, że nie ma o czym mówić.
   Natomiast co do poczty, to używam jej przy zakupie nowych obligacji. Wysłanie dwóch listów zamiast jednego to też zatem żaden problem.

   Na wszystko jest sposób, trzeba tylko chcieć. A skoro oferta jest bardzo dobra, to nie ma co szukać dziury w całym.

   Usuń
 7. Trochę teraz z innej beczki
  Czy w/g Ciebie Polcan można jednocześnie skorzystać w BZ WBK z promocji 150 zł ( z kontem maklerskim ) i 120 zł ( z Empikiem ) czyli zgarnąć w sumie 270 zł ?
  Czytając warunki promocji wydaje mi się, że tak. Też tak sądzisz ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie dla fanów WBK, mnie bank zraził za rasizm względem byłych klientów KB. Otwieram obecnie kilka kont jednocześnie ale z pominięciem BZ.

   Usuń
 8. Policzyłeś lokatę dla 7000 najlepiej policz dla 3000 to wyjdzie 11% ...

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak należy rozumieć "datę uruchomienia Konta Jedynego", od której w ciągu 14 dni kalendarzowych trzeba założyć lokatę Plan Depozytowy?

  OdpowiedzUsuń
 10. Zamiast pisać o takich pierdołach napisałbyś, że euro jest najtańsze od 3 lat. Może kilka osób skorzysta i zarobi więcej niż na lokacie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Euro będzie jeszcze tańsze. EBC "rzuca" na rynek ok. 60mld euro co miesiąc. Przez rok na europejski rynek finansowy wg. różnych szacunków ma wpłynąć mniej więcej 1 bln. EURO. Gdzieś taka kasa będzie ulokowana. Uważam, że także w polskim złotym. Długie pozycje w Euro można zająć/ kupić fizycznie walutę/ w ok. 4pln za euro a nawet niżej. Uwaga presja na umocnienie złotego wobec euro będzie narastać więc po zakupie euro przy psychologicznej granicy ok. 4 pln należy na korekcie szybko go sprzedać/ realne jest odbicie do 4,05-4,08/.
  Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj dzięki może doradzisz w jak długą lokatę wejść jeśli się planuje zakup euro po te 4zł. Czy 2 miesięczna z możliwością zerwania na 3.1% czy lepiej zapakować się 4 miesięczną na 3.6%. Tej toyoty nie biorę pod uwagę bo z kurierem i następnym kontem dla 50zł się użerać nie będę.

   Usuń
 12. Nie rozumiem narzekania pod artykułem. Autor ma prawo pisać na swoim blogu o czym chce. Przy dzisiejszym rynku lokat trzeba szukać jakiś alternatyw, co wg mnie skutecznie robi Polcan. My - jako czytelnicy możemy z tego skorzystać lub nie.
  Wpisy: "Szkoda na to mojego czasu. Kurier do pracy nie przyjdzie bo nie muszę pracować. A jak będę się schylał po 60 to stracę okazję na 5-20tys" są zupełnie nie na miejscu. Nikt nikogo nie zmusza do czytania bloga - jak macie okazje na zarobienie 5-20 tyś to to zróbcie a może przy okazji podzielcie się nami pomysłem :)

  Ja czytam od wielu lat tego bloga i nie zamierzam tego zmieniać !
  Dziękuję po raz kolejny Marcinie za dobrą robotę, zwłaszcza w tak "trudnych" czasach dla chcących pomnażać swoje oszczędności !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gardzę takim mnożeniem oszczędności. Te 5000 co zarobisz otwierając 100 banków nic nie zmieni w moich finansach. Pieniądze nie biorą się z pomysłu tylko inwestycji. Szukaj a znajdziesz odpowiednią dla siebie i swojego kapitału.

   Usuń
  2. Więc nie czytaj tego bloga, bo to blog dla początkujących. Dla inwestorów dedykowany jest blog PP3.
   Ja łącze obie metody tak inwestowania oraz wyłapywania tego typu okazji. 60 zł za podpis i kilka kliknięć to darowany koń, któremu jak wiadomo nie patrzy się w zęby.

   Usuń
  3. Obligacje mnie nie interesują. Nie akceptuje tego ryzyka. Tylko giełda, waluty i pewne inwestycje alternatywne. No i część portfela lubię mieć na lokatach bo świadomość, że nigdy tego nie stracę jest ważniejsza niż zysk.

   Usuń
 13. Moim zdaniem promocja jest jak najbardziej ok. Po odjęciu ewentualnych opłat i tak zostanie 50 zł czystego zysku + jeden z lepszych procentów na rynku. Nie warto się chwilę pofatygowac?

  OdpowiedzUsuń
 14. Do Anonimowy 21:53

  Ja robię tak: podzieliłem kasę na połowę. Część ulokowałem na lokacie/ fajnie się trafiło SKOK Rafineria- 4%, 9m-cy/ drugą część położyłem na rachunku oszczędnościowym swoim, żony i syna w Millenium/ na trzy osoby żeby załapać się na wyższy procent/. Obserwują rynek i czekam na osiągnięcie przez Euro i Dolara średnioterminowych wsparć/ E-4,00; $-3,60/ wtedy kupuję waluty w kantorze/ mimo wszystko dają lepsze ceny od internetowych kantorów walutowych/ i po odbiciu od tych wsparć technicznych - sprzedaję. Ot i cała filozofia.
  Zakup waluty to tzw. długa pozycja, sprzedaż- krótka

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam. A na jaki okres czasu obowiązuje umowa na te konto???

  OdpowiedzUsuń
 16. Na konto na czas nieokreślony. Na lokatę - 3 miesiące.

  Mam pytanie , czy ktoś składał wniosek w ciągu kilku ostatnich dni? Złożyłem i zero odpowiedzi z ich strony ( czekam na telefon z banku).

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...