poniedziałek, 28 maja 2018

150 zł premii od Millennium za udział w Money Mania 15 bez karencji


Dziś rusza kolejna 15 już edycja popularnej Money Manii.  Jak sama nazwa wskazuje do zdobycia jest kasa, którą możemy wydać na co chcemy, nie zaś bon do wybranego odgórnie sklepu. A to lubimy najbardziej.

Tym razem MM15 dotyczy jednego z najbardziej przyjaznych banków na rynku czyli Millennium. Przyjaznym z wielu powodów w tym przez niezwykłe łatwe warunki dla zgarnięcia 150 zł.


Przejdźmy od razu do tego kto może z tego skorzystać, tu bowiem jest duże zaskoczenie. Nie ma już przeklętej daty 1 kwietnia 2015, która przez długi czas wykluczała osoby, które chcą powrócić. Warunkiem udziału jest... brak produktu w Millennium.

Innymi słowy kto niedawno zamknął konto może wrócić:) jest jednak jedno ale, wykluczeni są uczestnicy poprzednich promocji konta 360 stopni. Innymi słowy podwójnie zarobić za otwarcie tego samego konta się nie da.

Link rejestracyjny dla zgarnięcia 150 zł w Money Mania 15

Link ma być aktywny do 22 czerwca 2018 bowiem do tego dnia można rejestrować się w opisywanej akcji specjalnej. Jak zwykle można założyć konto 360 stopni lub konto 360 stopni student.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 150 zł w gotówce?
W zasadzie to co robi każdy posiadacz konta w Millennium czyli:
 • przelew na 1000 zł
 • jedna płatność kartą na dowolną kwotę
Jak te dwa jakże banalne warunki spełnimy, to w nagrodę bank wypłaci aż 150 zł. Jak widzimy na poniższym harmonogramie warunki trzeba spełnić w dwóch miesiącach lipcu i sierpniu. Można więc powiedzieć, że premię dostajemy za darmo.

Harmonogram akcji specjalnej Money Mania 15

Kasę uczestnicy mają dostać tuż po wakacjach. Wyżej widzimy harmonogram akcji z którego wynika, że najpóźniej dostaniemy ją 15 września. Prosto, łatwo i przyjemnie.

Kurcze po takiej akcji zaczynam się zastanawiać, czy nie zamknąć konta w Millennium, skoro w nowych promocjach nie ma karencji. Założyłem konto tylko dla dobrej stawki na koncie oszczędnościowym, nie zgarnąłem dotąd żadnej kasy za konto 360 stopni. 

Link rejestracyjny dla zgarnięcia 150 zł w Money Mania 15

Póki co konto mam i leży puste, bo obecne 2,70% na KO jest mało przekonujące. I czekam do października, by brać udział w nowej akcji limitu. ALe może lepiej będzie je zamknąć i poczekać na kolejną promocję...14 komentarzy:

 1. doprawdy nierozumiem dlaczego nadal wykluczjaą z promocji osoby, które już kiedyś wzięły w niej udział. Okres karencji jakiś odbyły, zdeponują tam swoje pieniądze a na których bank i tak zarobi więc w czym mają problem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Praktycznie każdy bank wprowadza swoje dziwne warunki, których nie ma u konkurencji.
   Millenium do niedawna obstawał przy dacie 1 kwietnia 2015 i choć lata mijały to ta data była stała, że dziwiłem się tym, którzy zamykali konto w nadziei możliwości udziału w nowej promocji.
   Teraz nie ma już tej daty, ale jest nowy warunek powrotu tylko dla tych co mają konto, ale bez premii na start. A konto warto było zakładać dla KO czy dla limitu bez kasy na powitanie.
   Skoro zmienili datę, to miejmy nadzieję, że w przyszłości Millennium zrobi dalszą modyfikację regulaminu i pozwoli wrócić każdemu po upływie xxx czasu.

   Usuń
 2. Na marginesie.. czy ktoś wypowiadał kiedyś umowe Ramową z BGŻ Optima? Jak to się robi? Konsultanci kręca niemożebnie. Da się zniknąć z systemu bankowego składając wniosek elektronicznie? Bo w warunkach umowy napisano że trzeba wysłać pismo z wypowiedzeniem z podpisem potwierdzonym notarialnie albo złożyć w oddziale banku a optima chyba nie ma oddziałów. Ktoś coś wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości internetowej; Wnioski - zamknięcie rachunków - zamknięcie rachunku celowego lub głównego.

   Usuń
  2. chodziło mi o zniknięcie całkowite - razem z bankowością elektroniczną czyli wypowiedzenie umowy ramowej. Jak zlikwiduję KO Smart to zostaje bankowość elektroniczna? Zdaje sie po roku można ubiegać się o oferty dla nowych klientów, ale nie wiem co to oznacza nowy klient w BGZ i czy brak rachunku a podpisana umowa ramowa+bankowość elektroniczna kwalifikuje do bycia Nowym. Raczej nie.
   Kiedyś wypowiedziałem umowę ramową w Alior. Dziś idę załozyć KO i słyszę że niekoniecznie mogę mieć wznowiony dostęp do bankowości elektronicznej i nikt nie był mi w stanie wyjaśnić czemu przy zakładaniu nowego konta nie mógłbym mieć dostępu do systemu transakcyjnego, ale jak widać i takie kwiatki się zdarzają.
   napisałem do centrali i zobaczę co powiedzą bo to dla mnie jakieś nowum i ciekawostka z którą wcześniej się nie spotkałem.

   Usuń
 3. Działa wam przycisk "zerwij" lokatę? u mnie jest ale na szaro i nieaktywny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem - nie próbowałem. W każdym bądź razie łapka się pokazuje po najechaniu kursorem więc chyba tak. Poza tym wydaje sie ze wszystko jest ok. Ja działam na firefox pod linuxem

   Usuń
 4. Coraz niżej punktuje karta Mastercard World w citi: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/katalog-nagrod-dla-karty-kredytowej-citibank-world-mastercard.pdf

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam,

  Czy aby zgarnąć 150 zł muszę w każdym miesiącu przelewać 1000 zł i robić jedną płatność czy wystarczy uczynić to jednorazowo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba to uczynić dwukrotnie: raz w lipcu i raz w sierpniu,

   Usuń
  2. A czy istotne jest zaznaczenie wszystkich zgód we wniosku czy wystarczy te, które nas interesują?

   Usuń
  3. W tym punkcie nigdy nie kombinuję i zaznaczam wszystko. Przecież po szybkim zgarnięciu premii zamykasz konto i wszystkie zgody stają się nieważne.

   Usuń
 6. A kiedy najwcześniej po otrzymaniu premii można zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już dostaniesz premię, czyli najpóźniej 15 września, to możesz zamknąć konto jak go nie potrzebujesz.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...