piątek, 8 marca 2019

Nieoczekiwane 3,60% na lokacie zawrotnej w Idea bank


Wczoraj podano do wiadomości kolejne fakty związane z aferą KNF. Rzekomo 8 listopada, na kilka dni przed początkiem afery z taśmami, Czarnecki został przewieziony w bagażniku samochodu przez swoją żonę dzięki w sekretne miejsce, gdzie mógł zmienić samochód i ostatecznie ewakuować się do USA.

W ten sposób podobno uniknął zatrzymania przez służby. Ile w tym prawdy pozostaje raczej mało istotne, dla nas ważny jest fakt, że w dniu publikacji tych nowinek w IB znów mamy podwyżkę na lokatach:)


Anonimowy napisał wczoraj:
dziwna sprawa, 1.3 robiłem zawrotną do zielonych na 3.5, później pisaliście że spadła na 3.4, a dziś założyłem na 3.6 :)
Korzystajcie!


Oczywiście propozycja zawrotnej pojawia się tylko przy okazji przelewu do Getin bank i musi to być przelew na kwotę minimum 10.000 zł. Podczas przelewu do innych banków zobaczycie inne znacznie mniej ciekawe oprocentowanie. 

Z tego wynika, że warto mieć założone konto w Getin bank. Zresztą na dobrą sprawę, kto nie założył konta w Getin powinien to zrobić jak najszybciej. Powód jest prosty: jako klienci Idea bank i tak prędzej czy później zostaniecie klientami Getin.

Po połączeniu obu banków klienci jednego z automatu zostaną klientami drugiego i nowy bank zgarnie Was całkowicie za darmo. Jeśli zaś założycie konto w Getin teraz, nie sprzedacie tanio swojej skóry.

To reguła znana od lat na blogu, gdy wiemy o fuzji każdorazowo warto zakładać konto w banku przejmującym zgarniając wisienki jakie ów bank daje na start. Trudno zliczyć ile razy miało to już miejsce.

Zdobądź swój numer dla lokaty zawrotnej i zgarnij za to 50 zł:)
W przypadku Getin warto zgarnąć na start 50 zł. Warunek tutaj żaden, wystarczą bowiem 3 przelewy po 1000 zł w kolejnych trzech miesiącach. Tak to działa jeśli skorzystacie z programu poleceń. Jeśli potrzebujesz kod możesz śmiało pisać na nasze maile: marszr1@gmail.com lub tzielak1@gmail.com a bez problemu go dostaniesz.

Kod dla 50 zł na start wykorzystasz w niniejszym linku

Po założeniu konta nie tylko łatwo zgarniesz 50 zł, ale dodatkowo będziesz mieć własny numer konta dla promocyjnych lokat zawrotnych. Dodatkowo możesz sobie założyć lokatę mobilną na 4%. A na deser wolne środki jakie będziesz potrzebować w najbliższych 4 miesiącach możesz wpakować na 3,40% na KO.

87 komentarzy:

 1. Niestety chyba nie na wszystkich kontach działa zawrotna. U mnie przy próbie przelewu do różnych banków ani razu nie pojawiła się propozycja lokaty zawrotnej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "U mnie przy próbie przelewu do różnych banków ani razu nie pojawiła się propozycja lokaty zawrotnej."

   A czy chociaż jedna z Twoich prób była skierowana na konto w Getinie? Może teraz "zawrotna" występuje tylko w takim przypadku?

   Usuń
  2. Kluczem jest Getinbank

   Usuń
  3. Oczywiście próby kilkukrotne do Getina nie uruchamiały zawrotnej.

   Usuń
  4. Anonimowy ma rację. Są osoby i ich ROR-y gdzie od dawna (miesięcy) to nie działa i nie ma żadnych propozycji. Wiem to na pewno, bo wśród znajomych mam taką osobę, a jest bardziej kumata ode mnie. To bardzo nieliczne przypadki, ale to prawda. To jakiś błąd w systemie Idea.

   A kiedy będzie fuzja Getin i IDEA ?

