niedziela, 27 sierpnia 2017

Stawka 2,50% na 4 edycji konta Profit w Millennium dalej aktualna


Omówiona w poprzednim poście promocja 20% cashback wraz z wyżerką na festiwalu restauracji może być jedynie ciekawostką dla nielicznych, na którym z oczywistych powodów zabraknie duriana. Zupełnie inaczej jest z kontem Profit.

Na tę informację czekaliśmy niemal cały miesiąc, bowiem poprzednia promocja konta oszczędnościowego trwała do wczoraj. Okazuje się jednak, że Millennium kolejny raz przedłuża dobrą stawkę 2,50% :)


Stawkę można złapać tylko do 14 października


Obrazek reklamujący konto dalej jest w tonacji wakacyjnej, ale rozpoczynający się dziś 4 edycja konta potrwa do... 14 października 2017. Data nieco zaskakująca, gdyż do tej pory przyzwyczailiśmy się do dwumiesięcznego okresu dla każdej edycji. Czyżby jesienią planowano zmiany?

Tutaj założysz KO w stawce 2,50% do 14 października w Millennium

Póki co do dnia nauczyciela można łapać stawkę. Łapać, bowiem kto w krótkim okresie promocyjnym wpłaci tutaj środki ma zagwarantowane 92 dni oprocentowania na 2,50% dla nowych środków. Pod warunkiem, że nie bierze udziału w poprzedniej edycji, co jest charakterystyczną cechą nietypowego konta.Chociaż do promocji można wskoczyć niemal do połowy października, warto przypomnieć, że tylko do końca sierpnia, a więc do przyszłego piątku trwa tutaj akcja specjalna. Nowi klienci którzy nie mieli tutaj konta od 1 kwietnia 2015 mogą za niemal za darmo zgarnąć 350 zł.

Dedykowany link do akcji specjalnej Millenium by zgarnąć 350 zł

Promocję opisałem w artykule Promocja dla leniwych. Biorąc pod uwagę terminy rozsądne wydaje się najpierw założenie konta osobistego dla premii, a następnie konta oszczędnościowego dla 2,50%.

Nic się nie zmienia w kwestii limitów. W dalszym ciągu promocyjne oprocentowanie obowiązuje do 100.000 zł, zaś nadwyżka posiada stawkę 1,70%. A więc w dalszym ciągu znacznie lepiej aniżeli konkurencyjna do niedawna Optima.

Jedna rzecz w koncie była niefajna - ograniczenie przelewu dziennego do 50.000 zł. W dalszym ciągu można jednak omijać to ograniczenie metodą przyszłych przelewów. Testuję ją ostatnio także w innych bankach i... nie wszędzie działa.

Regulamin 4 edycji nowe środki na koncie profit w Millennium

16 komentarzy:

 1. Cześć. Mam pytanie co do zasady działania - wpłaciłem nowe środki 2 sierpnia, czyli większy % na nowe środki mam do około 2 listopada. W piątek wypłaciłem środki. W poniedziałek wrócą na konto. Jak teraz liczyć okres do którego będę miał podwyższone %? Czy wskoczę w aktualną promocję od poniedziałku, czy dopiero po 2 listopada?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W twojej sytuacji nic nie dało wyzerowanie Konta Profit. W poniedziałek wpłacając z powrotem środki na Konto dalej jesteś w 3 edycji z oprocentowaniem 2,50% do 2 listopada. Wszedłbyś automatycznie z dniem 2 listopada w 4 edycję, gdyby Twoja aktualna 3 edycja kończyła się
   najpóźniej 13 października, a tak nie jest, bo kończy się dopiero 2 listopada. Dla Ciebie, jeśli będzie to 5 edycja.

   Usuń
 2. % cieszy choć lokaty z taki też nietrudno znaleźć. Wciąż się gryzę czy nie porzucić mille na rok po to by zainkasować wisienkę. Tak też się zastanawiam czy nie ugrałbym coś gdybym złożył wypowiedzenie, może wtedy za pozostanie coś by zaoferowali....? Przerabiał to już ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mille to nie Optima, więc porzucenie na rok nie daje gwarancji powrotu po wisienkę. Obecna karencja trwa już blisko 2,5 roku i ciągle się wydłuża...

   Usuń
 3. malem na koncie internetowym w milenium 10k wplacilem nowe srodki w wysokosci 10k i przelalem na konto profit (2,5%)a z konta internetowego wyplacilem 10k to teraz jakie oprocentowanie na koncie profit

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz nie masz juz nowych srodkow. Na KO nowe srodki sa ustalane, analizowane kazdego dnia a nie tylko przy wplacie.

   Usuń
 4. Jak już otworzę konto osobiste to ile mam czasu na otwarcie konta oszczędnościowego aby mieć oprocentowanie 2,5% (jako nowy klient)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej edycji promocji masz czas do 14 października.

