niedziela, 13 maja 2018

2,70% wciąż w Millennium w 8 edycji konta Profit ale z drobną zmianą


Wydarzeniem tygodnia jest bez wątpienia powrót 3,50% które niedawno zniknęło w Idea bank. Tyle że tym razem taka stawka obowiązuje na koncie oszczędnościowym w Getin o czym pisałem wczoraj na PP4.

Dziś jednak czas na omówienie nowej ósmej już edycji konta oszczędnościowego w Millennium,która rusza od dziś. W końcu po to w piątek zerowaliśmy tutaj konta by mieć możliwość brania w tym udziału.Ta sama stawka ale tylko do 100.000 zł
Po cichu liczyłem, że widoczne poruszenie na kontach oszczędnościowych spowoduje także ruch u bordowych. Niestety Portugalczycy nic tutaj nie zmienili: dalej mamy 2,70% które obowiązuje do kwoty 100.000 zł, a więc zmniejszono tutaj maksymalną stawkę.

Ósma edycja promocji konta potrwa niezbyt długo bo tylko do 7 lipca 2018. Kto jednak planuje założyć tutaj konto dla tej stawki ma możliwość dodatkowego zarobku na start, pozostał na to jeszcze tydzień.
 
Ostatni tydzień tej promocji

Dla przypomnienia tylko do 20 maja czyli do przyszłej niedzieli można tutaj zgarnąć 150 zł do sklepu zalando. Ofertę omawiałem w osobnym artykule, zainteresowanych odsyłam więc do odpowiedniego wpisu.

Tutaj zarejestrujesz się w promocji 150 zł do Zalando

Dla krótkiego przypomnienia nie trzeba tutaj robić nic szczególnego poza to co robi każdy posiadacz konta czyli jednej płatności kartą na dowolną kwotę i jednego przelewu na 1000 zł. Nowi którzy złożą wniosek w przyszłym tygodniu i dwukrotnie zrobią te banalne czynności mogą zgarnąć 150 zł.

Tutaj założysz konto Profit w Millennium ze stawką 2,70%

A samo konto? Mam wrażenie, że tym razem Millennium trochę zaspało. Dużo się ostatnio dzieje na kontach, wszak 3% zaoferował Credit Agricole i to też do 100.000 o czym pisałem niedawno, o pół roku wydłużył taką samą stawkę Alior, a to przecież więcej niż tutaj.

Millennium chyba porównuje się w dalszym ciągu z Optimą nad którą ma ciągle przewagę. Oba banki bowiem zredukowały limit do 100 tysięcy zł. Zapominają jednak o tym, że konkurencja ma lepszą ofertę. Wszak taka sama stawka jest w WBK i to do wyższych kwot.

W tym roku w moim prywatnym rankingu banków Millennium niestety spada z pozycji lidera. Chociaż w piątek zerowałem konto w Millennium nic nie wskazuje na to bym brał udział w tej edycji, a szkoda bo może to być brane pod uwagę przy kolejnej okazji jaka nadarzy się tutaj dopiero w październiku.

Regulamin 8 edycji Nowe środki na KO ze stawką 2,70% w Millennium

9 komentarzy:

 1. polcan, 3.5% dla miernych 10 tys. z getina z żądaniem wpływu na konto nie równaj do wcześniejszych ideabankowych :) a millenium lipa, trochę żałuję że nie zahaczyłem o promkę jak była do 200 tys.

  ogółem średniawe perspektywy na zapadający w tym tygodniu depozyt w idea, na ten moment jest 3% w toyocie i 3% na skarbonka plus ale mam nadzieję że jeszcze coś wyskoczy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpływ to żaden warunek, a 3,50% z dostępem do środków w dowolnej chwili i możliwością dowolnej dopłaty to dobra oferta.
   Dla mnie zawsze najwyższe stawki są najlepsze, bez względu na kwoty maksymalne. Gdyby Getin zażądał płatności kartą na dowolną kwotę jak Raiff to owszem oferta byłaby do niczego, a tak to szkoda, że tylko dla nowych.
   Lokaty na 3% blokują środki i nie kapitalizują się w trakcie, więc jak dla mnie dziś nie są ofertą godną uwagi. W ubiegłym roku owszem to był hit, dziś przy tym co się dzieje to odpowiednik zeszłorocznych lokat na 2,50%.

   Usuń
  2. Co do Getin to przypomina mi się lokata na 12% z 2012 roku. Tam warunkiem jej założenia było robienie przelewów przez 2 lata czyli w sumie miało ich być aż 24, przy czym lokata trwała tylko 3 miesiące.
   Warunek przelewu to jednak żaden warunek, więc od razu skorzystałem z tej oferty. Teraz mamy bardziej zrównoważoną ofertę.

   Usuń
 2. Millenum w tej edycji slabo, to fakt. Mam nadzieje, ze to jednorazowy wyskok. A co sadzicie o tej lokacie w Toyota bank na 3% na 6 mies? To troche dziwne zakladanie lokaty przez kuriera, z podpisywaniem umowy. Nie wiem po co to wlasciwie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawi mnie czy Deutsche Bank wyskoczy z jakąś promocją. W czerwcu będą się kończyły pierwsze lokaty roczne zakładane w ubiegłorocznej promocji, która zaczęła się 22 maja. Jeszcze nie sprzedali się chyba BZWBK więc chyba nie chcieliby żeby skurczyła im się baza klientów. Ja w każdym razie spadam od nich po zakończeniu tych rocznych lokat. No chyba że ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrobię dokładnie tak samo. Hojniejszy wygra ;)

   Usuń
 4. IB dała od dzisiaj skarbonkę plus - 6m na 3% bez warunku nowych środków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj tylko odświeżyli regulamin, ale dostępna jest ona od zeszłego tygodnia. Jest to jednak i za długo i za mało jak na IB. Jutro i w następne dni kończy mi się u nich parę lokat - i jak nie dadzą nic lepszego kasę wysyłam gdzie indziej.

   Usuń
 5. Ta oferta jest już od jakiegoś czasu.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...