piątek, 25 sierpnia 2017

Prawie 400 zł za wyżerkę dla młodych w PKO w promocji Serce na Talerzu


No i proszę, jak było do przewidzenia kolejny raz opisana w poprzednim poście promocja w Nest bank skończyła się ekspresowo bo już po dwóch dniach. Ruszyła za to inna, tym razem w PKO, gdzie do zgarnięcia jest blisko 500 zł.Niestety jest to promocja adresowana dla młodych ludzi, a młodzi to dla tego banku osoby w przedziale wiekowym 18-26 lat. Jest tutaj jednak dodatkowe zastrzeżenie, że osoby te nie mogły mieć konta po 31 sierpnia 2016, czyli amnestia wynosi blisko rok. 

Warto tutaj podkreślić jeszcze jedną rzecz - powyższa data dotyczy także posiadaczy konta w Inteligo. To dość zaskakujące mając na uwadze fakt, że zwykle promocje w obu bankach działały niezależnie od siebie. W tej promocji niestety tak nie jest.

Tutaj weźmiesz udział w promocji Serce na talerzu jeśli lubisz jeść w PKO

Powyższy link ma być aktywny do 30 września 2017. Należy przy tym zaakceptować kartę Mastercard dzięki której będzie można zdobywać aż 20% cashback. Pamiętajcie także o zgodach marketingowych, bo to zawsze podstawa do wypłaty premii.

Dodatkowo wymagana jest rejestracja w promocji Serce na talerzu na dedykowanej stronie. Liczba osób, które mogą brać w tym udział jest ograniczona do 2000, chociaż z pewnością nie będzie to taki hit jak promocja z biedronką. 

Pozostało 2000 zaproszeń na obżarstwo;)

Co można zdobyć po otwarciu konta i rejestracji w promocji?

Bank przyzna:
  • 50 zł przez 6 miesięcy czyli w sumie do 300 zł
  • 2-osobowe zaproszenie na Festiwal Restaurant Week
Co do punktu pierwszego, to owe 50 zł zwrotu na miesiąc bank przyzna przy aż 20% cashback co należy bez wątpienia do rekordów. 

Jest jednak małe ale, nie są to zakupy dowolne na cokolwiek nam przyjdzie ochota jak lubimy najbardziej. W tej promocji liczy się wyżerka czyli placówki gastronomiczne typu: restauracje, fast foody czy kawiarnie. Do tego można doliczyć także portale do zamawiania dań online.

 
W punkcie drugim jest mowa o zaproszeniu dl dwóch osób na Festiwal Restaurant Week, który odbędzie się w dniach 20-29 października 2017. Na szczęście nie trzeba wybierać się do Warszawy czy jakiegoś innego wybranego miejsca. Festiwal będzie się odbywać w wielu miejscach jednocześnie w 13 miastach w Polsce.Ich listę można zobaczyć na powyższym obrazku.Wartość nagrody dodatkowej to 2*49 zł czyli 98 zł. Zdaniem organizatorów to 3-dniowe doświadczenie specjalnie skomponowanego "popisowego menu festiwalowego". Słowem coś dla zwolenników dobrej wyżerki.

Tutaj weźmiesz udział w promocji Serce na talerzu jeśli lubisz jeść w PKO


Przyznam szczerze, że gdyby nie ta promocja, pewnie nigdy bym nie słyszał o takim festiwalu. Wyżerka to przyjemna sprawa, ale i tak to oferta dla bardzo specyficznej grupy ludzi lubiących nietypowe wyzwania by potem pochwalić się że brali udział w festiwalu najlepszych restauracji...

Regulamin promocji Serce na Talerzu w PKO

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...