niedziela, 26 czerwca 2016

3,40% na Lokacie Piłkarskiej 1/8 finału oraz 250 zł premii


Ależ horror zafundowali nam biało-czerwoni w meczu ze Szwajcarią, ważne jednak, że z happy endem:) To jeden z takich meczów, które pamięta się całe życie, chociaż i bez tego będzie przypominany przez wiele lat.

Mecze Polaków będzie się też pamiętać przez pryzmat lokat, gdyż każdy pojedynek jest premiowany atrakcyjną lokatą. Czas zatem na aneks do poprzedniego artykułu dotyczącego przeniesienia środków z kończących się obecnie lokat wakacyjnych.

Czytelnicy PP3, gdzie omawiałem już dwukrotnie omawianą dziś lokatę, wiedzieli już wcześniej, że będzie Lokata Piłkarska doczeka się czwartej edycji. A to lokata na której stawka zaczyna się od 3,00% dla każdego meczu Polski w grupie C.
Tym razem nie jest to Lokata Piłkarska IV, lecz posiada dopisek 1/8 finału. Po wyjściu z grupy Credit Agricole niespodziewanie podniósł stawkę wyjściową o 0,30pp do 3,30%. Wiadomo więc było jeszcze przed meczem, że ci co założą ją teraz zyskają najwięcej.

Warunek ostatecznego oprocentowania tym razem był następujący:
Po trzech świetnych meczach Polaków, tym razem startujemy od 3,3%! W obliczaniu promocyjnego oprocentowania nie bierzemy pod uwagę liczby bramek zdobytych w rzutach karnych po regulaminowym czasie gry oraz dogrywce. Oprocentowanie „Lokaty Piłkarskiej 1/8 finału” będzie stałe i wyniesie:
• 3,3% powiększone o 0,2 punku procentowego za każdy gol strzelony przez polską reprezentację przy zwycięstwie Polaków w regulaminowym czasie gry i dogrywce,
3,3% powiększone o 0,1 punku procentowego za każdy gol strzelony przez polską reprezentację przy bramkowym remisie w regulaminowym czasie gry i dogrywce oraz jednocześnie przy wygranej Polaków w rzutach karnych,
• 3,3% przy bezbramkowym remisie w regulaminowym czasie gry i dogrywce, a także w przypadku zwycięstwa reprezentacji Szwajcarii.


A więc maksymalna stawka mogła wynieść 3,50% gdyż Credit Agricole sprytnie zastrzegł sobie, że nie będzie premiować rzutów karnych. A szkoda, bo mogłoby to podnieść stawkę o 0,50 punktu procentowego.

Po bramce rewelacyjnego Błaszczykowskiego stawka skoczyła od razu do 3,50%. Niestety w drugiej połowie fenomenalny gol życia nie do obrony, zdobyty przez Shaquiriego nożycami z półobrotu tuż przy słupku obniżyła stawkę do ostatecznej stawki 3,40%.

Do założenia lokatę będzie można przystąpić do 28 czerwca. Czasu na jej założenie będzie nieco więcej bo do końca Euro 2016 czyli niedzieli 10 lipca. Zakłada się ją przez aplikację CA24 Mobile.

Jej parametry są identyczne jak w poprzednich edycjach. Ten wabik potrwa przez 3 miesiące i jest dostępny dla osób, które już mają, bądź zdecydują się otworzyć konto osobiste w Credit Agricole. Warto przypomnieć, że obecnie konto w tym francuskim banku otworzyć warto, bowiem daje bonus w postaci 250 zł za przeniesienie konta z innego banku. Omówiłem to szczegółowo w osobnym artykule jeszcze na początku maja.


Bardzo nietypowa acz ciekawa oferta

Tutaj założysz konto w Credit Agricole i zgarniesz nawet 250 zł

Powyższy link będzie aktywny do 31 lipca 2016. Dla krótkiego przypomnienia, kto zgodzi się przenieść konto do Credit Agricole na stałe, dostanie premię w postaci 250 zł. Kto przeniesie konto, ale z czasem zrezygnuje z tego konta, dostanie 100 zł. W obu przypadkach da się zarobić co jest rzadkością w promocjach bankowych.

Przed Euro 2016 liczyliśmy na to, że wyjdziemy z grupy, mimo iż mecze towarzyskie tuż przed mistrzostwami nie napawały optymizmem. Piłkarze nie tyko plan minimum spełnili, lecz postarali się o bardzo dobrą premię.

Dzięki temu można już oczekiwać kolejnej, piątej już edycji tej lokaty. Czy od czwartku oprocentowanie wyjściowe znów będzie wyższe niż w obecnej fazie rozgrywek? Przekonamy się o tym już w czwartek.

Na marginesie warto przypomnieć, że jest możliwość podkręcania stawki. Rejestrować się możemy na 3,40%. Skoro z założeniem można czekać do 10 lipca, warto poczekać na wynik potyczki z Portugalczykami, być może kolejna będzie wyżej oprocentowana czego wszystkim życzę:)

9 komentarzy:

 1. Polcan nie wiem gdzie oglądałeś mecz Chorwatów z Portugalczykami ale u mnie w telewizorze to Portugalia wygrała :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oglądałem na necie tylko pierwszą połowę, która wskazywała na Chorwację. Mecz jednak był tak nudny, że w przerwie dokończyłem artykuł wpisując Chorwację na którą zresztą postawiłem w systemie podwójnym.

   Dopiero jak się rano obudziłem by opublikować artykuł, zobaczyłem wynik 0:1. Sprawdziłem też buka - na szczęście i tak dało to wygraną:)

   Usuń
 2. To idea i getin maja problem :) i dobrze ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Polcan przeczytałem regulamin 1/8 finału i nie ma w nim wykluczenia dla osób które skorzystały z poprzednich promocji tzn Lokata piłkarska I, II albo III (tam jeżeli ktos skorzystał przykładowo z I to nie mógł już z II albo III) myślisz że można z niej skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. Klienci zarzucili CA, że nie pozwalają zakładać drugi raz tej lokaty. W odpowiedzi CA napisał:
   "regulamin nie wyklucza klientów, którzy przystąpili do poprzednich edycji promocji, więc zachęcamy do rejestracji!"

   Jak widać można, trzeba tylko chcieć:)
   Szkoda tylko, że Credit Agricol jest tutaj wyjątkiem.

   Usuń
  2. Szkoda że ta oferta w CA to zabawka za 10K :(.
   Swoją drogą na 3 wnioski złożone w piątek w GB do dzisiaj żaden nie został potwierdzony na maila !

   Usuń
  3. Arek prośba co Ciebie o kontakt na maila.

   Usuń
 4. Jak dlugo musze poczekac zanim ta lokata pojawi sie w aplikacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takiej specjalnej lokaty nie będzie w aplikacji. podobnie jak w poprzednich edycjach trzeba założyć zwykłą lokatę na 90 dni i w ciągu 5 dni roboczych jej oprocentowanie zostanie podniesione do 3,4. Najpierw trzeba się oczywiście zarejestrować w promocji.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...