   Usuń
 2. myślę że 3,6 pojawi się nie tylko przy przelewie do getinu ja zawsze przelewam do biura maklerskiego pkosa i też wyświetla najlepszą ofertę - przetestuje 16-03

  OdpowiedzUsuń
 3. Też wczoraj rejestrowałem duże przelewy do GB i dostałem propozycję na 3,4. Co do tego rzekomego "3,6" to poczekałbym jeszcze na potwierdzenie z jakiegoś drugiego źródła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam propozycja 3,6 przy przelewie do GB.Przy przelewie z GB do Idei propozycja 3,3% na koncie oszczędnościowym na 3 miesiące do 200000

   Usuń
  2. Zanim anonimowy opublikował swój pierwszy komentarz dostałem info od pracownika banku, że będzie taka lokata.

   Usuń
  3. Sprawdziłem osobiście i rzeczywiście proponuję 3,6. Zerwałem wczorajsze zawrotne na 3,4 i założyłem nowe na 3,6. Minus jest tylko taki, że założone dzisiaj będą się kończyć w sobotę (08 VI), ale najwyżej do poniedziałku wrzucę na Beztroską.

   Usuń
 4. DNDL czyli Abris chce odszkodowania od Idea bank za transakcje Getbacka. Akcje już reagują. To nieuniknione , że niedługo powróci Lokata Beztroska 3,90% a może i więcej.

  OdpowiedzUsuń
 5. powiem, że ja nigdy, przenigdy nie otrzymałem propozycji lokaty zawrotnej w Idei, chociaż robię bardzo duże i dużo przelewów (jednorazowo kilkadziesiąt tysięcy). Nigdy, ani do Getina, ani do innych banków nie zobaczyłem lokaty zawrotnej. Nie wiem od czego to zależy. Są tu jeszcze tacy?
  Natomiast moja córka dostaje ją zawsze, bez względu na bank. Nie ma konta w Getinie, ale robiła próbę na moje konto w Getin i propozycje dostała...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam nigdy nie dostałem propozycji zawrotnej a przelewałem do Getina, Aliora,mBanku. Nie mam pojęcia od czego to zależy w tej sytuacji.

   Usuń
  2. Ja z żoną dostaje lokaty zawrotne, ale tylko na 2,50% i to już kilka razy. Oczywiście olałem i będę olewał takie propozycje. U mnie dalej widnieje w systemie bankowości internetowej możliwość założenia tej lokaty.

   Usuń
  3. Jest bardzo wąska grupa klientów, którzy z poziomu swojego ROR nigdy przy próbie przelewu nie otrzymują żądnych propozycji lokat. Nigdy, przenigdy. Pewnie nie z powodu premedytacji samego banku, tylko jakiejś innej okoliczności. Być może ta okoliczność nie jest nawet rozpoznana przez informatyków banku. Swoją drogą to ciekawa kwestia do wyjaśniania.

   Usuń
 6. Czy z zwrotnej można zakończyć w dowolnym czasie bez utraty odsetek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie można, gdyby tak było miałbym zawrotnych bez liku tak jak kiedyś z beztroską.

   Usuń
  2. nie - i tu niestety trzeba się z tym liczyć. W kwietniu zamierzam sie przenieść na KO do Getina to zobaczę czy dadzą jeszcze 3,6, ale po ostatnich doniesieniach to nie wykluczam powrotu 3.9% dlatego może warto się wynieść i poczekać na ofertę na nowe środki

   Usuń
 7. Dziś przelewałem 75k do Getin, nie było żadnej propozycji

  OdpowiedzUsuń
 8. Uprzejmie proszę o odpowiedź na poniższe pytanie.Czy jeżeli dokonam w oddziale Idea Banku zmiany odnawialości lokaty,tzn.zmienię lokatę odnawialną na nieodnawialną,to mogę podać konto do zwrotu środków na rachunek w innym banku?Zaznaczam,że mam w Idea Banku Konto Idealne.Chodzi mi o to,czy mając ROR w Idea Banku,zwrot jest możliwy tylko na ten ROR,czy na rachunek w dowolnym banku?Nie będę miał przez kilka dni dostępu do internetu,stąd moje pytanie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Potwierdzam... pierwszy lepszy numer GB z neta (bo sam nie mam knta w Getin) i propozycjha 3,6%

  OdpowiedzUsuń
 10. Polcan, blad. To nie Getin bedzie przejmowal, tylko IdeaBank bedzie przejmowal Getina.
  Jedynie nazwa bedzie ujednilocona do Getin, a to zupelnie co innego.

