czwartek, 3 sierpnia 2017

200 zł premii do zgarnięcia w nowej promocji Nest Rodzina 500plus + kieszonkowe dla dziecka


Nest bank staje się powoli bez wątpienia najpopularniejszym bankiem. Lokaty tutaj już od dłuższego czasu są lepsze od tego co oferuje Idea bank, zaś od czasu do czasu u rudych dodatkowo pojawia się bonus za założenie konta.

Oferta taka każdorazowo kończy się dużo przed założonym czasem. Od sierpnia pojawia się tutaj całkiem nowa promocja, tym razem dotycząca programu Rodzina 500+. Można w niej zgarnąć dodatkowo 200 zł kieszonkowego:)


Nowa promocja w popularnym Nest bank z 200 zł premii

Kto może skorzystać z tej oferty? Według regulaminu Nest kieszonkowe mogą to być osoby, które na dzień złożenia wniosku posiadają Nest konto osobiste w Nest bank i zaakceptują warunki promocji.

Tutaj możesz wziąć udział w promocji Rodzina 500 + kieszonkowe dla dziecka

Na marginesie: jeśli nie masz jeszcze konta w Nest bank, możesz je założyć najpierw. Konto to jest nie tylko darmowe, ale także pozwala na zakładanie lokat oprocentowanych o 0,20% więcej niż w ofercie bez konta. Na dziś najlepiej oprocentowany depozyt półroczny daje 2,60% co jest najlepszą propozycja na rynku.

Tutaj założysz Nest konto dla podwyższania stawek lokat i promocji

Wróćmy jednak do omówienia promocji Rodzina 500+ oraz kieszonkowe dla dziecka. Bank nie podaje jak długo promocja ta będzie obowiązywać. Póki co ma trwać do odwołania i polega na przyznawaniu premii 50 zł, ale w bardzo nietypowym okresie. Można je dostawać nie co miesiąc, lecz co kwartał.


Fragment 'zadbaj o finanse' w szczegółach niżej

W jaki sposób zdobyć owe 200 zł w skali roku. Trzeba tutaj spełnić kilka warunków, które sugeruje sama nazwa promocji. I tak:
 • trzeba być odbiorcą świadczenia Rodzina 500 plus, wypłacanego na ror w Nest bank
 • należy posiadać tutaj jedno z kont: Rodzinne oszczędności (dla dzieci poniżej 13 lat) lub Samodzielne (dla dzieci w wieku 13-18 lat)
 • zapewniać wpływ wynagrodzenia na ror w kwocie minimum 2500 zł
W przypadku jeśli posiadamy tutaj rachunek firmowy a nie prywatny ostatni warunek jest nieco inny. Dodatkowo należy dokonać płatności do US lub ZUS. Ściślej warunki są następujące:
 • zapewnić wpływ na rachunek firmowy w kwocie minimum 6.000 zł
 • dokonać płatności miesięcznej zaliczki podatku do US lub pełnej składki do ZUS
Bez względu na to czy jesteśmy firmą czy nie trzeba wyrazić odpowiednie zgody.

Pierwszy okres kwartalny, za który dostaniemy pierwszy bonus w wysokości 50 zł, liczony jest od miesiąca w którym nastąpi pierwsza wypłata świadczenia w ramach programu rządowego Rodzina 500 plus na ror w Nest bank. 50 zł dostaniemy w terminie 20 dni roboczych od zakończenia okresu kwartalnego.

Podsumowując jeśli ktoś bierze udział w programie Rodzina 500+, nic nie stoi na przeszkodzie, by zwiększyć zyski bowiem jak widzimy nie trzeba spełniać tutaj żadnych warunków poza udokumentowaniem tego faktu. 


Warto przypomnieć, że w przeciwieństwie do większości banków konto w Nest jest darmowe bezwarunkowo. Mamy tutaj 0 za prowadzenie konta i kartę, 0 za przelewy i wszystkie bankomaty. Można nawet wpłacać kasę darmowo do bankomatów Euronetu:)

Regulamin oferty Nest kieszonkowe

12 komentarzy:

 1. Już w Nest nie ma 2,6% na pół roku. Spadło do 2,4%, a na 3 miesiące do 2,3%.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć! Czy u Was też ponad miesiąc po zamknięciu kont w BZWBK nie tylko konta są nadal otwarte, ale też bank naliczył odsetki za lipiec? To absurd jakiś... co proponujecie w takiej sytuacji? Wizytę w oddziale, czy od razu reklamację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie Konta Godne Polecenia zostały zamknięte w trybie natychmiastowym w czasie wizyty w placówce BZ WBK.
   O jakich odsetkach piszesz za lipiec?
   W 6 KGP oprocentowanie promocyjne było tylko do 30.06.2017r.

