czwartek, 17 sierpnia 2017

Hojny Citi: 400 zł konto oraz 400 zł do frisco/morele/allegro za darmową kartę i 500 zł na deser


Citi ma już tyle atrakcyjnych ofert na swoich kartach, że ostatnio muszę je opisywać hurtowo by nadążyć. Do tej pory każdą opisywałem z osobna, jednak są one do siebie tak podobne, że można z powodzeniem robić to parami.

Przykładem była oferta vouchera na 400 zł do allegro lub morele.net opisana w sobotę na PP3. Warunki są tam identyczne, niestety można wybrać tylko jedną kartę - a to nie koniec wyboru. Można także zdecydować się na voucher na 400 zł do supermarketu frisco.pl

W artykule o kartach musieliśmy dokonywać wyboru typu albo-albo i zgarnąć tylko jeden bonus. W niniejszym artykule jest zupełnie inaczej - omawiam dwie oferty, które można łączyć i zdobyć w sumie... nawet do 800 zł.


Pierwszy bonus za jedną z kart kredytowych

1. 400 zł za darmową kartę w Citi do frisco 
(lub allegro/morele.net)
Podstawą atrakcyjności ofert karty kredytowej z premią jest fakt, że sama karta jest całkowicie darmowa co jest ewenementem wśród kredytówek. A na dodatek na start możemy zgarnąć 400 zł dla opcji z allegro, morele lub frisco. Trzeba jednak spełniać warunek nowego klienta

Nowy klient w promocjach kart Citi od początku roku jest ten sam: to osoba, która nie miała tutaj karty od 1 stycznia 2015. Kto zatem zdążył kartę zamknąć przed tym terminem lub nigdy jej nie miał może skorzystać z opisywanej oferty.

Tutaj możesz założyć kartę i zdobyć dzięki niej voucher na 400 zł do frisco

Ta promocja potrwa nieco krócej aniżeli omawiane w sobotę. Do Allegro oraz morele.net można składać wniosek o kartę do końca roku, natomiast do omawianego niżej frisco krócej o miesiąc bo tylko do 30 listopada 2017.Co ciekawe nic się nie zmienia w warunkach zdobycia owego przydatnego z pewnością vouchera w porównaniu do wymagań dla allegro czy morele.net. W każdym przypadku po otrzymaniu darmowej karty Citi Simplicity wystarczy spełnić dwa warunki:
 • zalogować się raz do bankowości 
 • dokonać kartą płatności na 1000 zł
Oba warunki należy spełnić do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od daty zawarcia umowy o kartę.


Po spełnieniu powyższych warunków nabywamy prawo do dwóch kodów wartych po 200 zł każdy do supermarketu frisco.pl. Otrzymamy je w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków. Nie przyjdą jednak na maila lecz można je będzie znaleźć w bankowości elektronicznej Citi.
 
Drugie 400 zł jest za skorzystanie z polecenia


2. 400 zł za założenie konta Citi Priority
Drugie 400 zł można zdobyć dzięki założeniu konta. Tutaj warunek nowego klienta jest o wiele prostszy. Wystarczy, że nie byliśmy posiadaczami konta w Citi od 30 czerwca 2016 czyli półtora roku krócej aniżeli w przypadku karty kredytowej.

Tę ofertę szczegółowo omówiłem w osobnym artykule, więc do dość obszernych szczegółów odsyłam do wpisu z początku lipca. W wielkim skrócie po wybraniu ciekawszej z dwóch opcji dostajemy:
 • 100 zł tylko za utrzymanie salda na 30.000 zł w pierwszym miesiącu
 • 300 zł za 6% cashback w kolejnych 6 miesiącach
Szczegóły we wspomnianym wyżej artykule.3. Do 500 zł na deser
Tutaj mamy małą nowość o czym nie było mowy w cytowanym wyżej artykule: konto można polecać znajomym i zarobić dodatkowo 100 zł za każdego poleconego. Maksymalna liczba osób to 5 więc polecający może zarobić do 500 zł.

Do 500 zł na deser
Wiem, że wielu z Was posiada już konto w Citi, bo od dłuższego czasu Citi Piority jest dość ciekawą opcją dającą całkiem niezły bo 6% cashback, a więc większy niż w bardzo popularnym T-mobile. Jeśli chcielibyście polecić konto swojemu znajomemu możecie skorzystać z poniższego linku.

Tutaj możesz polecić znajomemu konto Citi Priority i zdobyć 100 zł

Jeżeli chciałbyś być poleconym przeze mnie możesz napisać na marszr1@gmail.com. Oferta potrwa niedługo bo tylko do 31 sierpnia 2017 pozostało więc niewiele czasu bo zaledwie dwa tygodnie. 

Warto podkreślić, że ta oferta dotyczy drugiej edycji konta. Jest ona nieco ciekawsza aniżeli najnowsza, czwarta już odsłona Citi Priority, którą omawiałem w osobnym artykule pod koniec lipca. Warto porównać obie by się przekonać, że druga edycja z 400 zł jest lepszą opcją od czwartej z lokatą na 2,50% oraz bonusem na 300 zł.

Co ciekawe bank podkreśla, że przewiduje podobne akcje w przyszłości. Niewykluczone zatem, że osoba, która teraz założy konto będzie mogła też zarabiać na polecaniu w przyszłości tak jak jest w przypadku innych banków.
 

1. Regulamin promocji voucher na 400 zł do frisco za darmową kartę w Citi
2. Regulamin promocji do 400 zł z kontem Citi Priority edycja II
3. Regulamin oferty z 500 zł - Poleć konto znajomemu

6 komentarzy:

 1. A jak to wygląda później jak już zgarnę te bonusy za kartę i konto? Można je bez ponoszenia kosztów zamknąć, czy jest jakiś wymóg, że na przykład rok muszę mieć kartę kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma, a z relacji czytelników wynika, że bank wręcz stara się zatrzymać klienta oferując nowe korzyści.
   We wrześniu czeka mnie ostatni bonus za konto. Po jego otzymaniu zamierzam je zamknąć. Oczywiście poinformuję jak to będzie wyglądać w moim przypadku.

   Usuń
 2. konto nie można mieć od 30 czerwca ale 2016 roku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na nieszczęście masz rację. Czas mija szybciej niż powinien...
   Oczywiście datę poprawiłem, dzięki.

   Usuń
 3. Składałem wniosek o kartę kredytową i konto i w rozmowie telefonicznej z konsultantem wyraziłem jedną obowiązkową zgodę.Nie wiem czy spełnię warunki promocji a jeżeli nie to czy można to jakoś odkręcić i jakie zgody należy zaznaczyć bo jest ich kilka ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiecie czy Citi jeszcze oferuje cashback przy zamykaniu karty kredytowej żeby zatrzymać klienta ? Jeśli tak to w jakim procencie i do jakiej kwoty ?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...