poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Łatwe do zdobycia 150 zł do H&M za założenie konta w BNP Paribas w promocji dla młodych


Paribas idzie ewidentnie na wojnę z Citi w zakresie ilości promocji jakie zasypuje klienta. Wojna to jednak pokojowa, gdyż Citi promuje kredytówki z premią, zaś Paribas konta z bonusem. Dla nas ważny jest fakt, że w obu przypadkach można zarobić.

Do licznych już promocji, które rzecz jasna można znaleźć w zakładce Nie przegap, dochodzi kolejna. Po premii 100 zł na konto dochodzi kolejna - 150 zł na zakupy do popularnego sklepu H&M. A premię zgarnąć tutaj bardzo łatwo.

Kolejna promocja w Paribasie, ale dla osób młodych

Niestety inny jest tym razem adresat promocji. Nie jest to bowiem promocja dla każdego, a jedynie dla osób poniżej 26 roku życia przy czym o dziwo brany jest pod uwagę dzień 31 października 2017. Mało tego nawet młode osoby mają ograniczenie: nie można posiadać tutaj konta od dość dawna bo od 2 lat. Kto spełnia oba warunki i lubi robić zakupy w H&M może zdobyć premię.

Tutaj założysz konto Maksymalne i otrzymasz 150 zł do wydania w H&M

Link prawdopodobnie będzie aktywny do 30 września 2017. Prawdopodobnie, bowiem bank ustalił limit dla tej promocji na 2500 sztuk. Nie wiem jak bardzo popularny jest H&M, jest jednak możliwość, że limit wyczerpie się przed końcem września.

Młodzi jak zwykle mają ułatwione zadanie w zdobyciu premii. Nie muszą wykonywać zakupów na określoną kwotę i liczyć na pewien procent od dokonanych zakupów. Tutaj liczy się tylko ilość dokonanych transakcji, a nie jakość:)

150 zł za 11 płatności - szkoda że tylko dla młodych
Do zgarnięcia są 3 bony po 50 zł. Również wymagania są rozłożone na 3 miesiące. Ściślej bank wymaga aby dokonać:
  • 1 płatność w październiku
  • 5 płatności w listopadzie
  • 5 płatności w grudniu
Te zaledwie 5 płatności bank uważa już za aktywne korzystanie z konta. Rzecz do zrobienia za jednym zamachem w każdym miesiącu, biorąc pod uwagę fakt, że nieważne na jakie kwoty zrobimy te zakupy.

Darmowe konto także dla młodych

Słowem mamy łatwe do zdobycia 150 zł w postaci. Paribas dodatkowo dodaje konto Maksymalne, gdzie wszystko jest za zero. Inna sprawa, że z relacji czytelników wynika, iż Francuzi należą do kategorii trudnych banków, więc najlepiej zgarnąć tutaj premię na zakupy i zamknąć konto.

Tutaj założysz konto Maksymalne i otrzymasz 150 zł do wydania w H&M

Za to sama nagroda będzie ważna bardzo długo. Według regulaminu bony będą ważne aż do 31 października i to nie przyszłego roku, ale nawet 2019 roku. Dostaniecie je w formie sms przy czym dwa pierwsze jeszcze przed świętami
  • do 17 listopada 2017
  • do19 grudnia 2017
  • do 18 stycznia 2018
Regulamin promocji Zakupy na 150 zł w H&M z kontem Maksymalnym

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...