środa, 29 czerwca 2016

Ostatni dzwonek na 4% wraz 100 zł bonusem oraz konkursem w CB6


Trwa odliczanie do jutrzejszego meczu oraz do nowej lokaty piłkarskiej, która bez wątpienia będzie tematem jutrzejszego dnia. Z tego powodu wygląda na to, że czas na przypominajkę o dzień wcześniej niż zwykle. 

Hitem tego roku jest konto w WBK, które miało już wiele odsłon, w każdej jednak pojawiała się ta sama data ostateczna: 30 czerwca 2016, który przypada już jutro. Jest to więc ostatni dzwonek dla wszystkich zapominalskich czy też odkładających wszystko na ostatni moment.

To konto ma już praktycznie każdy czytelnik bloga, bo to absolutne must have wśród kont bankowych. Na bloga trafiają jednak ciągle nowi czytelnicy, którzy dziwią się ile można zarobić na promocjach bankowych. I praktycznie to im dedykowany jest ten wpis, bo przypuszczam, że gdyby zrobić ranking kont dla czytelników FpG, to WBK znalazłoby się na 1 miejscu.

Tym razem akcja potrwa do końca miesiąca. Innymi słowy do 30 czerwca 2016 Jak zwykle należy skorzystać z dedykowanego poniższego linka pozwalającego na rejestrację w promocji i gwarantującego przyznanie premii na 100 zł i zostawić swój mail oraz nr. telefonu. 

Tutaj założysz konto na 4,00% w WBK i zgarniesz 100 zł premii

Na podany mail przyjdzie Wam link aktywacyjny do założenia konta. Zwykłe linki ze strony banku dadzą wam 4%, ale nie gwarantują 100 zł. Warto przypomnieć, że można mieć 3 konta na 4%, więc pozostałe dwa konta można założyć z linków z rankingu na PP3.

Kto może  z tego skorzystać? Tutaj nic się nie zmieniło - ten kto nie miał konta w WBK od 15 sierpnia 2015

Powrót promocji najlepszego konta na rynku

Co trzeba zrobić tym razem by zgarnąć premię? O dziwo warunki się nieco zmieniły, ale nie są jakoś szczególnie trudne do spełnienia. Pomijając kwestie formalne, czyli wyrażenie wymaganych zgód, wystarczy spełnienie tak naprawdę tylko:
 • otwarcia rachunku do 31 sierpnia 2016
 • dokonania 6 transakcji kartą, BLIKiem lub telefonem do 31 sierpnia
Zapis w regulaminie jest dość dziwny. Konto rzecz jasna należy otworzyć nieco wcześniej, by nie tylko zdążyć dokonać 6 transakcji bezgotówkowych, lecz także by te transakcje zostały zaksięgowane na rachunku do końca sierpnia, co zwykle trwa około 3-4 dni. Warto o tym pamiętać przy okazji każdej promocji bankowej.

Terminarz którego warto się trzymać
 
Premia zostanie wypłacona najpóźniej do 30 września 2016. Zresztą cały terminarz ważnych dat widać wyraźnie na powyższym screenie.

Do 1 lipca 2017 karta bez zmian
 
Warto w tym momencie przyjrzeć się bardzo ważnemu punktowi. Kolejny raz bank gwarantuje niezmienność warunków dotyczących kart do 1 lipca 2017. Dopiero od drugiej połowy przyszłego roku będą mogły mieć zastosowania z TOiP.

A skoro już jesteśmy przy Tabeli Opłat i Prowizji, to warto przypomnieć o zmianach jakie planuje WBK od 1 sierpnia opisanych niedawno na PP3. Ciekaw jestem czy nie będą one dotyczyć uczestników akcji specjalnych w tej edycji i poprzednich.

Nawet w świetle zapowiadanych zmian konto dalej pozostaje z pewnością najlepszym na rynku na chwilę obecną. Od wielu miesięcy jest zdecydowanym liderem w rankingu kont, tym bardziej, że 4% można mieć na trzech różnych kontach w WBK.

Tutaj założysz konto na 4,00% w WBK i zgarniesz 100 zł premii

Owe 4% co prawda jest stawką do kwoty 4000 zł, co przy trzech kontach daje kwotę 12000 zł. Warto jednak przypomnieć, że powyżej 4 tysięcy konto dalej jest oprocentowane na 1%, dzięki czemu każda kwota trzymana na koncie pracuje. 

Wkrótce po powrocie opisanej wyżej oferty dołączono do niej konkurs. Pozwala on wycisnąć jeszcze więcej, chociaż i tak do zgarnięcia jest niemało. Na czym on polega? 

Wystarczy zrobić zdjęcie na temat Pokaż nam jak kibicujesz pamiętając, by praca nie przekraczała 20 MB. Pracę tę należy wysłać na adres organizatora: konkurs@comperiabonus.pl w terminie do końca czerwca 2016.


