wtorek, 28 czerwca 2016

250 na wakacje z Itaka za 50% cashback w Eurobanku


Wakacje już się zaczęły, więc wielu z Was będzie szukać okazji wyjazdu. Co bardziej zapobiegliwi poszukają przy okazji jakiejś promocji związanej z podróżowaniem, a tych nigdy nie brakuje.

Jedna z propozycji wakacyjnych wyszła ze strony Eurobanku we współpracy z biurem podróży Itaka. Stąd też nazwa promocji I... TAKIe KONTO zawierająca w sobie praktycznie odpowiedź na to, co trzeba zrobić by skorzystać z okazji.

Do zgarnięcia jest nie tylko 250 zł, ale także zwolnienie z szeregu opłat za prowadzenie konta, za kartę oraz za limit. Swoją drogą samo przyznanie fajnego darmowego limitu kosztuje 60 zł, wiec to też istotna wartość dodana.Jak zwykle w przypadku Eurobanku oferta jest skierowana do nowych klientów, którzy nie posiadali tutaj konta od 12 miesięcy. Ściślej dotyczy osób, które nie miały tutaj konta od 1 czerwca 2015, gdyż promocja liczona jest od początku tego miesiąca.

Aby skorzystać z benefitów, należy do końca wakacji zakupić lub zarezerwować wycieczkę w biurze podróży Itaka oraz zawnioskować o jedno z dwu kont: Active lub Prestige. Czas na założenie jednego z nich macie do 14 września 2016.


250 zł za 50% cashback przez 5 miesięcy
Premia w Eurobanku nie jest wcale trudna do zdobycia. Wystarczą minimum 3 płatności na łączną kwotę minimum 100 zł by dostać na konto zwrot w wysokości 50 zł, cashback jest zatem na bardzo przyzwoitym poziomie, bo aż 50%.

Promocja potrwa przez 5 miesięcy, więc kumulując 50 zł przez kolejne miesiące można zgarnąć w sumie w łatwy sposób 250 zł.

Za samo przystąpienie do promocji bank gwarantuje:
 • 0 zł za konto Active/Prestige
 • zwrot opłaty za kartę
 • zwrot za limit w koncie
Powyższe benefity będą obowiązywały przez 12 miesięcy. 

Na dobrą sprawę, benefity są średnio ciekawe, gdyż opłaty w Eurobanku uniknąć bardzo łatwo. Od wielu lat Prestige to moje konto główne - jest ono za zero przy wpływie na 3000 zł, co nie jest trudnym warunkiem do spełnienia. 

Karty mieć nie trzeba, w przeciwieństwie do innych banków można sobie ją wyrobić w dowolnym momencie bez czekania. Eurobank wydaje ją od ręki, zastrzec też można w dowolnym momencie. Po spełnieniu warunków dla premii, można kartę zlikwidować.

Czy kartę warto posiadać czy też nie zależy w dużej mierze od tego gdzie robimy zakupy. Warto ją zatrzymać jeśli wydajemy dużo na podróże, rozrywkę, jedzenie oraz sport, wtedy bowiem można liczyć na 5% cashback. Szczegóły widać w poniższym zestawieniu.Przyznanie limitu w koncie standardowo jest darmowy tyko w przypadku przekazywania do Eurobanku swojego wynagrodzenia. Dzięki temu mamy dodatkową kasę całkowicie za darmo przez okres 10 dni w miesiącu. Dziwi mnie mała popularność tej opcji z której korzystam już od kilku lat limit bowiem się odnawia samoczynnie za free:)

W opisywanej wyżej promocji limit jest darmowy, ale tylko na start. Przez rok limit będzie darmowy, ale po roku bank odnowi go na warunkach zwykłych. Innymi słowy jak nie przelewamy tu wynagrodzenia, to bank pobierze za to 60 zł. Można jednak z tego zrezygnować.

Można też, jak przystało na rasowego wisienkowicza, standardowo skorzystać z promocji przez 3 miesiące, zgarnąć premię i zamknąć konto. Oferta nie będzie jednak ciekawa dla osób, które nie korzystają z biur podróży przy planowaniu wakacyjnych wyjazdów

Statystyki mówią, że Polacy podobno nie lubią biur podróży i wolą sami sobie organizować wakacje. Jak zwykle obie możliwości mają swoje wady i zalety, ale jeśli ktoś akurat wybiera biuro podróży, to lepiej połączyć to z fajną promocją, a Eurobank warunki stawia niewygórowane.

Kto z różnych powodów nie lubi biura podróży Itaka, nie lubi się ograniczać do wybranej przez bank instytucji lecz woli wolny wybór może zajrzeć na PP3. Tam promocja 300 zł dotyczy dowolnego biura podróży oraz linii lotniczych. Może się to komuś przyda.

2 komentarze:

 1. Odnośnie darmowego limitu odnawialnego na 10 dni dostałem sprzeczne informacje:
  W 1 miesiącu mogę wziąć kilka debet i spłacać go i gdy łączna suma dni na debecie będzie poniżej 10 to nie zapłacę za limit odnawialny.
  I jak wezmę np. 25 lipca to mogę zwrócić 10 sierpnia i nie zapłacę.

  Natomiast inna osoba powiedziała mi że mogę brać kilka debetów i gdy za każdym razem spłacę debet ciągu 10 dni to nie zapłacę za limit odnawialny.
  I jak wezmę np. 25 lipca to 31 muszę zwrócić by nie zapłacić?

  I jeszcze inna odpowiedz
  Jeżeli uruchomi Pan limit 25 lipca od tej chwili ma Pan 10 dni na spłatę aby odsetki nie były naliczone od tej operacji.
  Która odpowiedz jest prawdziwa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm, nie kombinuję jaka wersja jest prawdziwa, tylko najczęściej każdego 20/21 miesiąca wypłacam całość i zwracam 30/31. W ten sposób bank nigdy nie pobiera za to prowizji. Owszem pobierze zawsze ostatniego dnia, ale na drugi dzień zwróci je na konto.

   Trzeba uważać na jedną rzecz. Jak oddajesz kasę, to oddaj więcej by nie wpakować się na sprytną minę. Bank ZAWSZE pobiera opłatę, więc jak oddasz tyle że wyzerujesz swój dług, to bank dowali ci opłatę i saldo będziesz miał ujemne. A to podstawa dla banku by skasował za kredyt na 10 dni.

   Ja oddaje o kilkadziesiąt złotych więcej niż wziąłem. Dzięki temu nigdy nie wpakowałem się jeszcze w kłopoty, a korzystam z tego od lat.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...