środa, 2 sierpnia 2017

30 GB oraz rozmowy i smsy do wszystkich bez limitu na 90 dni za przeniesienie numeru na kartę


T-mobile ostatnio się nieźle rozszalał. W ofercie od dłuższego czasu ma już nie tylko fajne konto dające 5% cashback, oraz darmową kartę kredytową. Od tego roku pojawiły się tutaj fajne promocje telefonii komórkowej.

Najpierw prawdziwym hitem było rozdawanie za darmo 20 GB dla każdego. Teraz pojawiła się nowa oferta w której do zgarnięcia jest więcej bo 30 GB internetu w kraju oraz rozmowy do wszystkich w kraju i w roamingu w UE przez 90 dni.

 
Oferta tym razem nie jest dostępna dla każdego jak to cały czas jest w przypadku 20 GB. 30 GB z bonusami może dostać tylko osoba, która korzysta w dowolnej sieci z usługi na kartę i przeniesie ją do T-mobile, a nowy jak zwykle zgarnie więcej.

Na dobrą sprawę oferta jednak może być dla wszystkich. Nawet jeśli ktoś ma abonament może przecież kupić jakiś groszowy pakiet telefonu na kartę i przenieść go do T-mobile zgarniając zarazem wymienione wyżej bonusy:)

Tutaj możesz przenieść numer za 30GB + rozmowy no limits przez 90 dni

Oferta tym razem ma potrwać do wycofania, jednak T-mobile zastrzega sobie, że nie nie potrwa do dużej niż do końca roku, a więc do 31 grudnia 2017. Oferta może zatem skończyć się w dowolnym momencie.


Co trzeba zrobić by dostać 30GB oraz rozmawiać czy smsować do woli przez 3 miesiące. Warunek jest banalny, bo też w przeciwnym razie nie omawiałbym tego na blogu. Wystarczy bowiem przenieść numer oraz doładować, co i tak posiadacze telefonów na kartę robią i nie dostają bonusów.


Kwota doładowania jak za 90 dni nie jest też jakoś duża bo tylko 25 zł. Doładowanie uruchamia trzy cykle 30 dniowe i w każdym takim cyklu otrzymujemy 10 GB internetu w kraju oraz nielimitowane rozmowy oraz smsy tak w kraju jak i w roamingu EU.

Tutaj możesz przenieść numer za 30GB + rozmowy no limits przez 90 dni

Z tym roamingiem to jednak nie jest tak różowo. Opłata jednostkowa za 1MB danych w strefie roamingowej 1A będzie wynosiła 4 grosze do momentu osiągnięcia krajowego limitu danych w ramach pakietu. Jeśli jednak ktoś używa smartfona tylko w kraju, z pewnością nie będzie mieć dodatkowych opłat.W dalszym ciągu jest aktywna inna niemniej fajna promocja dla każdego o nazwie best in test, na której każdy może zdobyć 20 GB. Miała trwać tylko do 26 lipca 2017, ale została przedłużona. Termin obowiązywania tej oferty nie jest jeszcze znany, niebawem T-mobile ma jednak zmienić regulamin oferty, gdzie ma znaleźć się nowy termin.

Tutaj zgarniesz darmowe 20 GB netu w T-mobile

Póki co termin brzmi do odwołania. Tę drugą ofertę omawiałem już na blogu i skorzystałem od razu jak tylko pojawiła się na rynku. Tutaj całkowicie za darmo i bez żadnych zobowiązań mamy 20 GB. Szczegóły omówiłem w osobnym artykule tutaj.

Regulamin nowej promocji 90 dni za darmo w T-mobile

4 komentarze:

 1. Miło popatrzeć jak ten niemiecki szajs idzie powoli na dno i zebrze o nowych klientów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Apropos roamingu - byłem teraz 40 km od strefy euro i stawka za 1 Mb internetu prawie 20 pln. Nieźle można popłynąć ... zreszta kolega z innej firmy pojechał do Albanii i nie wyłączył transmisji danych, prawdopodobnie zignorował SMS z ostrzeżeniem i dostał rachunek na 22k.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja póki co jestem jeszcze w nju, a tutaj po przekroczeniu granic kompletnie traci się jakikolwiek zasięg.
   W zasadzie bardzo bezpieczna opcja, ale już przelewu nie da się zrobić, bo smsu autoryzacyjnego nie zrobisz. Więc jak braknie kasy na koncie i w portfelu to nie zasilisz konta z innego banku...

   Usuń
 3. Postanowiłem skorzystać z promocji T Mobile 20 GB. Kartę nawet otrzymałem. Po aktywacji karty pakiet internetu nie działał. Konsultant T Mobile nie wiedział dlaczego. Po tygodniu przyszedł SMS pakiet skończony. Nie użyłem nawet jednego megabajta. Tak to w tej sieci działa. Sami zniechęcają klientów na każdym kroku.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...