piątek, 17 czerwca 2016

165 zł za założenie konta na 4% w BZ WBK na grouponie


Dwa dni temu pojawiła się oferta specjalna w której do zgarnięcia są trzy bonusy jednocześnie: Millennium daje od siebie 360 zł, zaś po 100 zł dodają także bankier oraz fly.pl. 

Jak się okazuje podobna akcja ruszyła jednocześnie w drugim popularnym banku czyli BZ WBK. Tutaj również można liczyć na trzy premie jednocześnie: Bank Zachodni daje od siebie 4,00% na koncie, 100 zł daje Agora, a dodatkowe 70 zł można dostać na grouponie.

Groupon jak zwykle umożliwia Kupno tej oferty i zgarnia sobie za każdy wniosek 5 zł, przez co realnie dostajemy stąd 65 zł. Oferta jest więc nieco ciekawsza od trwającej równocześnie akcji specjalnej na CB6.W zasadzie wszystkie warunki pozostają bez zmian w obu przypadkach. Z oferty może więc skorzystać osoba, która nie miała konta w WBK od 15 sierpnia 2015. Nie da się zatem założyć drugiego czy kolejnego konta i zgarnąć premię.

Tutaj trwa promocja na grouponie konta w WBK z 4% oraz 170 zł

Licznik podany na powyższej stronie zliczający kupione groupony wskazuje na to, że są jeszcze ludzie, którzy nie skorzystali jeszcze z tej oferty. Co powinny zrobić te osoby by zgarnąć 165 zł?

Jak zwykle zmieścić się w terminach widocznych na poniższym obrazku. Do 30 czerwca 2016 włącznie zarejestrować się na stronie akcji promocyjnej kontona4.zpremia.pl, tyle że tym razem poza podaniem naszego maila należy podać numer kuponu Groupon.

Ważne terminy nowej promocji w WBK


Należy jak zwykle zaznaczyć zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Warto o tym pamiętać, bowiem niejednokrotnie jest to powód do reklamacji, która w takim przypadku nie zostanie uznana pozytywnie.

Także do końca czerwca należy z otrzymanego na maila linka złożyć wniosek o konto w WBK. Po tych wstępnych formalnościach można już przejść do wykonania premiowanego warunku.

A to jest niezwykle banalne. Wystarczą bowiem zaledwie trzy płatności czy to kartą czy BLIKiem i to wszytko:) Nie jest wymagane nic innego do tego by otrzymać 165 zł premii. Ważne by zmieścić się w terminie do 20 lipca 2016.
 
To jedna z najlepszych promocji, chociaż wyeksploatowana już na maksa. Oferta godna jest polecenia także ze względu na 4% na koncie do kwoty 4000 zł. Jedynym cieniem kładzie się zapowiadana zmiana jaka nas czeka od 1 sierpnia, którą omawiałem w osobnym artykule na PP3.


Skoro jesteśmy już przy WBK, warto przypomnieć, że w związku z trwającym Euro 2016 można tutaj łatwo zgarnąć dodatkowe 20 zł w promocji Dwunasty zawodnik omówionej  środę na PP3.


Regulamin promocji 165 zł premii za konto godne polecenia na 4% w WBK

2 komentarze:

  1. "W zasadzie wszystkie warunki pozostają bez zmian w obu przypadkach. Z oferty może więc skorzystać osoba, która nie miała konta w WBK od 15 sierpnia 2016." ??? a nie 2015r?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No pewnie, w końcu jeszcze wehikułów czasu nie wynaleziono;)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...