środa, 22 czerwca 2016

Konkurs Euro 2016 Pokaż nam jak kibicujesz + kontem na 4% i bonus 100 zł


Za nami faza grupowa Euro 2016 na której nie było odwiecznego: meczu otwarcia, meczu o wszystko i meczu o honor. Zdobyliśmy tyle samo bramek co na Euro 2012, ale za to straciliśmy o 3 mniej, co dało w sumie aż o 5 punktów więcej:)

Zwykle po trzech meczach pakowaliśmy się do domu, tym razem jednak to nasi wczorajsze rywale dziś się już pakują. A u nas szaleństwo Euro trwa nadal. Comperia z tego wprowadziła nowy konkurs o wymownej nazwie Pokaż nam jak kibicujesz.

Niestety nie jest to konkurs dla każdego. Liczba adresatów konkursu jest bardzo mocno ograniczona, przez co z automatu wzrasta możliwość wygranej dla uczestników tego konkursu.

Konkurs posiada dopisek do promocji Comperia Bonus 6. Innymi słowy mogą wziąć w nim udział tylko osoby, które zarejestrowały się już z promocji opisanej na początku czerwca w artykule 100 zł za założenie konta na 4% w WBK.

Dobra wieść jest taka, że zapisy się nie skończyły. Przypomnę więc, że w dalszym ciągu rejestrować się można do 30 czerwca by założyć konto typu must have z 4% oraz bonusem 100 zł. Dodatkowo kto lubi zabawy konkursowe, może zaszaleć.

Tutaj zarejestrujesz się w promocji 100 zł za konto na 4% + konkurs kibica

Na czym polega konkurs? 
Wystarczy zrobić zdjęcie na temat Pokaż nam jak kibicujesz pamiętając, by praca nie przekraczała 20 MB. Pracę tę należy wysłać na adres organizatora: konkurs@comperiabonus.pl w terminie do końca czerwca 2016.


Co jest do wygrania widzimy na powyższym obrazku: gadżety związane z Euro 2016. W sumie za najciekawsze zdjęcia wybrane przez komisję przewidziano: 
 • 3 nagrody główne - piłki
 • 11 nagród pocieszenia - koszulki 
Jeżeli 11 koszulek jest jeszcze ok, domyślamy się bowiem, że symbolizują walczącą na boisku jedenastkę wybranych, to 3 piłki są trochę strzałem kulą w płot. Sugerują jakoś stary, ale tym razem niedobry schemat wspomniany na początku.


Moim zdaniem Comperia wraz z BZ WBK powinni stworzyć bardziej elastyczny regulamin i ufundować tyle piłek, ile meczów rozegra reprezentacja Polski. Niestety zdecydowano się tylko na 3 piłki Euro 2016.


Szaleństwa Euro trwa nadal. Nagrody nie są może jakoś super atrakcyjne, ale są kibice, którzy lubią takie gadżety, więc jeśli można się powygłupiać robiąc przy tym fajne fotki, to może warto je wysłać je na podany wyżej adres.

Tutaj zarejestrujesz się w promocji 100 zł za konto na 4% + konkurs kibica

Przypomnę czytelnikom FpG, że w WBK trwa promocyjna oferta dla kibiców o nazwie Dwunasty zawodnik, w której można zgarnąć dodatkową kasę za BLIKA. Omawiałem ją niedawno na sąsiednim blogu tutaj. Kto przegapił może jeszcze zajrzeć:)

Na marginesie, skoro jesteśmy przy Euro, to dziś na PP3 omawiam kolejną, trzecią już edycję Lokaty Piłkarskiej, która ukazuje się po każdym meczu Polaków i startuje od 3,00%. Za bramkę i zwycięstwo mamy dodatkowy bonus podnoszący stawkę do 3,20%:)

Regulamin konkursu Pokaż nam jak kibicujesz jako bonusu do Comperia Bonus 6

13 komentarzy:

 1. mBank ma 25 zł do zgarnięcia za 5 logowań w aplikacji mobilnej + 1 operacja BLIK. Promocja tylko dla osób co mają praktycznie nieużywane konta.

  https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-mobilni-maja-lepiej-3.pdf

  OdpowiedzUsuń
 2. 5% zwrotu za rachunki: https://bm.pl/#!/platnosci, podobno to kolejna edycja. Ktoś korzystał? Możecie się podzielić doświadczeniami?

