środa, 8 czerwca 2016

50 zł premii za zaledwie jedną płatność kartą w PKO oraz 2 darmowe bilety do kina


PKO zaczyna coraz bardziej włączać się w ciekawe promocje. Oto bowiem bardzo łatwo zgarnąć tutaj 50 zł za tak banalną czynność jak wyrobienie sobie karty do konta i zaledwie jedną płatność bezgotówkową:)

Gdy zakładamy nowe konto, jedną z pierwszych czynności jakie wykonujemy to sprawdzenie, czy można nie posiadać karty do konta. Wyjątkiem są rzecz jasna karty przynoszące cashback. Jak nie trzeba, to fajnie.

Nic dziwnego, że zwykle kont posiadam około 3 razy więcej niż kart. Promocja w PKO dająca praktycznie za darmo 50 zł wygląda bardzo zachęcająco, bo 50 zł zgarnąć wybitnie łatwo.

Dotyczy ona karty Ekspress z symbolem Visa, które widzimy niżej.

 
Promocja dotyczy karty PKO Ekspress ale nie do wszystkich kont


Niestety zaglądając do szczegółów, okazuje się, że nie jest to promocja dla wszystkich. Wyłączone z promocji są konta: Aurum, Platinum II, Złote Konto oraz Rachunek Platinum. Do tego dochodzą Superkonto Graffiti, PKO Konto Pierwsze oraz PKO Konto dla Młodych. 

Jeśli zatem posiadasz inne konta niż wymienione wyżej możesz skorzystać z promocji, jeśli posiadałeś konto bez karty w dniu 31 marca 2016

Gdy polecałem konto PKO w poprzednich edycjach programu poleceń, często pytaliście, czy kartę można zastrzec po zgarnięciu premii. I wielu tak właśnie robi, karta bowiem staje się zbędna, gdy już dostaniemy 100 zł. Teraz trzeba sprawdzić czy karty w PKO pozbyliśmy się przed końcem marca.

Fajna promocja, szkoda że nie dla wszystkich kont


Jeśli tak, to warto ją sobie wyrobić raz jeszcze. Czasu na to macie do 31 sierpnia 2016. Po jej otrzymaniu, macie aż 2 miesiące na zaledwie jedną płatność tą kartą, by zgarnąć 50 zł.

Premia zostanie wypłacona do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym zrobimy płatność. Innymi słowy jak zapłacimy jeszcze w czerwcu, to premię dostaniemy do końca lipca. 

W tym momencie zapala się lampka ostrzegawcza. Podobna akcja może niebawem zawitać do Inteligo. Przypomnę że obecnie trwa akcja z 100 zł premii w programie poleceń opisywałem ją tutaj. Kto chciałby być poleconym, może jak zwykle pisać na marszr1@gmail

Także w tej akcji, która potrwa do 13 sierpnia 2016, możemy wydać wymagane 200 zł by zgarnąć stówkę i zastrzec kartę. Z opisywanej dziś promocji płynie lekcja, że warto sobie zapisać datę zamknięcia karty, na wypadek przyszłej promocji. Często bowiem to co mamy w PKO, jest także w Inteligo.

PKO raczej nie cieszy się popularnością wśród czytelników FpG. Sam też długo nie mogłem się przekonać do tego banku i konto założyłem tylko po to by nie trzymać kasy w skarpetce. I po kilku latach z dość dużym zaskoczeniem przyznaję, że jest to jedno z bardziej przydatnych kont i dało już zarobić więcej niż inne, zdecydowanie lepsze banki.

Tutaj założysz wybrane przez siebie konto w PKO
 

Bilety do kina
Jednocześnie Zbyszek poinformował mnie już jakiś czas temu o innej promocji w PKO, więc może warto ją przy okazji nadmienić raczej jako ciekawostkę. Dotyczy ona PKO Konta dla Dziecka, gdzie trwa tylko do 20 czerwca.

Do zdobycia są popularne ostatnio bilety do kina. Wystarczy zasilić konto dziecka kwotą 50 zł w ciągu 3 dni od otwarcia konta by dostać dwa vouchery do Cinema City. Bilety będą ważne do 31 lipca 2016.

Skoro już jesteśmy przy biletach do kina, to gdyby z darmowych wejściówek chcieliby skorzystać dorośli, to promocję tego typu opisuję dziś na PP3.

Regulamin nowej promocji 50 zł na koncie za kartę w PKO


4 komentarze:

 1. Czy jak nie mam konta to też mogę nowe założyć i się załapać, czy tylko dla obecnych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie. Według mnie, raczej to oferta dla obecnych posiadaczy, którzy nie mieli karty od 31 marca 2016.
   Jeśli się mylę, to niech ktoś mnie sprostuje.

   Usuń
 2. Nie posiadam konta w PKO, jakie najlepiej założyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja posiadam Aurum, bo jest najlepsze, ale ono niestety jest wyłączone z promocji.
   Po kliknięciu na link z artykułu, zobaczysz trzy konta z krótkim opisem.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...