wtorek, 29 maja 2018

400 zł do Decathlon czyli kolejny eksperyment na darmowej karcie Citi


Citi zaczyna robić ciekawe eksperymenty. Do niedawna była tutaj lawina ofert, które nie różniły się niczym od siebie. Zawsze premia była 300 zł i wymagane były te same warunki do spełnienia. Różnił je jedynie przeznaczenie nagrody czyli wybór sklepu.

Teraz mamy coraz więcej eksperymentów. Niedawno mieliśmy 500 zł do Biedronki czyli o 200 zł więcej niż zwykle, co okraszono dość rygorystycznymi warunkami. Teraz mamy 400 zł do Decathlon i nieco mniejszą modyfikację warunków.


Zwyczajowo zaczynamy od adresatów, bo to jedna z najważniejszych informacji o promocji. W końcu większość z nas miała już fajną kartę w Citibank. Nie jest wesoło: wykluczone są osoby, które miały kartę do 1 czerwca 2015 więc odsiadka wynosi już praktycznie 3 lata.

Tutaj założysz darmową kartę w Citi by zgarnąć 400 zł do Decathlon

Oferta potrwa długo bo niemal do końca wakacji, które się jeszcze nie rozpoczęły. Ostatni dzień składania wniosku to 28 sierpnia 2018

Co trzeba zrobić by zgarnąć 400 zł do sklepu oferującego artykuły ubrania i buty sportowe?

W przypadku oferty z Biedronką zmiany warunków były iście rewolucyjne. Tutaj mamy tylko modyfikację bardzo łatwych warunków znanych z ofert gdzie premia wynosi 300 zł. Dla 300 zł trzeba wykonać tylko 5 płatności w miesiącu i spełnić ten warunek dwukrotnie.


A tutaj? Tutaj jest jeszcze prościej, bo aby zgarnąć 300 zł należy do końca drugiego miesiąca od wydania karty:
 • zalogować się do bankowości Citi
 • zrobić tylko 5 transakcji w miesiącu na dowolną kwotę
Pierwszy warunek to oczywista oczywistość, natomiast drugi wystarczy spełnić jednorazowo. Nie trzeba tego robić dwukrotnie jak w pozostałych promocjach do innych sklepów. 

  Jest więc łatwiej o premię w wysokości 300 zł. Problem robi się dla tych, którzy chcieliby zgarnąć całą pulę czyli dodatkowe 100 zł. Tutaj już jest o wiele trudniej bowiem bank wymaga wydania aż... 2000 w tym samym okresie 2 miesięcy.

Tutaj założysz darmową kartę w Citi by zgarnąć 400 zł do Decathlon

Citi więc ewidentnie eksperymentuje ze swoimi promocjami. Moim zdaniem warto zawalczyć o 300 zł bo łatwiej o nie niż w jakiejkolwiek innej promocji. Dodatkową stówkę lepiej sobie darować, chyba że czekają nas duże wydatki. A o duże wydatki w okresie wakacji nietrudno:)

Regulamin oferty 400 zł do Decathlon za darmową kartę Citi

8 komentarzy:

 1. Akcje IDA Idea Bank obecnie przy malym wolumenie po 6,96 zl. Codzienne spadki bo brak strony popytowej. Dotkniemy 5 zl moze do konca tygodnia.
  Nowych lokat nie ma, ale kto wie co bedzie piatek-poniedzialek. Pelno lokat sie skonczy i uwazam ze spokojnie mogliby zaoferowac znowu 3,2 a moze 3,5 PLN procent :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A tak z ciekawości - dlaczego kurs akcji ma w tym przypadku takie znaczenie? Czemu mieliby dać lepszy procent na lokatach przy spadkach kursu?

  OdpowiedzUsuń
 3. Przesylam jako przestroge odpowiedz z Toyotabanku na moja trzecia probe wypowiedzenia im umowy ramowej/konta. To jak oni traktuja klienta jest skandaliczne. Po prostu nie ma mozliwosci wypowiedzenia im umowy - a co miesiac kasuja 2,49 zl
  Moze ktos wie jak wypowiedziec umowe - ta pani normalnie klamie , bo przeslalem emaila, oraz wypowiedzenia w zakladce WIADOMOSCI

  Szanowny Panie,
  Formę zgłoszenia wypowiedzenia lub sprzeciwu wobec zmian Regulaminu świadczenia usług dla konsumentów oraz zmian wysokości opłat i prowizji określa punkt 15.15 oraz punkt 15.31 Regulaminu. Sprzeciw lub wypowiedzenie wymaga zachowania formy pisemnej.
  Wypowiedzenie umowy wymaga zachowania formy pisemnej - pismo należy przesłać na adres korespondencyjny Banku: ul. Postępu 18 b, 02-676 Warszawa lub na adres mailowy kontakt@toyotabank.pl w formie skanu.
  W przypadku rozwiązania umowy Klient wskazuje sposób zadysponowania środkami, które są zgromadzone na rachunku. W tym celu należy przesłać do Banku wraz z wypowiedzeniem numer rachunku, na który mają być zwrócone środki.
  Zamknięcie konta następuje po dokonaniu spłaty salda debetowego i wszelkich innych opłat, prowizji i obciążeń.
  Na wypowiedzeniu należy podać swoje dane podstawowe (imię i nazwisko, identyfikator klienta lub pesel), informację, jaki rachunek Pan wypowiada oraz zawrzeć własnoręczny podpis. Jeśli chciałby Pan otrzymać potwierdzenie rozwiązania umowy - prosimy o dopisanie takiej informacji na wypowiedzeniu.
  Z pozdrowieniami,
  Paulina Witkowska
  Doradca ds. Obsługi Klienta
  Toyota Bank Polska S.A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W 2013 zamykałem tutaj konto i faktycznie zadziałał sposób o jakiej pisze doradca. Treść wysłanego wypowiedzenia opisałem w osobnym artykule.
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2013/08/jak-zamknac-konto-w-toyota-bank.html

   Owszem jest to nieco upierdliwe, trzeba drukować, iść na pocztę, kupić znaczek itd. Ale przynajmniej działa, a bank odsyła potwierdzenie zamknięcia konta na nasz adres domowy

   Usuń
 4. Lokata beztroska w IB z możliwością zerwania bez utraty odsetek na 2,80%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. śmiesznie :) czekam niecierpliwie co polcan napiszesz o tym :)

   Usuń
  2. Już dziś napisałem artykuł - o tym jak zamknąć konto w Millennium.
   W przypadku Idea bank szkoda czasu na opisywanie 'pierdół'. Tutaj nawet lokaty na 3% są mało ciekawe, muszą zaoferować coś ponad by zasługiwało na kometarz.
   Co innego w Millennium, tutaj warto było naskrobać wpis o tym jak za darmo zgarnąć kasę. To oczywiście moje przewidywania, ale o dużym stopniu prawdopodobieństwa:)

   Usuń
  3. @Anonimowy 31 maja 8:10
   A jednak po namyśle napisałem coś o tym myślę, bo to wcale nie taka zła opcja przy pewnych warunkach:)
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2018/06/280-na-lokacie-beztroska-wcale-nie-taka.html

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...