  OdpowiedzUsuń
 3. Pytanie nie na temat ale ważne.
  W dniu wczorajszym tj. 21.06.2016r. minął termin powiadomienia o przyznaniu premi gwarantowanej 100 zł. z Monej Mania V. Czy ktoś otrzymał takie powiadomienie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą sprawdziłem. Nie mam.

   Usuń
  2. Napisałem reklamację do Partnera mBank na adres: moneymania@firma.money.pl. Czekam na odpowiedź. Co się dzieje? Kilka dni temu Reklamacja do Agory. Szkoda słów.

   Usuń
 4. Witam
  Też nie mam informacji...
  pozdr. Marta

  OdpowiedzUsuń
 5. A niebiescy z Idea pikują w dół... czy ktoś ma alternatywę w innym banku na kwotę 200 k?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a niech sobie pikują... ich problem. Mam prawie dwa razy tyle kasy w Idei, alternatywą jest pojemny materac. Poniżej 3% nie zostawię im ani grosza i tak powinien zrobić każdy na kilka miesięcy, szybko się otrząsną.

   Usuń
  2. Też proponuję wycofać kasę z IB - przynajmniej na jakiś okres! Do mnie dzwonili wczoraj z propozycją jakiegoś mixu - pół lokata pół struktura na 24 lub 36M. Pogoniłem - ale konsultant z drwiną w głosie stwierdził, że nic lepszego nie dadzą narazie.
   Teraz to wiele osób po zeszłorocznym koncie WC w RPF ma ten problem a jak wycofamy z IB sądzę , że dziesiątki milionów zł w ciągu np. 2 tygodni to może zmiękną !
   Ktoś wspominał o koncie Zośka Pro w IB tylko trochę z tym zabawy bo trzeba pilnować aby 10% wartości środków było na KO i oprocentowanie średnie coś 2,8% wychodzi.
   Do piątku alternatywa to skok rafineria, 3%-3,2% i ale jak ktoś zaczyna to się chyba nie opłaca (wpisowe, udziały, ograniczony zasięg placówek itp). Ja mam ze starych czasów udziały to bym skorzystał... tylko nie zdążę do piątku...

   Usuń
  3. Getin znalazł się w trudnej sytuacji dlatego Czarnecki i spółka obniżyła oprocentowanie w Idei a w Getinie wyśrubowano lokate na nowe srodki do 2,7% bez górnego ograniczenia tak że wypada ona atrakcyjnie nawet na tle Lion's Banku.W Getinie podobnie jak w Idei można założyć tzw portfel depozytowy bez zakładania konta.

   Usuń
  4. Wyśrubowano??? Gdyby chciano wyśrubować to byłoby 3.7 %... 2,7 to ochłapy nie warte zainteresowania...

   Usuń
  5. Nie jest tu mowa o kwotach, które można ulokować nawet teraz w Deutsche Banku na 5% ale o kilkuset tys. i więcej złotych (jest to jedyna lokata nie dla nowych klientów ale dla nowych środków na takie oprocentowanie bez górnego ograniczenia z perspektywa kilku miesiecy) i Tutaj zgadzam się z Panem Pawłem jak nizej... Obecna projekcja jeśli chodzi o stopy procentowe zakłada ich utrzymanie do jesieni 2017 (nie zapominajmy tez o podatku bankowym) a ponieważ mamy rząd jaki mamy to możliwe nawet jest jednorazowe obniżenie stóp mimo, że nie ma ku temu podstaw tak dla zasady aby pokazać że wszystko co było przedtem jest złe a teraz pora na dobra zmianę.

   Usuń
 6. Tym razem nie w imieniu Ybanking:
  Niestety trzeba się przyzwyczaić do takich poziomów oprocentowania. Pomimo niskich stóp procentowych część banków potrzebowała płynności do akcji kredytowej i sporo było ofert znacznie powyżej stóp. Kredytowanie hamuje i banki nie mają powodu do nadpłacania za depozyty.

  Trudno w to uwierzyć, ale większość klientów banków trzyma lokaty na poziomie 1 - 1,5%. W skali makro oprocentowanie 2 - 2,5% nie spowoduje odpływu depozytów. Nawet jeżeli tacy klienci jak Wy będą woleli trzymać kasę w skarpecie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...