wtorek, 22 maja 2018

Podrasowana o kartę wielowalutową oferta 2,70% na Koncie oraz do 200 zł zwrotu


Liczne promocje jakie banki nas zasypały wiosną powodują, że trudno wybrać te najlepsze. Stawek 2,70% na koncie oszczędnościowym jest dziś dużo i nie wydają się już tak atrakcyjne jak jeszcze na początku roku.

W efekcie konto w Millennium jest u mnie puste, zaś plany założenia konta w Pekao stoją pod znakiem zapytania. Dla przypomnienia mamy tutaj wciąż nie tylko konto na 2,70% ale też 200 zł do zgarnięcia.

Pekao jakby przewidział fakt, że ich konto stało się mniej atrakcyjne i... uatrakcyjnił ofertę która ma być aktywna do 30 czerwca 2018. Linki które podałem w artykule opisującym ofertę Pekao, stały się nieaktywne, bo Pekao dodał nowy bonus.

Przypomnijmy zatem, że Pekao dalej oferuje:
 • konto na 2,70% z gwarancją stawki przez pół roku
 • fajny 7% zwrot za opłaty za telefon komórkowy przez 12 miesięcy
 • zwrot do 100 zł za zakup polisy OC w PZU 
Do tych korzyści, które szczegółowo opisałem w osobnym artykule, dochodzi nowa: karta wielowalutowa podpięta do Konta Przekorzystnego. 


Co daje taka karta? Pozwala ona na płacenie na całym świecie, przy czym poza granicami kraju umożliwia brak przewalutowania. Ma to istotną rolę przede wszystkim w krajach, gdzie panuje inna waluta niż euro czy dolar i używanie kart może wiązać się nawet z dodatkowymi kosztami podwójnego przewalutowania.

Link do karty wielowalutowej w Pekao z licznymi bonusami

Warto przypomnieć w tym miejscu, że większość z nas prawdopodobnie będzie już niebawem klientem Pekao wbrew naszej woli. Mam na myśli zapowiadane przejęcie Aliora, a przejmowani klienci nie są traktowani dobrze przez fakt, że za takich bank przejmujący musi zapłacić.

Dlatego warto uprzedzić ten fakt i samemu założyć tutaj konto. Denerwujący był fakt, gdy jako klient Kredyt banku byłem wyłączony z wszelkich promocji jakie oferował bank przejmujący czyli WBK. Nic dziwnego dla banku cenny jest klient nowy, ale nie zalicza się do takich klient przejętego banku.

Gdy było wiadomo że BPH będzie przejęty przez Alior tuż przed fuzją zamknąłem w BPH konto. Z Aliorem tak nie będzie i to nie tylko dlatego, że mamy tutaj 3% na KO gwarantowane do końca 2018 roku.Warto zatem założyć konto w Pekao zanim będziemy przymusowymi klientami żubra. Wszak dalej są tutaj do zgarnięcia korzyści wypisane na powyższym screenie. 7% zwrotu brzmi ciekawiej niż 3% jakie daje WBK. Gwarancji stawki 2,70% przez rok też nie daje żaden inny bank, więc na drobne może się to przydać.

Link do karty wielowalutowej w Pekao z licznymi bonusami

Powyższy link zastępuje wszystko to co było opisane w lutym. Będzie więc aktywny do 30 czerwca i obejmuje poniższe regulaminy jak zgarnąć 200 zł oraz konta ze stawką 2,70% z gwarancją oprocentowania przez 12 miesięcy.

1. Regulamin oferty konta oszczędnościowego na 2,70%
2. Regulamin oferty do 100 zł zwrotu za rachunki za komórkę 
3. Regulanin oferty do 100 zł zwrotu za zakup polisy OC w PZU

8 komentarzy:

 1. ...a w IB zniknęła już 3,2% na 35 dni :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za miesiąc znów dadzą jak im kasa zacznie odpływać.

   Usuń
  2. Akcje IDA - Idea Bank - jednak spadaja wesoło nadal, dzis juz po 8 zl czyli minus 9 procent w jeden dzien....historyczne minima przełamane. Getback ma ponoc około 1,5 miliarda PLN straty, opublikuje te wyniki 30.maja. To zniszczy wiarygodnosc banków pana Czarneckiego....chłopaki to cwanue zaplanowali ale wyszło szydło z worka....upłynnianie długów Getina...gwarantuje Wam , ze zobaczymy już wkrótce w Idea Banku Lokate TYLKO TERAZ na 4.0 procent albo i więcej...pamiętajcie pakujcie Peeleny maksymalnie pod korek BFG, bo ten domek z kart może gruchnąc w perspektywie 2, 3 miesięcy.

   Usuń
  3. W Getinie to chyba mają nadwyżkę. Rozdają kredyty z darmo:
   https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/kredyty/darmowy-kredyt-gotowkowy,1453.html

   Usuń
  4. Anonimowy23 maja 2018 17:31, o ile znowu się nie opóźni ten 30 maja :) No ale widzę że mimo iż wieszczysz negatywny scenariusz dla IB, to nie wahasz się trzymać tam pod korek BFG? Ja wziąłem tą na 35 dni no bo to krótki horyzont, czy gdyby proponowali na kilka miesięcy lub dłużej to też bym wziął? Nie wiem

   Usuń
 2. 10 lat temu uciekałem przed włoskim Pekao SA gdy przejmowali większą część placówek i klientów dawnego bph,które wtedy należało do Austriaków. Prężny wcześniej BPH został w postaci takiej małej wydmuszki.Uciekłem wtedy do przyjaznego wówczas klientowi Lukasa. To były czasy gdy miałem konto tylko w jednym Banku. Tak, były takie czasy :) Teraz nie ma Lukasa, nie ma resztek BPH przejętego przez Aliora, a ja będę znów uciekał z Aliora przejmowanego przez Pekao? I jeszcze coś się zmieniło. Nie poprzestałem na koncie w jednym banku. Teraz takie czasy, ze łatwiej chyba byłoby mi wymienić banki, w których nie mam konta, niż te w których mam. Co się to porobiło?

  OdpowiedzUsuń
 3. założyłem tam wcześniej konto przykorzystne z myslą o operacjach w euro. Dziś stwierdzam, że to był błąd, ten bank tkwi głęboko w czasach komuny, stare nawyki się nigdy u nich nie wyplenią. Jako chyba jedyny bank pobiera opłatę za przelewy przychodzące- 01%, ale nie mniej niż 20zł !. Przelewając mi na konto 3€ na konto, nie dość że dziady skonfiskują mi wartość tych 3€ to jeszcze kilka zł dodatkowo zabiorą z konta ! Konto do likwidacji.

  OdpowiedzUsuń
 4. PKO BP SA - banki które były za komuny jedynymi dostępnymi. Wyniosłem się od nich gdy powstały banki komercyjne. Jeszcze 10 lat temu było w czym wybierać - dzisiaj pozostało kilka w tym dwa na granicy upadłości. Gdzie uciekać z kasą? Są czasy marne dla ciułaczy ale wygląda na to, że będzie jeszcze gorzej gdy zniknie bankowa konkurencja, a to się dzieje na naszych oczach... Już nie pamiętam kiedy powstał nowy bank, natomiast przejęciom nie ma końca. To mi się nie podoba dlatego przy oprocentowaniu 0,5%/rok, $$$US pójdą u mnie pod jabłonkę... na w razie co...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...