czwartek, 30 czerwca 2016

Czekając na lokatę piłkarską 1/4 zamiast lokaty wakacyjny seans - start od 3,50%


To już dziś. Polacy po raz pierwszy w historii będą walczyć o półfinał Euro 2016, a lokatowcy wyglądać nowej oferty lokaty Piłkarskiej 1/4 Euro. Jeszcze nie wiadomo czy się ukaże, ale byłoby dziwne, gdyby się nie pojawiła, skoro była w ofercie przy okazji każdego dotychczasowego meczu.

W międzyczasie pojawiła się nowa pseudolokata w Idea bank. Tak jak opisywałem w poście Kończy się lokata wakacyjna na 3% i co dalej niebiescy nie zaoferowali nowych 3%. Zamiast tego pojawiła się dziwaczna lokata wakacyjny seans.

Nie będę tu jej omawiać, bo też nie zasługuje na poświęcenie jej osobnego artykułu. Jedyny jej plus to... vouchery do kina. Pominiemy ją milczeniem i zajmiemy się oczekiwaniem na znacznie ciekawszą ofertę w Credit Agricole, która nie schodzi poniżej 3,00%.


Dziwaczna oferta w Idea bank


Póki co nie ma jeszcze zapowiedzi, więc dziś będzie to artykuł, który będzie się pisać cały dzień:) Wszak szczegóły lokaty są podawane dopiero po meczu, a ten skończy się najwcześniej przed 23:00, zaś jeśli będzie dogrywka i karne jak ostatnio, nawet znacznie później.

Warto przypomnieć, że lokaty piłkarskie w fazie grupowej były wabikowe czyli wykluczały się wzajemnie. Kto skorzystał z jednej z nich, nie mógł założyć kolejnej. Za to po wyjściu z grupy CA zrobiło lokatowcom niespodziankę umożliwiając ponowne założenie lokaty i to na 3,40%. 
Start od 3,50%

W fazie grupowej stawka zaczynała się od 3,00%. W fazie play off na starcie lokaty widniało 3,30%. Ile będzie dziś?

Godz 10:00
Jwiadomo, że stawka wyjściowa rozpoczyna się od 3,50% czyli adekwatnie do rangi spotkania. Szczegóły niżej: Jaki wynik dzisiaj typujecie? My wierzymy w awans Polaków i wysoką wygraną! Po meczu Polska – Portugalia uruchomimy rejestrację do promocji „Lokata Piłkarska 1/4 finału”! Tym razem startujemy od 3,5%! Więcej szczegółów opublikujemy po meczu, ale już teraz zdradzimy, że w promocji będą mogli wziąć udział także klienci, którzy skorzystali z poprzednich edycji Lokaty Piłkarskiej :) Kibicujcie z nami i podajcie dalej!
Promocja dla klientów z kontem osobistym w Banku Credit Agricole, posiadających aplikację CA24 Mobile. Nie masz jeszcze konta? Otwórz je teraz - wypełnienie formularza zajmie tylko chwilę!


Tutaj założysz konto w CA wraz z 250 bonusem

CA obstawia wysoką wygraną. Jestem raczej ostrożnym optymistą i typowałbym raczej na remis podobny do meczu ze Szwajcarią...