   Usuń
 5. W alior jest konto lokacyjne na 4M, 2,5% do 100 tyś.

  OdpowiedzUsuń
 6. @Polcan, mam pytanko odnośnie aktualnej promocji konta profit.
  Mam aktualnie lokatę mobilną na 10tys.zakładaną 18.07 lipca.
  Na koncie profit nie miałem żadnych ruchów od 1 czerwca
  Czy oprocentowanie 2,5% będzie obowiązywało od pierwszej złotówki, czy od kwoty 10tysięcy?
  Bo rozumiem, że moje "Saldo progowe łącznego zaangażowania" wynosi 10 000 zł i od tej kwoty obowiązuje promocyjne oprocentowanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak rozumiem masz start od 1 czerwca, więc przez 92 dni od tego momentu masz 2,50% zaś lokata pracuje niezależnie, bo z tego co piszesz dopłaciłeś dychę.
   Teraz wystarczy lokatę odnawiać, a nie będzie ona mieć wpływu na saldo brane pod uwagę dla KO.

   Usuń
  2. Może źle się wyraziłem. 1 czerwca dokonałem ostatniej wypłaty środków z KO (z kapitalizacji odsetek) i od tego czasu saldo wynosi 0zł. Ostatnia wpłata na KO miała miejsce 12.05. Lokata mobilna, tak jak pisałem, założona 18 lipca
   Zadając jakiś czas temu pytanie dotyczące poprzedniej promocji uzyskałem odpowiedź, że dopiero od kwoty 10 tys. środki będą objęte promocją, dlatego z niej nie korzystałem. Do 10 tys. oprocentowanie standardowe, tj. 0,60% bodajże.
   Ze względu na brak konkretnej informacji o aktualnym oprocentowaniu mojego KO, konto w millennium jest u mnie pierwsze w kolejce do odstrzału, ponieważ już mnie męczy pilnowanie comiesięcznego zasilenia i dokonania płatności kartą, której na co dzień nie używam :)

   Usuń
  3. Teraz wszystko jasne, miałeś środki na koncie od 12 maja do 1 czerwca więc odsetki musiałeś dostać na początku czerwca.
   Skoro potem w lipcu założyłeś lokatę mobilną na 10k, to faktycznie do 10k na KO będziesz mieć stawkę standardową czyli 0,60% zaś powyżej 10k promocyjną czyli 2,50%.
   Jeśli jednak będziesz stale odnawiał lokatę mobilną, to przy następnej promocji w której weźmiesz udział będzie Ci się liczyć całe saldo na 2,50%. Wówczas bowiem na start będzie 10k, ale będzie ono utrzymywane na lokacie - tę metodę ja stosuję już od blisko dwóch lat.

   Usuń
  4. Dzięki. Czy przez "stale odnawiał" masz na myśli opcję automatycznego wznawiania (jest taka możliwość w ogóle przy lokacie mobilnej?) Ja swoją lokatę w lipcu założyłem tego samego dnia, w którym skończyła się poprzednia lokata mobilna. Tego samego dnia miałem zrobione jeszcze przelewy in i out na ok 1000 zł, ale kwota lokaty pozostała taka sama, czyli 10000 zł. Sam już nie wiem, jak na to patrzeć. Chyba przeleję tu środki dzisiaj i zobaczę jak mi policzą za sierpień odsetki

   Usuń
  5. Teraz to dopiero namieszałeś. Skoro odnowiłeś lokatę to znaczy, że te 10k nie ma znaczenia przy KO i 2,50% powinieneś mieć dla calego salda.
   Nie ma możliwości odnawiania, przecież i tak musisz komórkę nakierować na rozszerzoną rzeczywistość, żeby mieć 2,50%.

   Usuń
 7. Może źle się wyraziłem. 1 czerwca dokonałem ostatniej wypłaty środków z KO (z kapitalizacji odsetek) i od tego czasu saldo wynosi 0zł. Ostatnia wpłata na KO miała miejsce 12.05. Lokata mobilna, tak jak pisałem, założona 18 lipca
  Zadając jakiś czas temu pytanie dotyczące poprzedniej promocji uzyskałem odpowiedź, że dopiero od kwoty 10 tys. środki będą objęte promocją, dlatego z niej nie korzystałem. Do 10 tys. oprocentowanie standardowe, tj. 0,60% bodajże.
  Ze względu na brak konkretnej informacji o aktualnym oprocentowaniu mojego KO, konto w millennium jest u mnie pierwsze w kolejce do odstrzału, ponieważ już mnie męczy pilnowanie comiesięcznego zasilenia i dokonania płatności kartą, której na co dzień nie używam :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...