  OdpowiedzUsuń
 11. propozycja jest przed czy po kodzie sms ?

  OdpowiedzUsuń
 12. przed kodem smsm - bez obaw

  OdpowiedzUsuń
 13. Trik żeby sprawdzić możliwość zawrotnej, bez środków na koncie, lub kiedy mam środki na lokatach.
  1. Wybieramy przelew
  2. Podajemy datę przyszłą np następny dzień roboczy
  3. Kwota 10.000
  4. Nr do konta getin, może być stary, lub kogokolwiek (pamiętać by nie wybrać zaufanego, bo kasa pójdzie bez sms autoryzacji; chyba że można przelew przyszły anulować nie jestem pewien jak to w Idei), ważne by system odczytywał je jako Getinowskie.

  W moim przypadku była propozycja, więc zerwała lokaty na niższym procencie, i wrzuciłem na 3,6%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieźle, cwane, BEKA
   Że też ja janusz nosacz na to jeszcze nie wpadłem :)
   Działa, dzięki, super do sprawdzania
   Mi wyskoczyło 3,6%

   Usuń
  2. Można anulować klikasz po lewej płatności i przelewy następnie klikasz na przycisk dyspozycje i zmieniasz na przelewy oczekujące i teraz kliknij na ten przelew nie na ołówek i z opóźnieniem pojawi się informacja o tym przelewie i na dole będzie usuń.

   Usuń
  3. U mnie ten myk nie zadziałał.

   Usuń
 14. Uważam, że KO w Getinie na 3,5% bezpieczniejsze niż lokaty w IB na 3,6%... chyba, że te zawrotne są z możliwością zerwania...

  OdpowiedzUsuń
 15. Wszyscy oczekują powrotu w IB 3,9%. Jeśli będą takie powroty do 3,9 to za którymś razem ten bank kipnie. Wolę bezpieczne 3,2-3,4% niż wymuszone 3,9 na lokacie. Popatrzcie ile na lokatach dają inne banki! Poniżej 1%. Jeśli Leszek będzie sypał garściami 3,9% to znaczyć będzie, że oddycha już rękawami. Widzę, że tu nikt już rozsądnie nie myśli TYLKO aby doić jak najwięcej... tylko czyim kosztem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. inne banki, to znaczy banki państwowe, które dają obecnie na lokatach w PLN mniej niż np. wynoszą stopy procentowe USD - czyli waluty takiego mocarstwa jak Stany Zjednoczone... Obniżanie stop procentowych w Polsce to element totalitarnej kontroli i jest urzędniczym wywłaszczaniem ludzi oszczędzających w tym kraju - który jest eldorado dla biurokracji, czyli aparatu nienawidzącym niezależnej przedsiębiorczości.
   Dlatego JEDYNĄ szansą dla nas to jest właśnie przetrwanie banków Pana Leszka Cz.
   Próba upaństwowienia jego banków to typowe zagranie aparatu urzędniczego, który sam do niczego nigdy nie doszedł, bo nic nie umie, ale który jest głodny i najchętniej by przywrócił państwową kontrolę nad każdym aspektem gospodarki.
   Obecnie forsowany jest transfer zysku z naszych pieniędzy, czyli ludzi pracowitych, ambitnych którym dzięki pracy udało się zgromadzić trochę wolnych środków, do kieszeni tych ludzi, których jest więcej ale którzy zapewniają aparatowi władzę.
   W końcu doprowadzi to do dewaluacji i deprecjacji PLN względem USD i EUR, bo jeśli zostaną tylko państwowe lokaty 1,0% w państwowych bankach, to ludzie powymieniają PLN na dolary i euro i będzie krach jak w Grecji.

