poniedziałek, 13 czerwca 2016

100 zł za otwarcie konta w ING Bank Śląski wraz z amnestią dla wisienkowiczów o rok


Uważni czytelnicy być może zaważyli już nowy trend na blogu. Ciekawych ofert na rynku pojawia się coraz więcej, często albo pojawia ich kilka jednocześnie, albo dłuuugo nie ma nic ciekawego. 

Dlatego trudno opisać na bieżąco, tym bardziej jeśli pojawią się one w piątek, gdy zamykam i robię sobie weekendową przerwę. Jednak w takich przypadkach możecie znaleźć linki do ofert w zakładce Promocje, zanim zostaną opisane w osobnym artykule.

Można je także wypatrzeć w lewym rogu w sekcji Aktualne promocje. Wielu z Was już się nauczyło jak czytać regulaminy promocji. W artykułach można znaleźć jedynie ich szczegółowy opis. Najnowszy dotyczy 100 bonusu w ING Bank Śląski.Teraz mogą wrócić po 100 zł ci co zamknęli konto w 2014:)

Po dłuższej przerwie wraca średnio popularna akcja pomarańczowych. O popularności decyduje bowiem nie tylko fajny bonus i warunki jego otrzymania, ale przede wszystkim kto jest adresatem promocji.

Banki karencję zwaną tutaj odsiadką bankową, wyznaczają wedle swojego upodobania. ING należy w tym przypadku do dość restrykcyjnych banków. Promocji ze 100 zł dość długo nie było, czy więc coś się zmieniło dla odsiadkowiczów?

Zmieniło:) Amnestię dostają ci wszyscy co założyli tutaj konto w 2014. W ostatniej edycji tego typu promocji, którą opisywałem w grudniu, bank za nowego uważał tego co nie miał konta w ING od 1 stycznia 2014. Teraz nie można mieć konta u Lwa od 1 stycznia 2015.

Tutaj założysz konto w ING Bank Śląski by zgarnąć 100 zł premii

Co trzeba zrobić by wrócić i zgarnąć stówkę? Jak zwykle należy skorzystać z dedykowanego linka widocznego wyżej do końca wakacji czyli w terminie do 31 sierpnia 2016

Warunki nie są trudne. Do końca roku czyli do 31 grudnia 2016 należy rozliczyć transakcje na łączną kwotę 1000 zł. I to wszystko czyli w sumie niewiele. Innymi słowy można liczyć na fajny 10% cashback i zamknąć konto. 

Nie trzeba też kombinować gdzie można robić zakupy, a gdzie transakcje będą niedozwolone, co jest częstym mankamentem ofert bankowych. Tutaj liczą się wszystkie zakupy czy to w markecie czy tankowanie samochodu. A więc łatwo i przyjemnie.

Warto przypomnieć tutaj zmiany jakie zaszły w ING, które opisywałem w styczniu w artykule Śrubowanie wytrzymałości klienta. Dla przypomnienia bank umożliwia tylko jedną darmową wypłatę z obcych bankomatów, za drugą i kolejne pobierze sobie 2,50 zł.

Nas to jednak raczej nie dotyczy, nie będzie to bowiem raczej bank główny. Tym pozostaje do sierpnia WBK. Warto jednak przypomnieć, że w ING jest pobierana opłata za kartę w wysokości 7 zł.

Tutaj założysz konto w ING Bank Śląski by zgarnąć 100 zł premii

Warto więc dobrze rozplanować zakupy. Anulowanie opłaty 7 zł za kartę występuje przy płatności 300 zł na miesiąc. Warto więc wymagane wydanie 1000 zł rozbić efektywnie na minimum 3 miesiące, by niepotrzebnie nie płacić za kartę.

Fajnie, że ING skraca okres karencji co pozwoli większej ilości osób na skorzystanie z tej promocji i łatwe zgarnięcie stówki. Tym bardziej, że zamknięcie konta w ING trwa krócej niż 5 minut.
Regulamin promocji 100 zł za otwarcie konta w ING Bank Śląski

8 komentarzy:

 1. W Idea nowa lokata KIBICUJMY RAZEM na 2,75% do końca miesiaca oraz pin-pong wskoczył na 2,00%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przecież to struktura (zakład) oprocentowanie nominalne 2% poza tym dla posiadaczy RORu.

   Usuń
  2. Niezupełnie. Struktury są mocno ryzykowne, tutaj zaś konstrukcja jest zupełnie inna.

   Usuń
 2. A w Credit Agricole lokata piłkarska na 3 miechy 3,2%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obie jutro zostaną omówione.

   Usuń
  2. W Credit Agricole ta lokata to z kontem i do 10.000,00.

   Usuń
  3. Ale za to pewna i bez dodatkowych warunków. Będzie jutro na PP3.

   Usuń
 3. Alior daje kasę za konto walutowe a BZWBK kolejny raz za blika. Sporo tego.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...