czwartek, 24 maja 2018

300 zł za przelewanie wynagrodzenia do w WBK


Chociaż promocja przypomniana wczoraj na PP4 już się zakończyła, to jednak dotyczy to tylko jednej z trzech ofert. Pozostałe dwie dalej są aktywne, więc warto je przypomnieć, tym bardziej że sam przymierzam się do pierwszej z nich.

Od tego roku w moim prywatnym rankingu kont WBK zdetronizował Millennium. Portugalczycy zmienili warunki swojego hitu na mniej korzystne, a z drugiej strony WBK zmodyfikował swoją ofertę zdecydowanie na plus.

Jednym z tegorocznych hitów WBK jest powtórka tego co kiedyś było w ofercie BGŻ: możliwość zgarniania co miesiąc 50 zł za... przelewanie  wynagrodzenia. Bank Zachodni ma tylko czasową promocję, ale i tak jest ona godna uwagi, szkoda bowiem marnować taką okazję.


Do tej promocji można przystąpić do 30 września 2018. Dotyczy ona jednak dwóch kont osobistych: Konta jakie chcę oraz Konta VIP. Posiadanie kont 123 zatem nie wystarczy.

Tutaj założysz Konto Jakie Chcę by zgarnąć 300 zł za przelew wynagrodzenia

Mam tutaj pytanie do posiadaczy kont 123, którzy zdążyli już skorzystać z tej promocji. Czy można założyć nowe konto Jakie Chcę, czy też należy przekonwertować jedno z 123 na KJC? Szkoda by było zmarnować jedno z kont oprocentowanych na 3%.

Premia 300 zł za wynagrodzenie została tutaj podzielona na 6 części po 50 zł miesięcznie. Co trzeba zrobić by zgarnąć dodatkowy bonus?

Według regulaminu tylko dwa warunki:
 • złożyć dyspozycję przelewania wynagrodzenia na Konto jakie chcę lub Konto VIP  przez infolinię lub BZWBK24
 • przelewać minimum 1500 zł na jedno z dwu powyższych kont przez kolejne 6 miesięcy 
Przelew od pracodawcy powinien być zrealizowany najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od momentu złożenie dyspozycji.

Na moje oko wygląda to ciekawiej niż w Credit Agricole, gdzie za przelewanie wynagrodzenia można zgarnąć 200 zł. Omawiałem to jakiś czas temu na FpG. Jak pamiętamy CA daje trzy nagrody do wyboru zaś przelew wynagrodzenia był jednym z nich i wyglądał najmniej ciekawie. Tam zdecydowanie najlepiej wyglądał CA Saver.

Nie ukrywam, że zamierzam w czerwcu założyć konto jakie chcę by skorzystać z promocji przelewania wynagrodzenia. Nawet jeśli ma to się odbyć kosztem darmowego limitu w Eurobanku, który prawdopodobnie ostatni raz wykorzystam w czerwcu.

 

Skoro jesteśmy już przy WBK to warto przypomnieć o innym tegorocznym hicie: koncie oszczędnościowym na 2,70% bez limitu. To kolejna rzecz która spowodowała, że zieloni pobili w końcu bordowych.

Tutaj założysz konto oszczędnościowe w WBK ze stawką 2,70%

Millennium w ostatniej 8 promocji konta ograniczył limit do 100.000 zł. W WBK też jest taki limit, ale jak się okazało można obejść rzekome ograniczenie o którym niedawno pisałem w osobnym artykule.


1. Regulamin promocji 300 zł za wynagrodzenie
2. Regulamin promocji Konto systematyczne z bonusem na 2,70%

11 komentarzy:

 1. IDA - akcje Idea Banku idą na same dno. Dziś 7,60 zl
  Kolejny dzień spadków.
  Może do jutra zobaczymy 6 zl
  To zaczyna być bardzo niebezpieczne.
  Mam ciut powyżej korka BFG ulokowane do 20.czerwca. Odpływ kapitału jest lawinowy , kapitalizacja już tylko 550 mln.
  Chyba już sam Czarnecki żałuje , że wciskał te obligacje Getbacka. Do mnie też dzwonili, ale ja zawsze mówie im, że żona zabrania :)
  Zaskoczyła mnie agresywność z jaką Czarnecki nagabywał do tych obligacji.
  Co myślicie , kiedy zrywać lokaty w IB ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serio, powyżej korka BFG :O? Ja pod korek i obsrany :)

   Usuń
  2. " W okresie przystąpienia do promocji w usługach BZWBK24 internet lub przez kontakt z infolinią 1 9999
   (koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora), złoży dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na
   Konto Jakie Chcę lub Konto VIP"
   W tym fragmencie regulaminu wyraźnie jet napisane, że dyspozycja przez internet lub infolinię, a nie wyłącznie infolinię.

   Usuń
  3. robi się już taki syf że szkoda gadać. Idea zaczyna mieć kłopoty, fundusze umierają, waluta pada na pysk. Robi się naprawdę mało zabawnie. jedyne co rośnie to inflacja. Tyle że obligacje nią indeksowane najpierw kasują frycowe przez rok w postaci marnego stałego oprocentowania. jak żyć monsignore Glapiński e Morawiecki? jak zyć w tym kraju? Z funduszy ucieka kapitał - pienięzne już nic nie zarabiają, obligacyjne tracą, ludzie uciekają po getbacku, giełda szkoda gadać i nic nie wskazuje na to że bedzie w następnych miesiącach lepiej. Lokaty wiadomo jak wyglądają. Mi sie kończy w następny piątek lokata w IB na kilkaset tys i za bardzo nie ma się gdzie wynieść. Serio rozważam te obligacje indeksowane inflacją, ale to też lipa. Przyjdzie taki kryzys jak w Turcji i nawet przy tym oprocentowaniu po odliczeniu Belki bedzie strata bo one od jakiegoś poziomu inflacji przestają zarabiać bo całą marżę zjada Belka.
   Kupować mieszkanie teraz to bezsens. no przeca nie wydam na ladacznice i wino... Musze coś zrobić.

   Usuń
 2. Biedni jesteście,psychika siada;czas skorzystać z profesjonalnej pomocy.

  OdpowiedzUsuń
 3. @Polcan, dyspozycję przelewania wynagrodzenia mozna przecież również złożyć poprzez BZWBK24(piszesz tylko o infolinii)
  Co do pytania dla posiadaczy kont 123, ja dostałem odpowiedź z banku, iż mogę otworzyć nowe konto jakie chce i wtedy przystąpić do promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za info, zrobiłem odpowiednią korektę.

   Usuń
 4. a co jeśli ma jednoosobową działalność gosp. i sam sobię płace z jednej kieszeni do drugiej :) Mam konta 1-2-3 i KJCh również, ta promocja mnie nie dotyczy?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli ktoś nie ma karty dopasowanej to się nie załapie. Więc pamiętajcie o karcie abyście ją mieli przed zawnioskowaniem o przeniesienie wynagrodzenia.
  Ponadto dla nowych klientów przewidziano 150 zł za założenie konta. A nowy klient to może być również stary klient który od roku nie ma konta.

  OdpowiedzUsuń
 7. Można zrobić własne przelewy jako wynagrodzenie?:) W CA działało;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...