piątek, 10 kwietnia 2015

Tablet Samsung tym razem dla każdego w nowej promocji karty w Citi


W bankowych promocjach z tabletem, do tej pory zawsze oferty były limitowane. Bank przyznawał zwykle tylko ograniczoną liczbę tabletów i stosował zasadę kto pierwszy ten lepszy. Dzięki temu udział w tego typu zabawie był komfortowy dla banku, bowiem część klientów odchodziła z kwitkiem. 

Nikt bowiem w zasadzie nie mógł być pewien czy taki tablet dostanie czy też nie. Przykładowo w ostatnio opisywanej tego typu promocji z jesieni ubiegłego roku, do zgarnięcia były tylko 3000 tabletów. Jednocześnie dedykowane strony pokazywały ile osób już przystąpiło do promocji.

Tym razem po raz pierwszy liczba tabletów jest nieograniczona. Z tego prosty wniosek, że po raz pierwszy każdy kto przystąpi do promocji ma taki tablet gwarantowany, jeśli spełni warunki. A te jak zwykle nie są trudne.

 
Tym razem tablet jest dla każdego:)

W dalszym ciągu chodzi o tablet Samsunga Galaxy Tab 3 Lite SM-T113.

Sama oferta będzie aktualna długo bo aż do 7 lipca 2015. Niestety wadą promocji jest dość mocne ograniczenie co do potencjalnej klienteli. Nie mogą brać tutaj udział osoby, które miały kartę w Citi Handlowym po 1 stycznia 2013.

Ale to i tak dobrze, gdyż w poprzedniej takiej promocji data była o rok wcześniej. Można to sprawdzić w artykule z listopada, gdzie widniała data 1 stycznia 2012. A więc załapią się osoby, które zamknęły kartę kredytową w Citi w roku, w którym miał być koniec świata. To na pewno zmiana na plus.

A jakie są warunki dla tych co załapują się na pewnego tableta? Takie jak zwykle czyli najpierw trzeba skorzystać z dedykowanej strony. A następnie po przejściu pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej spełnili dwa niewygórowane warunki. Na czym polega weryfikacja zdolności podawałem tutaj.

 w ciągu 30 dni od podpisania przez bank umowy o kartę.
 • dokonanie zakupu kartą na kwotę 1000 zł
 • jednorazowe zalogowanie się do Citi Handlowego
Drugi warunek jest najbanalniejszym z możliwych, bo to coś co się robi bez nakazu. W końcu badamy i kontrolujemy stan swoich finansów. Nieco gorzej jest w warunkiem zakupowym, gdzie kwota jest dość wygórowana. Ale tablet wiadomo z góry, że wymagania kwotowe są większe aniżeli przy premii pieniężnej.

Jakby zalet było mało, bank dodatkowo obiecuje pokryć koszta podatku, jeśli takowy wystąpi. Nazywa to dodatkową nagrodą pieniężną. Sama nagroda czyli tablet, zostanie wysłany w ciągu 30 dni od daty wysłania do nas maila o wygranej.

Tutaj założysz kartę w Citi z gwarantowanym tabletem Samsunga.

Co ciekawe dodatkowo na powitanie dostajemy 1000 punktów na powitanie, które mogą być zamienione na voucher o wartości 30 zł do wykorzystania w H&M lub Douglas. A jako ukryty bonus mamy darmowe przelewy na zdefiniowane wcześniej rachunki. 

Bank o dziwo tego akurat nie reklamuje, a przecież też jest to pewnego rodzaju korzyścią dla optymalizatorów. Opisywałem to zresztą szczegółowo w artykule Darmowe przelewy kartą kredytową za rachunki. Kto ma kartę w Citi a nie wie o tym, może zobaczyć jak wykorzystać dodatkowe środki na 54 dniowym grace period.

Citi Handlowy jako bank ofertę ma raczej kiepską, ale pod względem kart kredytowych bije wszystkie inne banki na głowę. Szkoda tylko, że mamy tutaj niebywale długą odsiadkę. Chociaż przesunięcie jej o rok przy obecnej promocji pozwala wierzyć, że terminy będą sukcesywnie przesuwane i znów będziemy mieć prawo do brania udziału w kolejnych.

