piątek, 11 sierpnia 2017

Promocja dla leniwych: do 350 zł do zgarnięcia w nowej akcji specjalnej Millennium


Dziś rusza kolejna akcja specjalna w bez wątpienia najciekawszym banku na rynku. W żadnym banku nie ma bowiem tyle premii i bonusów co w Millennium. Nowi jak zwykle mogą zdobyć jeszcze więcej, rusza bowiem dziś nowa akcja z Agorą.

Co można w niej zdobyć. O dziwo nie 360 zł co sugeruje konto lecz 350 zł, a więc nieco mniej niż w dotychczasowych promocjach. Co więcej premia nie jest przyznawana za  płatności kartą rozłożone regularnie na 6 miesięcy po 60 zł, lecz... bez cashbacku za płacenie kartą.Bank nie przyzna tym razem 350 zł w ratach miesięcznych, lecz postanowił przetestować potrójny wariant. Z premią na kwotę 50 zł, bonem na 100 zł do Rossmana oraz przyznać 200 zł za polecanie konta. Teoretycznie jest gorzej, ale za to o wiele łatwiej spełnić warunki, bowiem dwa pierwsze bonusy dostajemy praktycznie za darmo.Niestety nie da się pochwalić banku w kwestii adresatów promocji. Tutaj jest zdecydowanie gorzej niż w innych bankach, Millennium bowiem uparło się by odbiorcą promocji był klient, co nie miał tutaj konta od bardzo dawna bo od 1 kwietnia 2015. Ta data się wydłuża już od bardzo dawna i bank jakoś nie ma zamiaru zmienić definicji nowego klienta:(

Dedykowany link do akcji specjalnej Millenium by zgarnąć 350 zł

Ponieważ jest to akcja specjalna, by wziąć w niej udział należy skorzystać z dedykowanego linku, który będzie aktywny tylko do 31 sierpnia 2017. Zostawiamy organizatorowi nasz mail, na który przyjdzie link do wysłania wniosku o konto z premią 350 zł. Na to mamy czas do 4 września 2017.

Jak można zgarnąć owe 350 zł tym razem? 

 

W zasadzie nie trzeba nic robić. Żeby konto w Millennium było darmowe wystarczy we wrześniu i październiku zrobić przelew na 1000 zł oraz dokonywać jednej płatności kartą na dowolną kwotę. Tak jest tutaj od lat, co jest bezbolesne i wręcz automatyczne.

W opisywanej dziś promocji te dwie czynności przelew + jedna płatność kartą nie tylko zwolni z opłat, ale dodatkowo zostanie nagrodzone premią w wysokości 50 zł. Na deser dostaniemy kartę podarunkową wartą 100 zł do Rossmanna ważną przez 12 miesięcy. Saldo karty oraz datę ważności będzie można sprawdzić w każdej drogerii Rossmann.

Nieco trudniej zdobyć pozostałą część premii tutaj bowiem bank wymaga polecania konta dla znajomych. Także owo polecanie wygląda inaczej niż bankowy program poleceń, który opisywałem na blogu wiosną tego roku.

 

W tej promocji polecanie wygląda podobnie do programu znanego z Toyoty z akcji specjalnej z Agorą. Do polecania służy aplikacja Agory, gdzie wygenerować można kod polecający do przekazania osobie poleconej. Osoba polecona spełnić musi potem to co napisałem wyżej: dokonać przelewu + płatności kartą w dwu przyszłych miesiącach. I tak w kółko.

Dedykowany link do akcji specjalnej Millenium by zgarnąć 350 zł

Zalet konta w Millennium wymienia chyba nie trzeba. Jedno z najlepszych kont oszczędnościowych oraz lokata mobilna dają po 2,50%. I w obu przypadkach jest to odnawialne. Darmowy limit w koncie, możliwość cashbacku na karcie kredytowej... mało który bank daje tyle co Portugalczycy:)

Podsumowując wygląda na to, że bank uznał iż wydawanie dużej ilości kasy kartą to zbyt duże wymaganie i maksymalnie uprościł przyznanie premii. Przez to oferta wygląda raczej na propozycję dla leniwych. W końcu przelew i płatność zrobić można w dowolnym momencie i nie wymaga żadnego nakładu sił.