   Usuń
  2. Też tak miałem- naliczyli odsetki za lipiec, następnego dnia jednak wróciliśmy do normalności - zamknęli dostęp. Pdp za dużo zamykających. Albo stary dobry niezły burdel.

   Usuń
  3. Bank naliczył odsetki za lipiec i wypłacił Wam 01.08.2017r.? Jak to możliwe? Od jakiej kwoty na Koncie? A środki były na KGP.?

   Usuń
  4. Sytuacja wygląda następująco: dyspozycja zamknięcia kont złożona w czerwcu. Data zamknięcia kont ustalona na połowę lipca. Wszystkie środki z tych kont zostały przelane przeze mnie gdzieś indziej 1 lipca - konta zostały wyzerowane. I tu nagle niespodzianka - dziś rano patrzę, a tu na każdym koncie kilkadziesiąt groszy odsetek, naliczonych 1 sierpnia. Złożyłam reklamację i czekam na odpowiedź...

   Usuń
 3. Zespół BZWBK4 sierpnia 2017 14:02

  Dzień dobry,

  Przykro nam, że spotkała Pana taka sytuacja. Proponujemy najpierw kontakt z infolinią naszego banku (numer: 19999) w celu wyjaśnienia sytuacji oraz potencjalnego, szybkiego rozwiązana sytuacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny Zespole BZWBK, mnie też jest przykro. Zwłaszcza z powodu traconego przeze mnie czasu. Reklamacja została złożona przeze mnie drogą elektroniczną dziś rano - niecierpliwie czekam na rozpatrzenie.

   Usuń
 4. Kazdy mial identycznie wg mnie to odsetki za 1 dzien - albo za 30 czerwca nie bylo ich 1 lipca albo policzyli za 1 lipca

  Mnie powiadomiono ze sa odsetki nie umieli wyjasnic skad ale ze musze je pobrac po 1 sierpnia by sie konta zamknely

  Dodatkowo na potwierdzeniu zamkniecia kont mam symulacje na ktorych pojawiaja sie groszowe odsetki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odsetki na KGP za ostatni dzień miesiąca były zawsze naliczane ostatniego dnia miesiąca następnego. Dlatego osoby, które miały 30 czerwca środki na KGP otrzymały odsetki za ten dzień 31 lipca.

   Usuń
 5. Nest bank to dziadostwo. Postanowiłem skorzystać z tej promocji (dopłata 200 do 500). Konto założyłem jeszcze w smart banku w 2014r., gdy było dobrze oprocentowane. Niestety przelewem weryfikacyjnym. Po zmianie na nest jakoś tak leżało, było za darmo z w miarę dobrym ko. Teraz okazało się, że nie można skorzystać z promocji i złożyć wniosku o 500+ z systemu transakcyjnego banku jeśli nie zakładało się konta w oddziale. NIE DA SIĘ I JUŻ. Pokazałem mój tyłek, ryjek i dowód najpierw w placówce partnerskiej a potem w oddziale głównym. Pracownik bardzo się starał, dzwonił, myślał, knuł i na końcu stwierdził, że w regulaminie jest, że jak konto za przelew to wizyta w mopsie ew. epuap. W oddziale było nawet miło (dają darmowe słodkie kakao, kawy lub wody o dziwo brak - wot polityka firmy). Cóż z tego, straciłem pół dnia i jedyną opcją z której skorzystałem było zamknąć konto. Pan proponował za miesiąc otworzyć ponownie!!!!! Głupi bank, chce płacić dwa razy za kartę, czas pracy swoich pracowników i wkur* klientów - ale już nie u mnie bo po pierwsze nie zdążę się załapać do 31.08. a po drugie przy takim poziomie profesjonalizmu to te dwie stówki niech sobie wsadzą. Nikt nie wie czy wystarczy TYLKO przelew 500+ do nest czy konieczna jest jeszcze pensja. Pracownik z uporem twierdził, że można skasować 200 tylko jak jedno z dzieci ma min. 13 lat (chodzi o jakieś nest konto samodzielne whatever). Jednym słowem podsumowania mojego kontaktu z nest bankiem - burdel. Goodbye nest banku, było niemiło ale się już skończyło.

  OdpowiedzUsuń
 6. No i przyszedl 24.08 dzien zamkniecia konta a tu teraz konto nadal aktywne - wiec w poniedzialek znow wizyta w oddziale

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...