Godz 10:20
Szczegóły już są znane:
Awans Polaków do 1/4 finału dostarczył nam mnóstwo radości. Chcemy więcej, więc i dajemy więcej! Tym razem startujemy od 3,5%! W obliczaniu promocyjnego oprocentowania nie bierzemy pod uwagę liczby bramek zdobytych w rzutach karnych po regulaminowym czasie gry oraz dogrywce. Oprocentowanie „Lokaty Piłkarskiej 1/4 finału” będzie stałe i wyniesie:
• 3,5% powiększone o 0,2 punku procentowego za każdy gol strzelony przez polską reprezentację przy zwycięstwie Polaków w regulaminowym czasie gry i dogrywce,
3,5% powiększone o 0,1 punku procentowego za każdy gol strzelony przez polską reprezentację przy bramkowym remisie w regulaminowym czasie gry i dogrywce oraz jednocześnie przy wygranej Polaków w rzutach karnych,
• 3,5% przy bezbramkowym remisie w regulaminowym czasie gry i dogrywce, a także w przypadku zwycięstwa reprezentacji Portugalii.
Przykładowo, jeśli mecz zakończy się w regulaminowym czasie gry (z ewentualną dogrywką) wynikiem 2:1 dla Polski, to oprocentowanie lokaty wyniesie 3,9% (3,5% + 2* 0,2 p.p.). W przypadku, gdy gra zakończy się remisem (2:2) w regulaminowym czasie gry i dogrywce, a o zwycięstwie zadecydują rzuty karne, to oprocentowanie lokaty wyniesie 3,7% (3,5% + 2* 0,1 p.p.) w przypadku wygranej Polaków i 3,5% w przypadku wygranej Portugalii.


Oferta będzie ważna do 3 lipca 2016, a więc znajdzie się w jutrzejszym rankingu. Teraz wystarczy już czekać do meczu i na bramki Polaków:)

Formularz będzie aktywny do 3.07.2016r. W kolejnym kroku, po wypełnieniu formularza, do 10.07.2016r., klient powinien założyć standardową 3-miesięczną (tj. 90-dniową) lokatę, stopa stała w skali roku, wyłącznie poprzez aplikację mobilną CA24 Mobile, a bank następnie odpowiednio podwyższy jej oprocentowanie.
Promocja będzie dostępna dla osób, które mają (lub otworzą w czasie jej trwania) konto osobiste w Credit Agricole, korzystających z aplikacji mobilnej CA24 Mobile.
Promocja będzie dostępna także dla klientów, którzy zarejestrowali się do poprzednich edycji Lokaty Piłkarskiej ("Lokata Piłkarska!”, „Lokata Piłkarska II”, „Lokata Piłkarska III”, "Lokata Piłkarska 1/8 finału").
Klient będzie mógł założyć tylko 1 promocyjną "Lokatę Piłkarską 1/4 finału" w wysokości od 1 do 10 tys. zł.

10 komentarzy:

 1. Nie po raz pierwszy w historii, bo byli już na tym etapie rozgrywek w roku 1982 :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to były mistrzostwa świata, a nie Euro. Na Euro nie wyszli nigdy nawet z grupy.

   Usuń
 2. Na razie zbiera Getin, ale nastepna edycja wakacyjnej koczy sie 07/08- kolejny odplyw kasy. Poczekamy zobaczymy co zrobia pod koniec lipca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. co zbiera Getin? Chyba łosi na 2,7%, poza tym stan konta na nowe środki 31.03.2016, ilu się na to nabierze, porażka.

   Usuń
  2. Zawsze mam problem ze zrozumieniem z tymi nowymi środkami... Jak to rozumieć liczy się tylko jeden dzień 31.03? Czy jakoś inaczej to jest?

   Usuń
  3. Tak, liczy się właśnie ten dzień.

   Usuń
 3. idea podniosła stawkę na lokacie cloud do 3,00 % ale to nadal prawie to samo co w getinie 2,7% z uwagi na konieczność blokady 10% kwoty lokaty na nieoprocentowanym koncie. Próba poprawienia bilansu na koniec kwartału półrocza lokatą z biletem do kina żenująca. Odpłyną srodki ale już nie wrócą jeśli nawet poprawią propozycję na koniec lipca bo gdzie indziej okres depozytów dłuższy.. Brawa dla prezesów:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ktoś z Was ubiera się w Coccodrillo?

  OdpowiedzUsuń
 5. Nic ciekawego Agricole nie oferuje. Bo ograniczenie kwotowe lokaty do 10 tyś zł daje śmieszne różnice w odsetkach z tej lokaty. No ale na psyche to działa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Po pierwszej połowie stawka lokaty idzie w górę po strzale Lewego:-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...