Co jest do wygrania widzimy na powyższym obrazku: gadżety związane z Euro 2016. W sumie za najciekawsze zdjęcia wybrane przez komisję przewidziano: 
 • 3 nagrody główne - piłki
 • 11 nagród pocieszenia - koszulki 
Jeżeli 11 koszulek jest jeszcze ok, domyślamy się bowiem, że symbolizują walczącą na boisku jedenastkę wybranych, to 3 piłki są trochę strzałem kulą w płot. Sugerują jakoś stary, ale tym razem niedobry schemat wspomniany na początku.


Moim zdaniem Comperia wraz z BZ WBK powinni stworzyć bardziej elastyczny regulamin i ufundować tyle piłek, ile meczów rozegra reprezentacja Polski, a jutro czeka na już piąty mecz - oby nie ostatni. Niestety zdecydowano się tylko na 3 piłki Euro 2016.

Regulamin akcji specjalnej 100 zł za konto na 4% w Comperia Bonus 6
Regulamin konkursu Pokaż nam jak kibicujesz jako bonusu do Comperia Bonus 6

15 komentarzy:

 1. Nie na temat, ale warto poinformować. Agora wypłaciła kasę z promocji Toyoty Banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na temat bo to też akcja specjalna. Na marginesie warto przypomnieć, że konto w Toyocie warto zatrzymać, bank dla tych co zatrzymają konto szykuje nową premię.
   Lokata w Toyocie kończy mi się już 2 lipca i miałem konto zamykać, ale po tej informacji się wstrzymuję.

   Usuń
  2. Zatrzymać ile? Tak jeszcze z miesiąc, dwa można zatrzymać. Ale trzeba pamiętać że -3 zł co miesiąc.

   Oni też coś regulamin zmieniają, nie wiem jak bardzo.

   BTW. wiesz coś więcej? Zaproponowałem cioci i wujkowi (oni dość oporni na premie i rzadko coś im wcisnę) i zgarnęli premie. Teraz też miałem im sugerować zamknięcie.

   Będzie też dla nowych? Ta z maja jest beznadziejna.
   Sam nie założyłem, bo utopiłem kasę w innych okazjach. Teraz właśnie wraca i póki co trzymam na optimie.

   Usuń
  3. Zgadzam się, że z maja była beznadziejna, bo tam wykluczyli obecnych klientów. Następna ma znów objąć nowych + obecnych, bo majowa akcja była do niczego o czym Toyota się przekonała.

   Toyota wysłała taki komunikat:
   "Już niedługo będziesz miał możliwość wzięcia udziału w kolejnych Akcjach Promocyjnych, w których poza atrakcyjnym oprocentowaniem depozytu do zdobycia będzie także wysoka premia finansowa.

   Bądź dalej z nami - nie warto zamykać Konta Jedynego w Toyota Bank.
   Pamiętaj, że rok 2016 został ogłoszony Rokiem Korzyści z Toyota Bank!"

   Ten Rok Korzyści to oczywiście wielka przesada. Nie tankuję według ich zasad, ale bonusem do kolejnej lokaty nie pogardzę.

   Usuń
 2. Jak najlepiej otworzyc pozostale dwa konta, ktore rowniez beda oprocentowanr na 4%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurierem np. Z wniosku z rankingu kont oszczędnościowych na PP3.

   Usuń
 3. A przelew nie da rady?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, ja każdorazowo zamawiałem kuriera.

   Usuń
  2. I musiales wszystko podpisywac?

   Usuń
  3. A to jakiś problem? 4 razy przyjechał kurier i 4 razy podpisałem umowę. 2 minuty mogę poświęcić w pracy na kilka podpisów.

   Usuń
  4. Nie zrozum mnie zle, ale jestem za granica i kurier nie wchodzi w tym momencie w rachube. Rozmawialem z BZWBK i moge potwierdzic poprzez przelew. Dzieki za pomoc!

   Usuń
 4. Przecież jest napisane w regulaminie … „W Okresie trwania Promocji Uczestnik może otworzyć maksymalnie trzy Konta. Kolejne Konta nie zostaną objęte Promocją.” Więc po co zakładać trzy konta jeżeli tylko na jednym jest oprocentowanie 4%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam trzy konta i wszystkie są objęte oprocentowaniem 4%, dzięki temu do kwoty 12.000 mogę mieć lepsze oprocentowanie i korzystam z tego od wielu miesięcy.

   Usuń
 5. No i już po ostatnim dzwonku, WBK zadzwonił ponownie kolejną edycją :)
  [URL=http://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/konto-godne-polecenia/konto-godne-polecenia-konto-internetowe.html#tab_promocje]LINK[/URL]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest nowa edycja, lecz równoległa zdecydowanie mniej atrakcyjna: płatna karta, brak bonusu itd. Omawiałem ją na PP3
   http://polakcandwa.blogspot.com/2016/06/dwunasty-zawodnik-czyli-test.html

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...