wtorek, 8 sierpnia 2017

Podwójna zdobycz do 400 zł w limitowanej akcji Paribasa z darmowym kontem Optymalnym


BNP Paribas nie ustaje w promowaniu Podwójnej zdobyczy za założenie darmowego konta Optymalnego. Pierwszą zdobyczą jest łatwe do zdobycia 300 zł, które pojawia się w każdej promocji. Oferty różnią się jedynie drugą zdobyczą.

Jak pamiętamy pod koniec lipca drugą zdobyczą okazało się bon na 200 zł do portalu wakacje.pl. Oferta potrwa co prawda do końca wakacji, ale nie cieszy się chyba dużą popularnością, skoro mamy nową ofertę. Tym razem zamiast bonu mamy znów gwarantowany przelew na konto:)


Znów dodatkową premią jest 100 zł na konto

Nic dziwnego ludzie wolą zawsze kasę, którą można wydać wedle własnej woli aniżeli bony do konkretnego partnera. Kasę zresztą zawsze można dalej pomnażać zbierając premię z różnych banków i odkładać dość znaczne kwoty. W tej promocji zaś można zgarnąć nawet 400 zł.

Kto to może zrobić? Paribas trzeba pochwalić za elastyczność. W przeciwieństwie do większości banków, które tak jak omówiony wczoraj mBank dają stałą datę, Paribas mówi wyraźnie: nowy to taki co nie miał tutaj konta od 6 miesięcy. Szybko więc można wrócić po nową premię.

Tutaj założysz konto Optymalne i zgarnąć Podwójną zdobycz do 400 zł

Podobnie jak akcja z wakacje.pl niniejsza promocja ma potrwać do 31 sierpnia 2017. Bank zaznacza jednak, że akcja jest limitowana do 1000 sztuk, więc jest możliwość, że powyższy link będzie aktywny krócej aniżeli do końca wakacji.

Jak zdobyć podwójną zdobycz? 


1. 100 zł za zyskowne konto
Pierwsza stówka to standardowe wymagania. Umowę o konto należy podpisać do 15 września, a następnie być przez chwilę aktywny na nowym koncie. Aktywność oznacza tutaj:
przelew na 1000 zł
płatność kartą na 300 zł
Oba warunki trzeba spełnić przez dwa kolejne miesiące: wrzesień i październik. 


2. 300 zł od banku Paribas
Druga premia to standardowa akcja Paribasa, ułatwiona w stosunku do poprzedniej promocji z iKontem. Nowe konto Optymalne jest o wiele ciekawsze z kilku powodów. Po pierwsze jest darmowe, a po drugie premię zdobyć o wiele łatwiej niż w innych bankach. 

Samo konto Optymalne omawiałem już szczegółowo w osobnym artykule tutaj. Dla leniwych, przypomnę w skrócie, że należy:
 • płacić kartą do konta przez rok
za płatności dostaniemy 2% zwrotu przez 12 miesięcy. W ciągu jednego miesiąca możemy liczyć maksymalnie na 25 zł, więc w skali roku daje to nam owe 300 zł.

3. Darmowe konto Optymalne
Oferta nie byłaby atrakcyjna, gdyby nie fakt, że konto jest darmowe, więc faktycznie nazwa konta jest uzasadniona. A jest nie płacimy bowiem ani za kartę do konta, ani za samo konto. Co ważniejsze płacąc kartą zdobywamy podwójny bonus za te same płatności.

Regulamin najnowszej promocji 100 zł Zyskowne konto w Paribas
Regulamin promocji 300 zł za Konto Optymalne w Paribas

9 komentarzy:

 1. Jeśli ktoś jest zainteresowany to jest zainteresowany to niech weźmie pod uwagę fakt, że co miesiąc musi wysłać reklamacje dotyczącą błędnego naliczenia Moneyback.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem w takim przypadku bank powinien nie tylko przyznać należną premię, ale za swój błąd przyznać dodatkowy bonus.
   Nieliczne banki tak robią, ale jest to praktykowane. Ostatnio pisałem reklamację w Millennium i dostałem tak niemałą premię, przeprosiny za błąd i 4 możliwości dodatkowej premii do wyboru:)

   Usuń
  2. Ale w BGZ to standard i oni wiedza, ze nikomu nie naliczaja premii z automatu, tylko przez reklamacje i czesto trzeba te reklamacje ponawiac. BGZ to porazka i nie ma sensu polecac tego banku, bo to ciagla udreka.

   Usuń
  3. BGŻ Paribas i premia za reklamacje. Dobre:)Ten bank to jakaś porażka jest. Najlepiej żeby zniknął z Polski - nie jesteśmy ideałami ale też nie zasługujemy na taką bylejakość, którą funduje klientom ten śmieszny bank.

   Usuń
  4. Kurcze z ciekawości aż sam sobie założę tutaj niebawem konto. Na razie jeszcze mam promocje w T-mobile, Millennium oraz Citi czyli kartą mogę wydawać nawet i 10.000 miesięcznie, ale promocja Citka kończy się już w sierpniu, potem Milek, więc poluzuje mi się nieco w portfelu i przyjdzie czas na Paribasa.
   Dam wówczas znać czy i u mnie będzie tak uciążliwie. Dla mnie reklamacje to chleb powszedni, warto jednak je składać, jeśli jesteśmy pewni że mamy rację.

   Usuń
 2. Polcan ten bank to tragedia. Konto bezpłatne- pobierają prowizję, reklamacja- zwrot i znowu pobierają prowizję. Karta bezpłatna- pobrali opłatę, znowu reklamacja. Wydane 1800 zł dobrymi kodami- money beck 2%- zamiast 25 zł to 2,61. Reklamacja. Nie można samodzielnie sprawdzić kodów MCC trzeba dzwonić na infolinie. TRAGEDIA. Czekam na nagrodę i żegnam bez żalu.
  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę pochwalić bank Paribas. Po Waszych wpisach spodziewałam się perypetii, tymczasem już wczoraj, 30.09 miałam na koncie prawidłowo naliczony moneyback z datą jutrzejszą, czyli 02.10. Żadnej opłaty nie naliczyli... Póki co, wszystko gra :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy ktoś już dostał 100? Dziś deadline...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...