Na zakończenie regulamin promocji dla zainteresowanych.

25 komentarzy:

 1. Karta przez pierwszy rok jest za darmo? Kiedyś tak było a teraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. koszt utrzymania karty to 18 zł miesięcznie, czyli 216 zł rocznie

   Usuń
  2. Jak do tej pory wszystkie promocje karty w Citi były darmowe przez przez pierwszy rok użytkowania.
   Po roku zresztą i tak przedłużają darmowy rok na kolejne 12 miesięcy.

   Usuń
  3. no właśnie, jak dotąd. czyli dowiemy się pewnie dopiero po ewentualnej rozmowie.
   To trzeba podpisać na cały rok? Nie piszą dokładnie w regulaminie. Może wystarczy na te 2-3miesiące?

   Usuń
 2. Witam, rozumiem, że nie trzeba mieć konta osobistego w tym banku aby otrzymać kartę kredytową - przepraszam za może banalne pytanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że nie. Gdyby było wymagane, nawet nie pisałbym o tej ofercie, bo konta w Citi nie są warte otwierania.
   Zresztą nie znam takiego przypadku, żeby karta kredytowa wymagała konta osobistego.

   Usuń
 3. Skorzystałem z innej promocji Citi - 200PLN za założenie karty. Miała być bezpłatna. Niestety naliczali mi 6 PLN miesięcznie za Citiphone - usługę której nie zamawiałem. Sprawdzajcie bilingi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Citiphone można wyłączyć a wiadomości o zmianie cenników czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Próbowałem się załapać na poprzednią promocję, ale chociaż spełniam minimalne wymagania z dosyć dużą nawiązką nie mam też długów itp.to miła pani po weryfikacji poinformowała mnie, że niestety nie spełniam ich wymagań. W moim przypadku była to więc tylko strata czasu i niepotrzebne podawanie własych danych.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepraszam że z innej beczki ,ale ma ktoś może rachunek oszczędnościowy w BIZ Banku założony do 7 kwietnia? Chodzi mi o informacje czy dostał ktos info od banku o zmianie oprocentowania?Bo na infolinii dostaje różne odpowiedzi,ale wychodzi na to że starzy klienci na razie nie mają zmiany oprocentowania ani nawet informacji o zmianach

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam. A można złożyć kartę na miesiąc zgarnąć nagrodę i ją zamknąć >? w tedy jakie są koszta ? Ja doczytałem że tylko 18 zł za miesiąc ?

  OdpowiedzUsuń
 8. No własnie Polcan. Czy można zrobić tak jak pisze Anonimowy 10:01 czyli odebrać kartę kredytową, zapłacić za miesiąc jej korzystania i zrezygnować z niej? / czy wiadomo w jakim terminie Citi wysyła maila o wygranej? Z tego co piszesz wynika, że płatności kartą trzeba dokonać w ciągu 30 dni od podpisania umowy o kartę i zalogowania. W jakim terminie Citi wysyła e-maila o wygranej?/ To istotne ponieważ napisałeś, że bank przysyła tablet w ciągu 30 dni od poinformowania nas o wygranej ale nic nie wiadomo kiedy wysyła meila z informacją o wygranej?
  Być może tu jest haczyk aby długo trzymać kartę i tym samym zmuszać klientów do ponoszenia opłat za nią w oczekiwaniu na meil o wygranej.Czy warunek płatności karta na 1tys. to warunek jednostkowy? czy są jakieś wymagania banku odnośnie wysokości/ częstotliwości płatności w miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszelkie problemy powinien rozwiązać regulamin, na którym można się powoływać w razie składania reklamacji. Po to w końcu dodaję go na końcu artykułu

   Przykład: pytasz jakim terminie wysyła bank?
   Otwierasz regulamin i w punkcie V.1 możesz zobaczyć coś takiego:
   Wszyscy uczestnicy (...) zostaną powiadomieni przez bank przez wysłanie wiadomości e-mail w pierwszym tygodniu miesiąca, następującym po miesiącu, w którym uczestnik spełnił warunki.

