wtorek, 15 maja 2018

150 zł do Biedronki za konto z licznikiem wniosków i krótszym okresem karencji


A to niespodzianka. Do tej pory w promocjach kont często podawano limit, ale nigdy dotąd nie widziałem licznika wskazującego ile kont zostało jeszcze do założenia. Tak jak to kiedyś było w przypadku lokat w Getin.

To była fajna zabawa szczególnie, gdy większa ilość zgłoszeń wpływała na podwyższanie oprocentowanie. Tym razem taki licznik pokazuje Paribas, gdzie trwa odliczanie promocji o nazwie zakupy z kontem w której zgarnąć można 150 zł.
Paribas przygotował tym razem aż 35.000 wniosków, a złożono dopiero... 108 wniosków. Francuzi przeliczyli się więc raczej, bo jak w tym tempie chętni będą składać wnioski to do końca promocji czyli 30 czerwca zero z przodu nie zmieni się.

Tutaj zgarniesz 150 zł za konto zanim licznik osiągnie zero

Widzimy to wyżej. do zgarnięcia jest 150 zł na zakupy do wybranego sklepu. Do wyboru mamy popularną Biedronkę, H&M lub Decathlon. Mało tego w końcu bank skrócił karencję o cały rok, więc może w tym tkwi tajemnica szybko kręcącego się licznika. 


W nowej promocji mogą brać udział osoby, które nie miały tutaj konta od 2 lat, zamiast 3 jak było w każdej innej tegorocznej promocji Francuzów. Co zatem nowi muszą zrobić by zdobyć 150 zł do Biedry, bo z pewnością zdecydowana większość wybierze ten market.

Harmonogram akcji w Paribas
Warunki są typowe dla Paribasa:
 • zalogować się do bankowości do 15 lipca 2018
 • zrobić zakupy kartą na kwotę 300 zł
 • zrobić przelew aplikacją GOmobile lub Pl@net
Warunek drugi i trzeci trzeba wykonywać przez kolejne 3 miesiące. Warunki nie są trudne, tym bardziej, że nie jest już wymagany przelew aplikacją GOmobile, wystarczy bowiem przelew zwykły w bankowości którą Paribas nazywa Pl@net.

Tutaj zgarniesz 150 zł za konto zanim licznik osiągnie zero

Paribas powinien mocno przemyśleć swoje wymagania kwotowe, to bowiem bez wątpienia największy problem w tej ofercie. Dużo łatwiej bowiem spełnić warunek ilościowy do którego przekonuje się coraz więcej banków.

Regulamin promocji 150 zł na zakupy z kontem w Paribas

11 komentarzy:

 1. @Polcan. Nie pij tyle :) Licznik przedstawia liczbę złożonych wniosków. Przesadziłeś z tą atrakcyjnością.

  OdpowiedzUsuń
 2. Polcan, czy aby na pewno licznik pokazuje liczbę pozostałych wniosków? Wydaje mi się że to liczba złożonych wniosków, więc pozostało jeszcze 34tys wniosków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację. Zrobiłem odpowiednie korekty w moim wpisie.

   Usuń
 3. @Polcan. Coś dla ciebie. Lokata 3,20 w idei na 35 dni. Krótki okres, tak jak lubisz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i fajnie:) To minimum by się skusić i nie wycofywać kasy z IB.

   Usuń
  2. mogliby jednak za wielki procent plus dac chociaz to 3.3, jak za bez plusa 3.2 :) eh

   Usuń
 4. I muszą mieć niedobór kasy bo dają też 3,20 nawet bez ROR-u. Zobaczysz, ze jeszcze bekną za to wciskanie obligacji Getbacku, szczególnie w klonie Lions Bank gdzie powciskali ludziskom te Getbacki na duże kwoty.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak potwierdzam, w Lions banku czyli tzw. Private Banker doslownie przemoca wciskali te obligacje Getbacka, maltretujac ludzi telefonami spod roznych numerow. To byl tzw. Misselling na wprost.
  Mojej Matce nie pozwalali nawet sluchawki odlozyc do czasu jak wzialem sluchawke i powiedzialem "wypier....". Tacy "private banker" powinni odpowiadac za to osobiscie, prywatnym majatkiem, wtedy by sie natychmiast skonczylo oszukiwanie ludzi w wieku 76 lat. Dla starszych ludzi bank to instytucja panstwowa, absolutnie wiarygodna, gdzie pracuja profesjonalisci. Nie wytlumaczysz im ze to mina. Dla mnie to kryminalna banda dzieci w garniturach, bez empatii i krzty uczciwosci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykro to mówić,ale masz całkowitą rację.

   Usuń
 6. Myślę,że to wszystko na co można liczyć.Nieprzypadkowo dali ten sam procent dla wszystkich.Dla mnie za krótki okres,więc jeżeli w czwartek będą jeszcze te oferty,to wybiorę 3,00% na pół roku;zwłaszcza,że operuję setkami,a nie dziesiątkami tysięcy.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...