   Usuń
  2. Takie sa zasady BFG, skoro pozwalaja na funkcjonowanie bankow majacych problemy,to reszta trzymajacych w inych bankach bedzie sie posrednio skladac na banki Leszka. Wole byc w grupe, ktora dostaje dobry procent na lokacie niz w tej, ktora bedzie dokladac do iinych.A tak dodatkowo, to bedzie najwyzej weekendowe unijne przejecie banku za 1zl a nie upadlosc, bo BFG zwyczajnie nie stac na wylozenie kilkudziesiecu mld zlotych.

   Usuń
 16. gdzie jest pewnie 3,4%? poza IDEA i GB?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdzie, stad oby banki Leszka przetrwaly jak najdluzej.

   Usuń
 17. To że ktoś dostaje zawrotna albo nie zależy najprawdopodobniej od szczęscia. Jeśli ktoś trafia na moment w którym bank akurat nie potrzebuje gotówki to i nie dostaje zawrotnej. Za 5min sytuacja może być w drugą stronę i tak w koło Macieju. Tym sterują algorytmy a nie pan Zenek na portierni.

  OdpowiedzUsuń
 18. "Anonimowy9 marca 2019 07:42"

  Raczej jesteś w błędzie. Z moich obserwacji wynika, że bank chyba wcześniej z góry flaguje kto dostaje zawrotną, a kto nie. Może losowość, a może biorą pod uwagę jakieś parametry ciężko powiedzieć. Np. moja matka na swoim koncie nigdy nie dostała propozycji zawrotnej, natomiast ja kiedy bym nie próbował to propozycja zawsze jest (podobnie u ojca i brata).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a jaki jest sens takiego flagowania? Ja takowego nie widzę chyba że taki że zawrotną daje się klientom którzy IB traktują tylko i wyłącznie jako bank do lokat więc szczególnie wrażliwych na obniżki % a nie konto podstawowe na które wpływają zarobki, renty, emerytury itp a ci klienci tak szybko kont nie zamykają ani niekoniecznie przenoszą środki

   Usuń
  2. no i tym wpisem i wielu innych na tym blogu, dochodzę do przekonania, że lokaty zawrotne dostają ludzie młodzi (pewnie do pięćdziesiątki). Ja nie dostaje (mam blisko 60) mój syn (30) ma konto w idei wyłącznie do lokat i zawsze dostaje propozycje. Czy jest tu ktoś 50+,60+, kto takie propozycje otrzymuje?

   Usuń
  3. Również uważam, że wiek może być tą cechą, która decyduje o ofercie Zawrotnej. Ja (45 lat) zawsze ją dostaję, natomiast mój ojciec (71 lat) jeszcze nigdy nie dostał takiej propozycji.

   Usuń
  4. To ja napisałem komentarz (9 marca 2019 13:18), dziwna sprawa. Od kilku dni to ja dostaje propozycje lokat zawrotnych, a mój syn juz nie. Czyżby zmienili swój target... Dają zawrotne tym, którym wcześniej nie dawali i na odwrót :)

   Usuń
 19. ciekawe który system tranzakcyjny zostanie po połaczeniu, chyba IDEI? bo ona przejmuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie tak. Zwlascza, ze tak bardzo promuja Cloud'a.

   Usuń
  2. cloud ma koszmarną 'książkę odbiorców'. Już tyle lat mam tam konto a ciągle mam kopoty z wypełnianiem formularzy przelewów. Zwłaszcza jak chce ręcznie wpisac nr konta i odbiorce to mi zaraz coś automatycznie zmienia. Jest to kompletnie nieintuicyjne i nieczytelne. Może ja jakiś głupi albo ułomny jestem ale w porównaniu do Inteligo to ten Cloud jest dramatem jak chodzi o intuicyjność. Getin ma zdecydowanie bardziej przyjazny system i preferowałym aby tamten został
   MM

   Usuń
  3. Potwierdzam. W ciągu kilku lat wielokrotnie wykonywałem przelewy wychodzące z Idei, a praktycznie niemal zawsze "wyskakuje" jakiś problem, coś do poprawienia, niepewność, czy teraz jest w porządku. Dziwne, że IB już dawno nie zdobył się na poprawienie książki odbiorców i ułatwienia życia klientom.

