niedziela, 20 maja 2018

Łatwe 100 zl na start za eKonto m dla młodych


W opisywanych na blogu promocjach z premią stawiamy przede wszystkim na prostotę warunków. Oczywiście im prościej, tym lepiej. Szczególnie jeśli bank nie wymaga wydania określonej kwoty, lecz wystarczy kilka płatności kartą na dowolną kwotę.Na pewno łatwo premię zgarnąć w mBanku. Od niedawna mamy tutaj nową promocję o nazwie Karta i odkładanie w twoim stylu. Łatwo można zgarnąć tutaj 100 zł, ale jest to promocja dla młodych czyli osób w wieku od 18-25 lat.

Nawet w tak młodym wieku bank daje już warunek nowego klienta. Nowy to w tej promocji taki co nie miał tutaj konta od 1 stycznia 2016, czyli jest podobnie jak dla starszych klientów.

Tutaj zgarniesz 100 zł za kilka płatności kartą w mBank

Oferta potrwa dość długo, bo aż do 28 sierpnia 2018. Na pewnie nie ulegnie skróceniu, bo mBank nie praktyku raczej zagrywek jakie robią inne banki dając limity wniosków czy inne tricki by zwiększyć zainteresowanie ofertą.

Co trzeba zrobić? Wszystko jest ładnie i bardzo przejrzyście wyjaśnione w poniższej tabeli:

Łatwe warunki dla premii

Wystarczy zatem spełnienie dwóch warunków:
 • wykonać 5 płatności kartą na dowolną kwotę
 • mieć aktywny cel oszczędnościowy
Pierwszy punkt jest oczywisty i znamy go już z akcji z Citi, nie trzeba kombinować ile wydać kartą, ważne tylko by zrobić to pięć razy. Drugi punkt jest mniej oczywisty, ale nie należy się go bać.

Aktywny cel oszczędnościowy oznacza tutaj po prostu posiadanie rachunku pozwalającego na regularne oszczędzanie. Saldo na takim koncie pod koniec miesiąca musi wynosić zaledwie 10 zł. Wystarczy więc założyć konto oszczędnościowe, wpłacić tam dychę tak by była tam w ostatnim dniu miesiąca i po sprawie:)


Za spełnienie tych dwóch banalnych warunków bank przyzna nam 50 zł. Jeśli powtórzymy to samo w przyszłym miesiącu, to bank da kolejne 50 zł. O tytułową premię jest więc z pewnością bardzo łatwo.

Tutaj zgarniesz 100 zł za kilka płatności kartą w mBank

Nie jest to zbyt wysoka premia, ale stówka dla młodych przyda się na pewno. Tym bardziej że jest to 100 zł na konto w gotówce, a nie w postaci jakiegoś bonu do jakiegoś sklepu w którym nie robimy zakupów.Regulamin promocji Karta i odkładanie w twoim stylu

5 komentarzy:

 1. A czy uda się upiec to na jednym ogniu z lokatą 3.5% do 10tys. na 3 miesiące jak nigdy nie było się klientem mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno tak. W takich przypadkach najlepiej sprawdzić czy w obu regulaminach promocji nie ma zapisu typu: 'niniejsza promocja nie łączy się z innymi', jeśli go nie ma to jest ok.

   Zawsze też warto potwierdzić to na infolinii u konsultanta zapisując dane rozmówcy oraz termin i czas rozmowy na wszelki wypadek.

   Usuń
 2. polcan, sa jeszcze jakies promocje z latwa kaska do zgarniecia dla zakladajacych konta firmowe procz mBnak, IB i Alior?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie, możesz znaleźć tylko konta firmowe za zero, ale bez premii na start.

   Usuń
  2. wielkie dzieki, skaldam sie wlasnie do przelewow na zusy usy i inne pierdoly a ze mozna dokonac takich przelewow z wielu firrmowych kont i zgarnac wszystko, to dlaczego nie :-)
   Pozdrawiam.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...