Regulamin akcji specjalnej Konto 360 stopni w Millennium pełne korzyści

7 komentarzy:

 1. NeoGang - od 14.08.2017r. NeoLokata Zysk gwarantowany dla wszystkich 2,50% na 3 m-ce do 400 tyś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na nowe srodki?

   Usuń
  2. Lepiej z daleka od czyścicieli kamienic. NeoBank ma już komisarza...

   Usuń
  3. http://moneyafterhours.blogspot.com/2017/08/25-na-neolokacie-gwarantowany-zysk-dla.html

   Usuń
 2. a w czym ten komisarz przeszkadza? BFG wypłacie 100% do 2 tygodni. Jakieś pytania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tydzień temu założyłem lokatę w Neogangu, ale teraz dopiero dowiedziałem się ze ten bank ma aż 12% kredytów niespłaconych - czyli odpisanych od bilansu - i aż 25% zagrożonych. De facto ten bank to już trup. Ciekawe czy przez 3mc jeszcze pociagna. Niestety na stronach KNF trudno szukac jakichś ostrzeżeń. Moze niepotrzebne na razie.
   BFG garantuje - ale nie natychmiastowo. Kasę masz dostać w ciagu 20 dni, ale jak jej nie bedzie to dostaiesz za rok, dwa a może za 10 lat. BFG ma gwarancje obejmujące ca. 7mld. To kropla. Polskie depozyty bankowe to coś 550mld. Jakby kilka banków miało kłopoty + skoki BFG nie bedzie w stanie sie wypłacić a ze BFG jest zasilane ze skladek banków to padające banki nijak nie bedą w stanie dokapitalizować BFG i kółko się zamyka.
   Neobank komisarza ma bodaj od roku - wiele banków ma. Problemem nie jest komisarz tylko to co napisałem - 25% kredytów zagrozonych. Z wielkich banków najwiecej takich kredytów miał/ma BPH jeśłi mnie pamieć nie myli i to było coś w okolicach 10%.
   Tak czysiak - neobank tego nie przetrwa prawdopodobnie. Bedzie szukał kupca. mam nadzieję że te 3mc jeszcze pociagnie bo nie cchce mi sie zrywać tej lokaty.
   Te 2.5% to nie jest jakoś specjalnie dużo jak na bank w klopotach. Moze te kłopoty nie są aż tak duże bo banki potrzebujące gwałtownie kapitału daję 2-3% ponad konkurencję a 2.5% na lokacie i koncie to na dziś nei jest wielkie halo. Getin, DB, Millenium i wiele innych. W każdym bądź razie ja następny raz na Neo sie raczej nei zdecyduję doczasu wyjaśnienia kłopotów

   Usuń
  2. Kolego Siegfryd - czy Ty aby naprawde bie nazywasz sie Zytnicki?
   W NeoBabku nie ma komisarza tylko jest Kurator. To dw rozne byty i diametralnie roznych uprawnieniach.
   Odsylam do Prawa bankowego - artykuly 144 i 145.
   Siegfryd nagle sie pojawil na tym forum probujac najpierw wygladac na titalnego ignoranta pytajac np. czy mozna jedniczesnie trzymac srodki w kilku bankach.
   Pozniej kiedy juz wiekszosc uzna go za zwyklego ciulacza nagle wypowiada sie bardzo merytorycznie odnośnie zagadnien ktorych z pewnoscia polowa osob nie zrozumie, ale z pewnoscia wywola u nich strach przed tym bankiem.
   Cos mi tu smierdzi ta aktywność p. Zytnickiego, tzn. Siegfryda.
   Czy to aby nie jest celowe działanie ukierunkowane na zaszkodzenie bankowi?
   Nie wiem, tylko pytam.
   Ocene pozostawiam kazdemu z Was.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...