   Usuń
 20. 3,6 to dosyc solidny procent na tą chwilę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W zależności od zakładanych celów każdy winien stosować własne plany oszczędzania. Sytuacja wydaje się być bardzo nieciekawa.
   1. Presja na obniżanie stóp w bankach centralnych Europy powoduje presje na obniżki lokat
   2. Kolejne pińcetplusy będa zasilały lokaty bankowe więc bankom powiększy się nadpłynność co wywoła dodatkową presję na lokaty
   3. Pińcetplusy i związane z tym powiększenie deficytu budżetowego będa od przyszłego roku wywierać presję na rentowności polskich obligacji co odbije się na wynikach funduszy pieniężnych i obligacyjnych. przy tak marnym oprocentowaniu ich zyskowność polega od kilku lat głównie na wycenach rynkowych a nie na odsetkach. Presja inflacyjna, którą bagatelizują w NBP pomniejszy zyski z i tak groszowych lokat.
   3.MOżliwe jest że polityka tych wszystkich trzynastek i 500+ doprowadzi w końcu do znacznej przeceny złotego co powiększy straty - zwłaszcza osób lokujących w obligacje wyceniane rynkowo.

   Rozwiązaniem jedynym w miarę bezpiecznym ratującym tyłek w tej sytuacji sa jedynie obligacje indeksowane inflacją i obligligacje z małym ryzykiem kursowym wzgl PLN - eurowe na przykład. problem w tym że GUS wylicza inflację jak wylicza podając absurdalne 1% gdy inflacja w koszyku przecietnego Polaka to 3-4% bo koszyk przeciętnego Polaka to głównie żywność,koszty utrzymania mieszkania i energia. Ktos wierzy że to drożeje w tempie 1% YoY?
   Ewentualnie można pomyślec o bardziej ryzykownych aktywach, ale trudno się spodziewać aby w kraju w którym rośnie deficyt akcje nagle zaczęły dawać jakieś wieksze zyski które skłaniałyby do marginalizacji ryzyka związanymi ze spekulacją na gieldach.
   Wzrost deficytu i kłopoty gospodarcze oznaczać będzie też przecenę obligacji korporacyjnych choć ten rynek właściwie już umarł po getbacku i kłopotach Getina który też emitował masę obligów.
   Jakbym miał wybór to wybrałbym jakies eurowe obligacje - byle na wyższym procencie. Choć zbliżonym do stopy NBP bo na lokatach i polskich obligacjach to raczej juz się nie zarobimy. Trzeba by jakiś fundusz wynaleźć
   MM

   Usuń
  2. Dlatego 2,5% na $$$US w Citi Banku na 12 miesięcy wziąłem z pocałowaniem ręki. Kto się śmieje z $$$ ten się śmieje ostatni...

   Usuń
  3. Dolar jest fundamentalnie przewartosciowany. Nie znam zadnego powaznego ekonomisty który twierdziłby że w tym roku należy inwestować wieloletnio w dolara. wręcz przeciwnie. Kazdy mówi żeby dolary sprzedawać. Jeśli ktoś ma zamiar przewalutowac dolara w najbliższych latach na złotego to nawet przy osłabieniu złotego moze liczyć się ze stratami - co innego Euro. Jak tylko wróci koniunktura to Euro zacznie się umacniać wzgl dolara. W USA w przyszłym roku zacznie ujawniać się potężna budżetowa dziura więc dolar jest skazany na osłabnięcie choć o sile dolara decyduja też wzgl geopolityczne i kretynizmy banksterii centralnej które moga czasowo trend osłabiania dolara zahamować, ale fakty są nieubłagane. Dolar jest skazany na słabnięcie.
   MM

   Usuń
  4. Jak poważni ekonomiści mówią, że na giełdzie idzie koniunktura to trzeba akcje sprzedawać, jak mówią, że złoto stanieje to trzeba kupować, a jak mówią, ze dolar osłabnie to trzeba kupować. Już ci poważni ekonomiści stojący na czele szczególnie KNF uchronili akcjonariuszy GetBacku przed stratami.

