wtorek, 21 kwietnia 2015

Ostatni dzwonek na lokate 3,50% Plan Depozytowy z bonusem 60 zł


Niestety kończą się powoli lokaty za których założenie możemy zgarnąć dodatkowy bonus. W ubiegłym tygodniu skończyła się lokata z bonusem w Raiffeisen, zaś dziś kończy się lokata z bonusem w Toyota bank.

Dla przypomnienia, w przeciwieństwie do Raiffeisena, gdzie limit kwoty jaką można było zdeponować był typowy dla wabika, w Toyota można lokować znacznie więcej. Maksymalna kwota wynosi bowiem 49.000 zł.

Jak zwykle aby skorzystać z promocji, trzeba wejść na dedykowaną stronę, by podać swój mail, a następnie aktywować link, jaki przyjdzie na podany mail. Ów link przekieruje nas na stronę z której można założyć konto w Toyota bank, a także zagwarantuje premię w postaci 60 zł.


Chociaż na lokacie o nazwie Plan Depozytowy możemy zdeponować nawet 49,000 zł, to tak naprawdę mamy dostępne łącznie 7 lokat. Na każdej można ulokować kwotę z przedziału 3000zł - 7000 zł.


Jakie mamy terminy? 

Lokatę, lub lokaty jeśli ktoś chce ich kilka, można zakładać w terminie 14 dni kalendarzowych od uruchomienia Konta Jedynego. To te same konto, które zwraca nam do 10% za paliwo, omawiałem je tutaj

Warto pamiętać, że jest ono płatne 2,49 zł na miesiąc. Opłaty można uniknąć, jeśli kartą do konta wyda się 400 zł. Można też wziąć pod uwagę, że lokata trwa tylko 80 dni, więc teoretycznie związani z bankiem będziemy nawet niecałe trzy miesiące. Czyli maksymalna strata dla osób,które nie chcą się bawić w zabawę z kartą wyniesie nas raptem 7,47 zł.

Dla otrzymania premii 60 zł wystarczy jednak tylko jedna lokata i to nawet na minimalne 3000 zł. Ważne by saldo 3000 zł utrzymać do 8 czerwca. Warto jednak pamiętać, że informacja o premii przyjdzie na nasz mail i trzeba go odebrać klikając w link uprawniający do odbioru premii. 

Warto więc sprawdzić pocztę na początku czerwca. Gdy zakładałem to konto dla osoby zainteresowanej ofertą mail nie przyszedł ani na pocztę zwykłą, ani nawet nie trafił do spamu. Trzeba było go znaleźć w zakładce INNE. Dotyczy to poczty o2. 

W życiu bym nie pomyślała, że tutaj mam tego szukać - usłyszałem po wskazaniu linku potrzebnego do założenia konta w Toyota. Jak widać warto przejrzeć wszystkie zakładki w poszukiwaniu czegoś co wiadomo z góry że musi przyjść. Warto o tym pamiętać przy tego typu promocjach.

Być może niebawem pojawi się nowa tego typu oferta. Cieszą się one olbrzymią popularnością i banki coraz bardziej przekonują się dzięki temu do powtarzania tego typu akcji. Jeśli się pojawi, znajdziecie oczywiście tutaj informację o tym.

3 komentarze:

 1. Jeszcze dziś założyłem lokatę w Open Finance. Z góry zastrzegłem, że nie mam czasu na słuchanie różnych planów inwestycyjnych i doradca bez żadnego problemu założył lokatę
  2 m-ce, 4%, oprocentowanie stałe, 20 tys./ niestety to maksimum/.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam pytanie do tych osób które zakładały lokatę powitalną przez Smart lokaty? założyłem na 2 miesiące od 20.04. do 22.06. Moim zdaniem powinna się zakończyć 20 czerwca a nie 22 a to zawsze 2 dni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. 20.06 to sobota i dlatego lokata zakończy się 22.06 w poniedziałek.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...