poniedziałek, 7 sierpnia 2017

650 zł do zgarnięcia w drugiej edycji promocji Lepiej z eKontem


Omówiona w poprzednim wpisie zapowiedź 200 zł do zgarnięcia w rok nie wygląda zbyt zachęcająco. Zresztą po klonie Banku Pocztowego oczekiwania raczej nie są zbyt duże, ciekawiej wygląda nowa propozycja mBanku.

mBank sukcesywnie polepsza ofertę swojego sztandarowego eKonta. Do niedawna można tutaj było zgarnąć więcej bo 300 zł. Niedawno podniesiono premię dwukrotnie do 600 zł, zaś od sierpnia jeszcze bardziej podrasowano tutaj bonus:)

Najwyższa obecnie premia za otwarcie konta

Na chwilę obecną bank reklamuje już 650 zł za zwrot za zakupy. Do tego dodaje gwarancję niezmienności ceny za konto czyli zero złotych za konto, kartę, przelewy czy bankomaty, chociaż nie wszystkie.

Aż się prosi by otworzyć konto i zgarnąć premię. Niestety nie każdy może to zrobić, bowiem definicja nowego klienta dotyczy daty 1 stycznia 2016. Zamykałem tutaj konto w połowie ubiegłego roku, więc muszę jeszcze poczekać na zmianę terminu odsiadki...

Link do założenia eKonta z 4% cashback i do 650 zł zwrotu

Obecna druga już edycja akcji Lepiej z eKontem potrwa dość długo, bowiem zapisy potrwają do przyszłego roku. Ściślej powyższy link będzie aktywny aż do 10 stycznia 2018, a to bardzo długo jak na promocję z fajnym cashbackiem. 

Co trzeba zrobić by go zdobyć?


Jak zdobyć 650 zł widzimy na powyższym screenie. Bank wymaga łącznie spełnienia 3 prostych warunków:
 • zalogowania się do bankowości mobilnej
 • zasilić konto na niedużą kwotę 1000 zł 
 • płacić kartą/BLIKiem za minimum 250 zł
Logowanie czy przelew to żaden problem dla każdego. Pozostaje więc płatność czyli podstawa przyznawania premii w bankach. Do niedawna mBank płacił tylko 2% za co zbierał wiele krytyki, bowiem więcej oferowały inne banki. Od wprowadzenia promocji Lepiej z eKontem cashback wzrósł dwukrotnie do 4%.

Zwrot będzie przysługiwał dopiero od momentu gdy wydamy kwotę 250 zł czyli dwa razy mniej niż wymaga T-mobile za swoje Konto Premium. Oczywiście im wydamy więcej, tym większy będzie zwrot.

Zwiększeniu uległa wielkość zwrotu w skali miesiąca. Ponieważ premia obowiązywać przez 5 miesięcy, to w miesiącu można zdobyć maksymalnie 130 zł co jest jednym z rekordów. Dla porównania Envelo ma przyznawać maksymalnie tylko 20 zł w miesiącu. 

Link do założenia eKonta z 4% cashback i do 650 zł zwrotu

Na eKoncie jest jednak kilka pułapek na które należy uważać. Przede wszystkim kartą należy płacić minimum 5x by była darmowa. To jednak nie będzie problemem, skoro z definicji dla większego zwrotu będziemy raczej często płacić kartą, więc łatwo uniknąć bezsensownej opłaty 4 zł.Warto jednak przypomnieć inną bezsensowną opłatę. mBank za wypłatę z bankomatu kwoty mniejszej niż 100 zł, pobierze aż 1,30 zł. Należy więc pamiętać by wypłacać minimum 100 zł.

Słowem to obecnie jedna z najlepszych ofert za otwarcie konta, a mBank należy do tych banków, gdzie konto otwiera się dla premii. Pułapki z opłatami łatwo obejść, więc to oferta każdego, kto załapuje się na definicję nowego klienta.

Regulamin promocji Lepiej z eKontem II edycja

3 komentarze:

 1. Czy platnosci za rachunki np sprytnybill lapia sie na zwrot, inne banki generalnie wylaczaja to z premii? A jak mBank?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie dla posiadaczy konta w mBanku. Gdy ja tu wróciłem do zgarnięcia było 100 zł za kilka płatności kartą więc nawet tego nie testowałem...

   Usuń
  2. W promocji mBanku wszystkie płatności internetowe są wyłączone z promocji "Przez transakcję kartą rozumiemy bezgotówkową transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie).".
   Aby uzyskać pełny zwrot 130 zł trzeba wydać 3250 zł miesięcznie i to bez płatności w internecie :(.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...