   Usuń
  5. Naganiacze lub oszuści, albo jednocześnie i jedni i drudzy.

   Usuń
  6. tu mowa o latach a nie tygodniach czy miesiącach nawet. Wykres eur/usd na przestrzeni lat ma dość wyraźną regularność

   Usuń
 21. Ciągnął oprocentowanie lokat ideą banku i tam nie ma takich lokat beztroska 2. 3. Lokata nr 1 2.7 A na stronie banku jest na nowe środki 3. 2 to ile trzy macie pieniądze mmmmm macie tam 300 tyś? Że taki procent dają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krzysiu, potwierdzam "trzy mamy" tam pieniądze mmmmm, bo że taki procent dają. Co my byśmy bez Krzysia, tytana finansów zrobili.

   Usuń
 22. Dzisiaj rano, czyli w sobotę dokonując przelewu do Getina powyżej 10tyś dostałem propozycję zawrotnej na 3,6% i z niej skorzystałem.
  Po kilku godzinach spróbowałem ponownie z dwóch niezależnych kont i już propozycji nie było. Wpłaciłem kasę we wpłatomacie + przelew wewnętrzny z konta Idealnie Prostego. Może system reaguje na wpłaty, przelewy wewnętrzne???

  OdpowiedzUsuń
 23. Obecnie nie ma zawrotnej, widocznie system dziala na zasadzie uzupelniania "niedoboru" lokat w banku. Akcja z pewnoscia bedzie sie powtarzac w miare odplywu gotowki z IB.

  OdpowiedzUsuń
 24. Lokaty zmienione z 3,4 na 3,6. Dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Czy ktoś pamięta lokaty HIT plus założone w lutym zachowują odsetki po zerwaniu ? Proszę o info

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko beztroska nalicza odsetki po przedwczesnym zrywaniu

   Usuń
  2. "Czy ktoś pamięta lokaty HIT plus założone w lutym zachowują odsetki po zerwaniu ? Proszę o info"

   Moim zdaniem wszystkie HIT i HIT Plusy można zrywać bez utraty odsetek, ale lepiej niech to ktoś jeszcze potwierdzi ;)

   Usuń
  3. https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.ideabank.pl/ideabank2/doc/Lokata_HIT_PLUS_Regulamin_20181213-2.pdf&ved=2ahUKEwjs3eGq6_ngAhXQ34UKHYJMBYcQFjABegQIBRAB&usg=AOvVaw073GdwF4rFxbjC4lazp4od&cshid=1552298722630

   Usuń
  4. We wszystkich regulaminach lokat hit plus jest informacja o tym, że Zerwanie Lokaty przez Posiadacza Rachunku przed upływem Okresu Umownego skutkuje zwrotem całości wpłaconych przez Posiadacza Rachunku środków pieniężnych w ramach Lokaty. W przypadku zerwania Lokaty przed upływem Okresu Umownego Bank nalicza 100% należnych odsetek za rzeczywisty okres przechowywania środków.
   Te regulaminy znajdą Państwo w załącznikach e-maili z IdeaBank potwierdzających złożenie wniosku o lokatę.

   Usuń
 26. Czy ktoś mi może powiedzieć jakie oprocentowanie mam na KO w Getinie? Konto założyłem 13 lutego 2019 i wtedy przelałem pierwsze środki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3,5% przez 152 dni

   Usuń
  2. 3,5% przez 152 dni (liczone od 13 lutego), o ile nie było w Getinie innych środków w dniu 27-01-2019.
   Jeśli np. jakaś lokata założona przed 27-01-2019 zamknie się np. 15go kwietnia, to aby utrzymać 3,5% do końca obiecanych 152 dni, konieczne będzie założenie kolejnej lokaty na kwotę minimum równą kwocie poprzedniej.
   MD

   Usuń
  3. Dzięki, bo już zgłupiałem po ich zmianach.

