środa, 9 maja 2018

Alternatywne 300 zł za 5% cashback na koncie Citi Priority


O dziwo omawiany wczoraj Citi ma w ofercie jeszcze jedną promocję konta, odmienną od omawianej wczoraj. Inne tu jest wszystko: od wysokości premii, przez długość promocji po inny okres karencji.
Do zgarnięcia jest 300 zł za wykonywanie płatności kartą z 5% cashback. Karencja jest jednak o rok dłuższa wyklucza bowiem osoby, które nie posiadały konta w Citi od 1 stycznia 2016. Czyli o rok dłużej niż w omawianej wczoraj promocji.

Link do zgłoszenia udziału w promocji konta Citi Priority z premią 300 zł 

Oferta potrwa jeszcze tylko do 31 maja 2018. Zapisy potrwają więc o 2 miesiące krócej aniżeli w alternatywnej promocji tego samego konta dla osób które zamknęły konto w 2016 roku.Co trzeba zrobić by zgarnąć kasę?
W zasadzie to samo co robimy w T-mobile. Kupujemy co chcemy i dostaniemy za to 5% zwrotu. W klonie Aliora mamy jednak ograniczenie do premii 25 zł miesięcznie, zaś w Citi można w tym czasie zgarnąć 2x więcej.

Miesięcznie do zyskania jest więc 50 zł, po pół roku zaś można już dostać całą pulę 300 zł. W obu przypadkach należy mieć kartę kredytową, która w Citi jest całkowicie darmowa. Na start za kredytówkę można zresztą zgarnąć dodatkową nagrodę np. smartfona LG czy voucher na 300 zł do wybranego sklepu.


Citi ma jednak dodatkowe wymaganie którego nie ma w T-mobile. Bank wymaga wpłaty na konto co miesiąc na 5000 zł, ale nie musi to być płatność jednorazowa, może być w ratach, bank bierze bowiem pod uwagę sumę wpływów. Dodatkowo wymagane są 3 przelewy na zewnątrz.

Link do zgłoszenia udziału w promocji konta Citi Priority z premią 300 zł
Dodatkowy warunek łatwo spełnić. Wystarczy zrobić dwa przelewy po 2.000 zł oraz jeden na 1.000 zł. Po czym każdy z nich zwrócić na swoje konto z którego dokonaliśmy przelewu i po sprawie. 

Czy warto? Porównując tę ofertę z omawianą wczoraj widzimy, że wczorajsza jest ulepszoną wersją powyższej. Mamy identyczne warunki zwrotu za zakupy, ale dodatkowo zgarnąć można 100 zł za jeden przelew, oferta potrwa dłużej i obejmuje też tych co zamknęli konto w 2016.

Regulamin promocji Zwrot za zakupy z kontem Citi Priority

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...