środa, 23 maja 2018

Łatwe do zgarnięcia 300 zł za darmową kartę Citi Simplicity


Nie spełniły się moje obawy co do przyszłych ofert Citi. Ruszyła właśnie nowa oferta karty w Citi i jest to znów promocja w której bardzo łatwo zdobyć premię w wysokości 300 zł. Wystarczy bowiem kilka płatności na dowolną kwotę.

Nie ma więc zmiany jakie Citi wprowadził ostatnio do trwającej promocji 500 zł do biedronki, gdzie warunki były zdecydowane trudniejsze. W najnowszej promocji mamy 300 zł na zakupy do sklepu CitiFit online.

Już sama nazwa promocji wskazuje do kogo adresowana jest nowa propozycja Citi. Słowo Fit oznacza przecież sprawność fizyczną, więc to coś dla maniaków sportu, dobrej sylwetki i zdrowia. Wiosna zresztą zachęca do większej aktywności.


Kto może z tego skorzystać? Ostatnio dużo zmian w definicji nowego klienta, w przypadku bonów do Biedronki mogły to być osoby, które nie miały karty w Citi od 1 stycznia 2017. Tu już nie jest tak fajnie, by wykluczeni są posiadacze kart od 1 czerwca 2015, czyli karencja wynosi niemal 3 lata.

Tutaj zgarniesz łatwe 300 zł do sklepu CitiFit online

Oferta ma potrwać do 22 sierpnia 2018. Jak zwykle do wydania darmowej karty wymagany jest bardzo niski dochód na poziomie 1200 zł na rękę i praca od zaledwie 3 miesięcy. Kto ma firmę wymagany dochód to 2500 zł i aktywność od 2 lat.

Spełniwszy powyższe warunki nowego klienta i dochodów można już być pewnym otrzymania E-karty o wartości 300 zł, bo warunki jej uzyskania są prawie żadne. Nie trzeba się też martwić o jakieś opłaty, bo karta jest całkowicie darmowa przez cały czas co jest ewenementem na rynku kredytówek.
A co trzeba zrobić konkretnie? Tyko dwie rzeczy:
  • zalogować się do serwisu Citi
  • zrobić 5 płatności kartą na dowolną kwotę
Drugi warunek należy spełnić dwukrotnie: w pierwszy i drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Natomiast pierwszy warunek spełni się samoczynnie gdy będziemy chcieli sprawdzić ile złotówek wydaliśmy w pierwszym miesiącu.


Każdy rozsądny posiadacz karty kredytowej wie jak żyć na koszt banku i nie płacić za to ani grosza. Wystarczy właśnie sprawdzenie ile wydaliśmy w poprzednim miesiącu i przelewem na konto karty zwrócić tę kasę. Ważne by się zmieścić w darmowym okresie grace period.

Tutaj zgarniesz łatwe 300 zł do sklepu CitiFit online

To wszytko. Nagrodę otrzymamy do końca miesiąca po spełnieniu warunków, karta musi być jednak w tym momencie jeszcze aktywna. Info o przyznaniu nagrody otrzymamy nie na maila, lecz pojawi się w systemie Citi online. Wystarczy więc zalogować się do banku i sprawdzić pocztę wewnętrzną.


W miejscu żółtego pola wpisujemy numer otrzymanego vouchera

Otrzymaną E-kartę można wykorzystać do końca tego roku na stronie CitiFit. Jak ona wygląda widzimy wyżej. Nagrodę wykorzystujemy wpisując numer otrzymanego Vouchera w pole 'numer kodu rabatowego'

  Warto tu przypomnieć, że posiadając darmową kartę Citi  łatwo będzie o dodatkowe 400 zł za założenie konta Citi Priority. O promocji konta pisałem szczegółowo w artykule o III edycji, a warunki też nie są szczególnie trudne:)


Regulamin oferty 300 zł do CitiFit z kartą kredytową Citibank

2 komentarze:

  1. To jest pic na wode z tymi promocjami. Jak na razie po spełnieniu warunków promocji z początku tego roku po żadnym voucherze ani widu ani słychu a na pytania w serwisie transakcyjnym nie odpowiadają. Kompletnie nieprofesjonalne.

    OdpowiedzUsuń
  2. W tym ich sklepie można kupić nawet różową kłódkę :) No chyba se zrobie sepuku, że nie mogę uczestniczyć w tej ich promocji :( Ja nieszczęśnik mam już kartę Citi.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...