   Usuń
 27. Czy ktos moze sprawdzic ile dzis daja na zawrotnej w IB? Z gory dziekuje. A moze ty polcan wiesz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem. Moja beztroska kończy się 19 marca i tego dnia będę robił przelew do Getin

   Usuń
 28. polcan mozesz sprawdzic lub ktos z czytelnikow ile dzis daja na zawrotnej z IB do Getinu?

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy ta beztroska spowodowana jest konczacymi sie lokatami czy przejmowanie banku?

  OdpowiedzUsuń
 30. Dzisiaj zakładałem rano na 3.6% przy przelewie do Getina pojawiła się.

  OdpowiedzUsuń
 31. U mnie wczoraj wieczorem i dzisiaj było 2,9%. U Was też tak mało?

  OdpowiedzUsuń
 32. U mnie przed chwilą brak propozycji zawrotnej w ogóle, pomimo tego że już wcześniej ją widywałem. Wykonałem parę prób na różne konta w Getinie - bezskutecznie. Beztroska przedłużyła się na 2.5%. Środki lecą na KO w Getinie.

  OdpowiedzUsuń
 33. Da się gdzieś sprawdzić, jak oprocentowane jest KO w Getinie? Bo u mnie zamiast 3,5% za luty mam 1,7%.

  OdpowiedzUsuń
 34. propozycja zawrotnej przy przelewie do GETINa 3.5% a do ING 2.9%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie niestety przestała się pokazywać. Nie dostałem oferty ani przy przelewie do Millennium, ani do Getin. A do tej pory widziałem ją każdorazowo...

   Usuń
  2. jUZ cI€ NAMIERZYLI pOLCAM, MNIE ZRESZTA TEZ

   Usuń
 35. u mnie zawrotna do mBanku 3,2%. Kilka przelewów powyżej 20k.

  OdpowiedzUsuń
 36. Jedni dostają zwrotną, inni nie.
  Ktos zglebił ten mechanizm?

  OdpowiedzUsuń
 37. Ja po przeczytaniu o tym mechanizmie spróbowałem przelewu do innego banku, mechanizm nie dzieałał, ale już jak spróbowałem do 'zielonego' dostałem propozycję ZAWROTNEJ 3,5% 3mies. i założyłem tak kolejno 3 lokaty 10000 za każdym razem z propozycją ZAWROTNEJ. Dzisiaj (7.04) już nie działa nawet dla wyższych kwot.Chyba po aktualizacjach (weekendowych 6.04/7.04) systemu.
  A może działa, może dostaje się możliwość jednorazowo - na jeden dzień - sprawdzajcie (może ja już swoją pulę wyczerpałem)

  OdpowiedzUsuń
 38. Zawrotna na 3M "z cofki do GB" nadal na 3,50%. Jest też nowa lokata Na Nowe Środki Plus w IB z oprocentowaniem 3,50% na 12M, 3.40% na 6M i 3,20% na 3M - niestety bez zachowania odsetek przy zerwaniu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest też fajny bełkot, cyt.:
   "Za Nowe środki uważa się środki pieniężne Klienta stanowiące nadwyżkę ustaloną według łącznego salda środków zgromadzonych w Banku przez Klienta ponad łączne saldo wszystkich środków pieniężnych Posiadacza Rachunku w Banku liczone na koniec 20 dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc kalendarzowy, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek Lokaty NA NOWE ŚRODKI PLUS. Jako łączne saldo środków pieniężnych w złotych polskich zgromadzonych w Banku uznaje się wszystkie środki gromadzone na Rachunkach Oszczędnościowo-Rozliczeniowych, Rachunkach Oszczędnościowych, Rachunkach Terminowych Lokat Oszczędnościowych, Rachunkach Lokat Strukturyzowanych, rachunkach przeznaczonych do gromadzenia kwot przeznaczonych na otwarcie Lokat Strukturyzowanych oraz Innych Rachunkach".

   Usuń
 39. Piszą, że najsampierw trzeba przelać forsę na ROR i z tego RORu dopiero wpłacić na lokatę. Bardzo fajna oferta i spokój z forsą na rok.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...