czwartek, 2 czerwca 2016

500 zł premii w II edycji atrakcyjnej promocji mBanku Zyskuj z eKontem


Nowy miesiąc to i nowe promocje bankowe. Albo stare promocje w nowym wydaniu. Jeśli jest to jakaś szczególnie atrakcyjna promocja, to z pewnością warto ją odświeżyć. A niewątpliwie do takich należy możliwość zgarnięcia 500 zł w mBanku.

Poprzednio I edycja fajnej promocji trwała przez ostatni kwartał: marzec-kwiecień-maj. Do nowej promocji można przystąpić nieco krócej, bo tylko przez kolejne 2 miesiące. Zgłaszać się można przez dedykowany link tylko do 1 sierpnia 2016.

Pytanie podstawowe: kto może to zrobić? mBank stosuje różne definicje Nowego Klienta i są to naprawdę skrajne zapisy w regulaminie. Raz jest to osoba, która nie ma na dany dzień konta innym razem jest niczym w Aliorze, kara dożywotnia. Jak jest teraz?


Powrót bardzo dobrej promocji konta w mBanku

W pierwszej edycji, omawianej na początku marca, zawrzało. Bo też zapis w regulaminie dostępnym na końcu artykułu jest dość dwuznaczny. Byłem osobiście w oddziale z tym problemem i po przejrzeniu wszystkich zapisów konsultantka orzekła, że oferta jest dla wszystkich, którzy na dziś nie mają konta w mBanku.


Tutaj założysz eKonto w nowej promocji z 500 zł

Dobrze by było, gdyby potwierdził to uczestnik pierwszej edycji, który powrócił do banku i faktycznie dostał premię. Bank bowiem przez 5 miesięcy premiuje nowych klientów nagrodą typu cashback.

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię? Znów akcję podzielono na 3 etapy:

Trzy etapy zgarnięcia bonusu na 500 zł

1) 10 zł na start
Zaczyna się niewinnie. Bank daje 10 zł za aktywację dostępu do konta przez aplikację mobilną. Mamy na to tylko 24 godziny od momentu otwarcie rachunku eKonto w taryfie standard lub plus. Ta mile widziana premia za banalną czynność była i jest w dalszym ciągu.


2) 250 zł za przelewy + płatność kartą
Począwszy od drugiego miesiąca można zdobywać cashback za płatności kartą. Trwać to będzie przez 5 kolejnych miesięcy i w każdym z nich można zarobić po 50 zł, co daje w sumie owe 250 zł.

Bardzo dobra zmiana warunku karty!:)

Cashback jest uzależniony od formy płatności. 
 • 2% cashback temu, kto użyje zwykłej karty debetowej lub kredytówki  
 • 4% cashback temu, kto zdecyduje się na usługę BLIK  
Wydać więc może dwa razy mniej by dostać ten sam zwrot. Ważne by płatności były zaksięgowane w miesiącu kalendarzowym.

Dodatkowo bank wymaga, by w każdym miesiącu dokonano przelewu na 1000 zł. To jednak nie jest trudny warunek. Ale uwaga, według regulaminu przelew nie może pochodzić z naszego rachunku. Musi on pochodzić od innej osoby, co nie powinno być właściwie problemem.


3) 240 zł na deser za darmo
Poprzednie promocje w mBanku miały słaby bonus na koniec. Za spełnienie warunków bank dawał w sumie niewiele, bo zaledwie 40 zł dodatkowego bonusu co widzimy niżej. 

Przedtem było o 200 zł mniej bonusu:)
Najnowsza akcja jest o wiele atrakcyjniejsza ze względu na dodatkowy bonus w wysokości aż 240 zł za spełnienie praktycznie takich samych dwóch warunków. Teraz więc o wiele bardziej opłaca się założyć konto, tym bardziej, że już od dłuższego czasu nie trzeba tutaj czekać na powrót:)

Link do założenia konta z 500 zł bonusem w mBanku

Na koniec warto podkreślić jeszcze jeden duży plus. Do tej pory bank wymagał płatności kartą na 200 zł, by karta była darmowa. Teraz jest... łatwiej. Wystarczy bowiem jedynie 5 płatności kartą na dowolną kwotę. Super.
 
Rzadko się zdarza ostatnimi czasy, by bank zmodyfikował, a potem utrzymywał warunki konta i promocji na lepsze niż dotychczasowe. Ale jak widać każda reguła ma swój wyjątek. Szkoda tylko, że inne banki nie podążają tą drogą...

Regulamin promocji Zyskuj z eKontem z 500 zł - II edycja

6 komentarzy:

 1. Polcan mi w poprzedniej edycji odrzucili wniosek. Konto zamknąłem 18 kwietnia a bank uznawał promocję jeżeli na jej start tj. 1 marca nie byłeś aktywnym klientem/ nie miałeś konta w mBanku/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To pech. Oznacza to jednak, że bank uznaje wracających klientów, a nie jak sądzą niektórzy, wrócić już po promocję nie sposób.

   Usuń
 2. Może na początek zacytuję z poprzedniego artykułu: Anonimowy3 marca 2016 13:01

  "Dzwoniłem - rozmawiałem z konsultantem i to jest tylko promocja dla nowych klientów. Jeśli kiedykolwiek się było stroną umowy to promocja nie będzie obowiązywać.
  Wynika to z definicji nowego klienta w regulaminie."
  Ja założyłem to konto i żadnego cashback nie dostaję, bo kilka lat temu już byłem ich klientem..
  Czy obecna promocja jest na pewno dla każdego? Mógłbym spróbować na żonę, która kilka lat też nie była ich klientką, ale nie chcę się ponownie przewieść.

  OdpowiedzUsuń
 3. A propos mBanku to kiedy kasa z MoneyMania5?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam powierzyc im swoje pieniądze jezeli oni nie potrafią dokładnie okreslic co to jest nowy klient......juz wole słoiki

  OdpowiedzUsuń
 5. zalozylem w maju konto mbank ekonto standard i jestem zakwalifikowany do promocji ze zwrotem 500zl zyskuj z ekontem i promocji money mania 5. jest mozliwosc bezplatnej zmiany na ekonto plus, czy jakbym poczekal do 1 lipca na zwrot 100zl on meney mania i na poczatku lipca dokonal takiej zmiany to czy wyklucza mnie to z promocji zwrotu do 500zl? numer konta i karta zostaja te same, tylko zmienia mi sie pakiet konta

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...