   Wniosek wystarczy przejrzeć regulamin, który w zasadzie zawiera tylko dwie strony, w poszukiwaniu odpowiedzi. A jak nie ma odpowiedzi, to zadajesz to pytanie na infolinii zanotowując koniecznie termin rozmowy oraz nazwisko konsultanta. Będziesz się mógł na nią powołać w razie problemu w przyszłości.

   Dotyczy to praktycznie wszystkich promocji w jakimkolwiek banku:)

   Usuń
 9. 390 zł tablet - 216 opłata za kartę = 174 zł wystarczy dołożyć i ma się ten tablet bez konieczności płacenia 1000 zł kartą przez te 30 dni.
  A można jeszcze dołożyć kilka zł i kupić lepszy tablet, który ma więcej RAMu i mocniejszy procesor.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakładając, że karta jest płatna., a zwykle tak nie jest.

   Usuń
 10. Obniżka oprocentowania w Bank Smart. Od 11.04.2015r. SMART PROCENT już tylko 3,1%.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wartość tabletu niby 440 zł a tak naprawdę maksymalnie 300 zł gdybyście chcieli go zpieniężyć

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy jest możliwe aby w citi mieć kartę kredytowa bez opłat za nia ??

  OdpowiedzUsuń
 13. Dzwoniłem na infolinię, karta przez pierwsze 12mc jest darmowa. Czyli tak jak w poprzednich akcjach promocyjnych. Kartę należy posiadać w dniu dostarczenia tableta.

  OdpowiedzUsuń
 14. Jakieś sprzeczne informacje :) Mi pani na infolinii powiedziała dzisiaj, że nie jest zwolniona z opłaty . I bądź tu mądry....

  OdpowiedzUsuń
 15. Wczoraj dzwoniła do mnie Pani w celu zgromadzenia danych do umowy (2 dzień roboczy od złożenia wniosku). Nie pytałem, ale sama powiedziała:
  - Że 1000 punktów powitalnych za pierwszą transakcję można zamienić na zniesienie opłaty miesięcznej za kartę które kosztuje 500 punktów (w tym celu należy zadzwonić na infolinię lub wysłać maila) przed sporządzeniem wyciągu.
  Czyli 2 razy możemy uniknąć opłaty 18zł !!!!

  Orientuje się ktoś, czy 18zł opłaty dodane jest do każdego wyciągu (łącznie z pierwszym)?

  Wie ktoś ile czasu trzeba czekać na kartę od momentu "podpisania przez bank umowy"? Bo jeżeli długo to będzie mniej czasu na wydanie tego 1000zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. poinformowano mnie na infolinii ,że warunkiem zwolnienia z opłaty jest obrót 4000 zł miesięcznie

   Usuń
  2. I czy trzeba tą kartę mieć koniecznie rok, czy można zrezygnować i nie płacić więcej po otrzymaniu nagrody...

   To już 2 ciekawostki o których w regulaminie/na stronie oferty nic nie ma, tj. że pierwsze 2 miesiące łatwo uniknąć opłaty, i że ewentualne późniejsze miesiące będą bez opłaty tylko przy dużych, min 4k miesięcznie wydatkach...

   Usuń
  3. Jestem zainteresowana tą oferta i cały czas główkuję gdzie jest hak! Dzwoniłam na infolinię i powiedziano mi że opłata 18 zł za kartę jest naliczana od pierwszego miesiąca, natomiast na czacie z przedstawicielem banku napisano, że pierwszy miesiąc jest zwolniony z opłaty 18 zł. W tych dwóch źródłach informacji potwierdzono, ze z karty można zrezygnować z miesięcznym okresem wypowiedzenia, natomiast czy będziemy płacić 18 zł w okresie wypowiedzenia zależy od działu który zamyka kartę. Nie jest potrzebna wizyta w banku, można to zrobić mailowo lub telefonicznie. Kosztów kredytu nie będzie przez 56 dni

   Usuń
  4. Ja z kolei zadzwoniłam na infolinię i pani mi rzekła, że nic nie wie na temat tego produktu, że trzeba czytać w regulaminie albo wypełnić formularz i czekać na kontakt z banku :D Zdaje się , że na infolinii sami do końca nie wiedzą w czym rzecz ....

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...